Skocz do zawartości

Gorillaz


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Ogi sam czasem nie wie co pisze, ale chce uchodzić za osobę o wysublimowanym guście. Dlatego jest w stanie napisac cokolwiek, żeby tylko jego opinia była odmienna od pozostałych

 

 

A zespól bardzo lubię. Lubie też głos Damona Albarna, ktorego można też posłuchać w innych fajnym, jeszcze bardziej znanym zespole - Blur.

 

 

Co do ostatniej płyty. Rozumiem modę narzekania na wszystko co nowsze i ogolne "kiedyś było lepiej", ale ich najnowsza płyta jest najlepsza ze wszystkich. Przynajmniej mi bardzo podeszła.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Za parę lat jak będzie kolejna nowa płyta to będziecie pitolić, że to ona jest najgorsza, zaś "Plastic Beach" było taaaaakieeeeee wybitne :rolleyes: . Dla mnie każdy kawałek Gorillaz trzyma zbliżony, za(pipi)ingowy poziom. Gorillaz w każdym kawałku, albumie próbuje zaprezentować coś zupełnie innego. Może w tym problem?

 

Co sądzicie o poboczny projekcie Albarna " The Good, The Bad And The Queen"? Warto się z tym zapoznać czy raczej nie?

 

Ś-W-I-E-T-N-E. Spokojna, oddająca hołd naturze muzyka. Damon Albarn popisuje się w tej płycie swoim zmysłem poetyckim i ujarzmieniem kombosa organki + pianino + gitara akustyczna + perkusja. Jestem w tym albumie naprawdę zakochany.

 

Ogólnie to zawsze mam tak, że gdy przesłu(pipi)ę sobie "Empire Ants" to myślę sobie "The Good, The Bad and The Queen spotyka Little Dragon" - ot, jeżeli ktoś chce mieć przedsmak. A zresztą:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HYtn7yx8y6I

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za parę lat jak będzie kolejna nowa płyta to będziecie pitolić, że to ona jest najgorsza, zaś "Plastic Beach" było taaaaakieeeeee wybitne :rolleyes: . Dla mnie każdy kawałek Gorillaz trzyma zbliżony, za(pipi)ingowy poziom. Gorillaz w każdym kawałku, albumie próbuje zaprezentować coś zupełnie innego. Może w tym problem?

 

Co sądzicie o poboczny projekcie Albarna " The Good, The Bad And The Queen"? Warto się z tym zapoznać czy raczej nie?

 

Ś-W-I-E-T-N-E. Spokojna, oddająca hołd naturze muzyka. Damon Albarn popisuje się w tej płycie swoim zmysłem poetyckim i ujarzmieniem kombosa organki + pianino + gitara akustyczna + perkusja. Jestem w tym albumie naprawdę zakochany.

 

Ogólnie to zawsze mam tak, że gdy przesłu(pipi)ę sobie "Empire Ants" to myślę sobie "The Good, The Bad and The Queen spotyka Little Dragon" - ot, jeżeli ktoś chce mieć przedsmak. A zresztą:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HYtn7yx8y6I

 

niemozliwe, ze napsiales tak mądrego posta!1 :potter:

 

no a ten poboczny proejkt spoko ,szkoda, ze tylko `1 plytka

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...