Skocz do zawartości

Najbardziej zapadające w pamięć sceny z gier


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Od Nemesisa lepszy jest tyrant z drugiej części. Może dlatego, że wygląda bardziej ludzko, a nie jakiś tam zdeformowany ryj.

Mr. X lepszy od Nemesisa? Pod względem designu się nie umywa (chyba że w swojej zmutowanej wersji), nie mówiąc już o tym, że nawet w ułamku nie wrzuca na plerów takich ciar jak Nemesis ze swoim sławnym "Stars!".

 

 

Ostatnio miałem okazję skończyć Enslaved i o ile nie mam w zwyczaju mazać się jak mała dziewczynka, tak pewna scena niemalże wycisnęła ze mnie kilka łez. Ci co skończyli wiedzą, który moment mam na myśli.

Edytowane przez Josh the Boy
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Przypomniałem sobie o Ace Combat Zero/Belkan War, a mianowicie to ostatnia misja. Nie było by nic nadzwyczajnego w dogfightcie na otwartej przestrzeni z ciągłym namierzaniem i unikaniem rakiet, gdyby nie ta muzyka :

 

http://www.youtube.com/watch?v=K6gdyiLZxJ8&feature=related

 

Dla mnie, to najlepszy utwór stworzony dla potrzeb gry. Gdzieś na 2.51 s oderwało mi dupe.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Od Nemesisa lepszy jest tyrant z drugiej części. Może dlatego, że wygląda bardziej ludzko, a nie jakiś tam zdeformowany ryj.

Mr. X lepszy od Nemesisa? Pod względem designu się nie umywa (chyba że w swojej zmutowanej wersji), nie mówiąc już o tym, że nawet w ułamku nie wrzuca na plerów takich ciar jak Nemesis ze swoim sławnym "Stars!".

 

Wolę jednak tyranta z dwójki, lepsze wrażenie na mnie zrobił strasząc przebiciem się przez ścianę. Nemesis też jest dobry, ale to tylko zmutowany pokrak (do tego łatwy do ubicia - jest leworęczny - więc wystarczy zawsze biegać po jego prawej stronie i nic nie zrobi), a Mr X ma bardziej zwalisty wygląd i przypomina przynajmniej człowieka.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, za bardzo przypomina człowieka, przez co straszy jedynie swoim nagłym pojawianiem się (bo przecież nie wyglądem czy budzącym grozę rykiem). A do ubicia jest znacznie prostszy od Nemesisa - nie strzela z bazooki, nie potrafi biegać, a powalają go zaledwie 4 strzały z maguma (zanim się doczłapie już dawno jest martwy). No, ale co kto lubi. EoT.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

TO!

http://www.youtube.com/watch?v=fgGF0YmZU5Q

Ilekroć gram mam ciary na plecach!

 

+

 

Kane & Lynch 2

Pykamy z bratem coopa, misja w heli i ostrzeliwanie biurowców w iście matrixowym stylu. Miazga, komentarze jakie padają w ogóle w tej grze na splicie są nie do opisania. Więcej tytułów takich proszę, a nie je.banie tylko online'a ;|

Odnośnik do komentarza

Mass Effect 1

 

 

rozmowa z suwerenem

 

 

 

 

Modern Warfare 2

 

 

śmierć Ghosta

 

 

 

 

RDR

 

 

śmierć głównego bohatera

 

 

 

 

Mass Effect 2

 

 

śmierć Sheparda i zniszczenie Normandii na samym początku gry

 

 

i

 

 

przygotowania i przelot przez przekaznik Omega 4 do bazy zbieraczy

 

 

 

 

Mass Effect 3

 

Przy tej scenie płakałem jak głupi

 

 

śmierć Mordina na Tuchance

 

Edytowane przez LionelPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio w sumie nic nie robi jakiegoś większego wrażenia w gierkach, dlatego wybieram końcówkę Arkham City

 

 

 

 

no tego się nie spodziewałem, że Joker umrze, pozostawiając Batmana z poczuciem winy

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=iTTcwPLHELI

 

 

 

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

A ja do dzisiaj mam niesmak po finale Batmana: AC i ostatnim bossie, kompletnie bez pomysłu.

 

Żeby nie było offtopa, podbijam Lionela

 

Mass Effect 2

 

przygotowania i przelot przez przekaznik Omega 4 do bazy zbieraczy

 

 

Chociaż na dobrą sprawę cały ME2 to jedna wielka zapadająca w pamięci scena ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

pierwsze spotkanie Lickera w RE2, ucieczka Leona do sklepu z bronią na początku, no i chyba najlepszy moment....crimsons head w RE1 GCN tutaj to za pierwszym razem niesamowicie mi ciśnienie podskoczyło, na początku myślę sobie że fajny bajer i wcześniej zabite zombiaki nie znikają a tu za którymś razem podnosi się jeden skurwysyn i na speedzie za mną.

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość _Milan_

RE2

 

granie w demo z psm przez jakiś miesiąc, za każdym razem przechodziłem je kawałek dalej, demo było z limitem czasowym 10 min, czas lecący na cutscenkach i oglądanie posterunku w ostatnich sekundach, pożniej dorwanie pełnej wersji i ten spokój że moge głaskać każda ścianę ile chcę.

 

Takich gier już nie robią. Ten nowy re6 to jest ścierwo a nie powrót do korzeni.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Koncowa scena Shenmue, w ktorej Ryo Hazuki wyplywa do Chin - jest to jednoczesnie poczatek wielkiej wyprawy w poszukiwaniu prawdy i sprawiedliwosci oraz bez watpienia zemsty glownego bohatera. Calosc dopelnia swietna muzyka.

 

W zasadzie cala gra niesamowicie zapada w pamiec, jej wyjatkowa fabula sprawia, ze gracz wczuwa sie w role glownego bohatera chcac poznac dalsze jego losy. ;)

Chcemy Shenmue 3 !

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...