Skocz do zawartości

ZGŁASZANIE WYNIKÓW LIGA FPE - PES2011 PS3


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Runda 5

Zespoły: Lazio (johnnyalker) - Werder (Ölschmitz / psn: olszman)

Wynik: 0:1

Strzelcy: Piz,arro

Komentarz: w moim odczuciu bardzo dobry mecz. zaczelo sie powoli, mecz w pierwszej polowie byl wyrownany. werder gral glownie z kontry no i jedna sie udala, piz,arro trafil z dosc ostrego kata. potem czerwona kartke ujrzal gracz lazio. cala druga polowa to ataki lazio, uwazna (choc nie zawsze ;p) gra w obronie werderu i okazjonalne kontrataki. pod koniec robilo sie nerwowo, lazio mialo kilka dobrych okazji, ale bramkarz werderu - wiese byl tego dnia w wybornej formie, dwa razy broniac strzaly wydawaloby sie zmierzajace pewnie do bramki.

Odnośnik do komentarza

Kolejka 4

 

Zespoły: Fenerbahce(radkos77) - Benfica(Matinx)

Wynik: 0:4

Strzelcy: 8' Saviola,+45' Martins,47' Saviola,88' Saviola

 

Komentarz:

Od początku spotkania zaatakowała Benfica i już w 8 minucie bramka. Fenerbahce miało też okazję ale słupek uratował graczy Lizbony.W doliczonym czasie gry z baaaaardzo(0,5m od lini końcowej) ostrego kąta z odległości 2-2,5m od bramki gola zdobył Martins i... straciłem zapał :-). W drugiej połowie Fenerbahce próbowało zdobyć bramkę,mieli 2 może 3 okazje ale niestety Saviola pogrążył Turków i zdobył 2 bramki(razem 3).

Kocham PES za to że czasem umiejętności nie wystarczą by wygrać , gdy nie ma się szczęścia.

Matinx na wyjeździe poznasz mój gniew ,he he he.Pozdrawiam

Edytowane przez radkos77
Odnośnik do komentarza

Runda 3

Zigor (lille) - Olschmitz (werder)

 

mecz przerwany przy stanie 0:0 z powodu lagow. nie wiem co zadecyduje zigor, bo to chyba z winy jego lacza (wyrazal watpliwosc czy bedzie sie gralo komfortowo). nie wiem czy mecz ma byc rozegrany ponownie mimo to (w moim odczuciu lagi byly zbyt silne i wplywaly na gre), czy zigor polepszy lacze/zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Kuno

Kolejka: Runda 4

Zespoły: Everton (Kuno_PL) - Rangers (Pablisso)

Wynik: 0:2

Strzelcy: 53'min.Naismith, 86'min. Jelavić (Rangers)

Komentarz: Jestem tak wpieniony, że miałem nic nie pisać, ale napisz. Everton zaczął ten mecz dobrze, jednak znowu zabrakło szczęścia i skuteczności podczas wykańczania akcji, do pierwszej połowy dobre 3 sytuacje, które powinny skończyć się bramkami, pod koniec Rangersi też postraszyli bramkarza Evertonu. Wynik po pierwszej połowie 0:0. Druga połowa to Szkoci ruszyli do ataku i zaczeli coraz bardziej zagrażać obronie i bramkarzowi Evertonu co dało im bramke w 53 minucie meczu, później kolejne nie wykorzystane sytuacje Evertonu co się zemściło bramką dla Rangersów w 86 minucie i to już było właściwie po meczu. Cóż kolejna przegrana, o której trzeba szybko zapomnieć i czekać na kolejny terminarz 5 rund, które mam nadzieje bedą better i nie przyniosą tylu głupich stranonych goli. Do zobaczenia na placu gry!

Edytowane przez Kuno
Odnośnik do komentarza

Kolejka: Runda 1

Zespoły: Rangers (Pablisso) - Zaragoza (MYSZa7_PL)

Wynik: 1:0

Strzelcy: 84'min. Broadfoot (Rangers)

Komentarz: Drużyna Rangers już przed rozpoczęciem sezonu była kandydatem do spadku. Nowy trener konsekwentnie stosuje defensywną formację zespołu, stawia na siłę fizyczną piłkarzy i powolne konstruowanie akcji. W tym meczu się to opłaciło, ponieważ w samej końcówce meczu defensywny obrońca po rzucie rożnym plasowanym strzałem ze skraju pola karnego w długi róg bramki pokonał bramkarza Zaragozy. Zapewnił on zwycięstwo swojej druzynie w tym meczu. Mecz nie należał do arcyciekawych (jak z resztą każdy mecz Rangersów), ale pod koniec I połowy było gorąco, ponieważ obie drużyny zaliczyły po trafieniu w słupek.

Odnośnik do komentarza

Kolejka : Runda 3

Zespoły : PSV (CrisPoland) - Zaragoza (MYSZa7_PL)

Wynik: 0-1

Strzelcy: Lafita

 

Komentarz: Mecz wyrównany,ale to mi dopisało szczęście pod koniec pierwszej połowy,gdy po niefortunnym wybiciu piłki przez bramkarza zdobyłem bramkę Lafitą. Do końca spotkania było jeszcze kilka szans dla obu drużyn,ale zabrakło skuteczności.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Runda 10

Zespoły: Napoli (tomi_d psn: GrandeBombik) - Fulham (Faranell)

Wynik: 1 : 1

Strzelcy:

Andrew Johnson (Fulham) 65

Maggio (Napoli) 90+

 

Strzały:(1)10 - 5(4)

 

Wyrównany mecz, dużo walki w środku pola, dużo przechwytów i mało dobrych sytuacji strzeleckich. Mimo przewagi Napoli w ilości strzałów tylko jeden z nich był w światło bramki. Fulham okazało się twardym przeciwnikiem i przez dużą część meczu prowadziło. Kiedy Napoli powoli godziło się już z porażką (a Fulham chyba już świętowało sukces) ostatnia akcja meczu przyniosła Napoli wyrównanie po ładnym strzale Maggio.

Odnośnik do komentarza

Runda 8

Zespoły: Napoli (tomi_d psn: GrandeBombik) - Everton (Kuno_PL)

Wynik: 0 : 0

 

Strzały: (0)3 - 1 (0)

 

Kolejny mecz Napoli z angielską drużyną pokazał, że bardzo ciężko jest wywalczyć przewagę w środku pola oraz ciężko stworzyć sytuację strzelecką wobec przewagi fizycznej rywala. Ten mecz przyniósł też zmianę w pierwszej jedenastce Napoli na pozycji DM, gdzie filigranowego Gargano zastąpił wysoki i silny Aronica, który miał wygrywać główki i przepychać się skutecznie w środku pola. Oba zespoły bardzo zaangażowały się w walkę, ale mecz swoją atrakcyjnością przypominał bezładną kopaninę gdzieś w 3 lidze. Statystyki strzałów oddają prawdę o tym meczu. Najgroźniejsza sytuacja meczu to strzał Napoli z rzutu wolnego jakieś 2 metry od słupka.

Odnośnik do komentarza

Runda 9

Zespoły: Blackburn(Yakubu/Baniol - Werder (Ölschmitz/Olszman)

Wynik: 1:0

Strzelcy: Benjani

Komentarz: strzały 6(2) - 5(2)

Od początku mecz był wyrównany, jednak w pierwszej połowie nie było żadnej klarownej sytuacji. w 55 minucie bramkę władował słabo kryty w polu karnym Benjani. w ciągu następnych 10 minut miałem dwie dobre okazje, pierwszą zupełnie niekryty M.Diouf zmarnował po strzale głową nad bramką, następną zmarnował Dunn, rzucając się na szczupaka nie trafił w piłkę. W 85 minucie dobrą okazję miał Werder, po strzale Pizzaro piłka wylądowała w bramce, jednak sędzia odgwizdał w tej sytuacji spalonego. Po meczu było jeszcze słychac wulgarne przyśpiewki kibiców gości, jednak ekipa rowerów przegoniła ich ze stadionu. Podsumowując Derby Torunia dla Blackburn xD

Odnośnik do komentarza

Runda: 10

Zespoły: Werder Brema (Ölschmitz/olszman) - Ajax Amsterdam (majkrou)

Wynik: 1:0

Strzelcy:

75' - Piz,arro

Komentarz: Bardzo wyrownany mecz. Pierwsza polowa ze wskazaniem na Ajax, ktory moze nie zepchnal Werderu do defensywy, ale narzucil tempo gry i atakowal pozycyjnie. Po przerwie to Werder ostro zaczal grac pressingiem na polowie rywala doprowadzajac do kilku mimo wszystko niegroznych sytuacji. Ajax kontrowal i pod bramka Werderu co jakis czas podnosila sie temperatura. Do tej pory druzyna z Bremy chyba wszystkie bramki zdobyla po kontrataku i teraz nie bylo inaczej. Hunt ktory wszedl na boisku kilka minut szybciej zagral prostopadle do Piz,arro (piep... cenzura xD) a najlepszy strzelec Werderu sie nie pomylil, pewnie ladujac pilke w bramce w sytuacji sam na sam. Ostatni kwadrans to huraganowe ataki Ajaxu i katenaczio Werderu. Uczciwy bylby remis, no ale wiadomo :P

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza
Gość Kuno

Kolejka: Runda 7

Zespoły: Everton (Kuno_PL) - Genoa (ted360)

Wynik: 1:3

Strzelcy: 23'min.Saha (Everton) / 3'min.Palladino, 63'min.Palacio, 89'min.Milanetto (Genoa)

Komentarz: Mecz nie zaczął się dla mnie najlepiej tracą bramke już na poczatku spotkania, szybkie przeprowadzane ataki Evertonu dały gola wyrównającego i myśle, że mieliśmy przewage w pierwszej połowie meczu, pod koniec strzelona bramka, która jednak nie została uznana dla Evertonu. Druga połowa dość wyrównana, nie wykorzystane sytuacje zemściły się na mnie i wynik jest jaki jest, zdecydowana wina obrońców, którzy jednak nie kryli rywali najlepiej i zostawiali im dużo wolnego miejsca do oddania strzału. Gratulejszon Tedzik ;)

Odnośnik do komentarza

Kolejka: 5

Zespoły Ajax Amsterdam (majkrou) - Genoa (ted360)

Wynik: 1:0

Strzelcy:

11' Mido - Ajax

Komentarz:

Pierwsza połowa meczu była dość wyrównana. Już w 11 minucie Mido strzelił bramkę dla Ajaxu. Druga połowa to głównie ataki Genoi i kilka kontr Ajaxu. Cały mecz był szybki i intensywny.

Odnośnik do komentarza

Kolejka: 7

Zespoły: Blackburn(Yakubu - Panathinaikos(Mikam69)

Wynik:: 0:4

Strzelcy: Katsouranis, Govou, Spiropoulos, Govou

Komentarz: :ninja: pierwsze kilka podań utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie warto grac ligi po kilku dniach przerwy. z początku nie wiedziałem co się dzieje. Pierwsza bramka komiczna, Katsouranis odwrócony tyłem do bramki z przed pola karnego kopnął sobie płkę w kierunku bramki, piłka z prędkością fruwającego piórka wpadła do siatki. Druga bramka po dobitce, była do wyciągnięcia, ale źle się zawodnicy poprzełączali i nie zdołałem wybic piłki. Następne dwie mniej więcej takie same, po prostopadłych podaniach podczas gdy środkowy obrońca buszował pod polem karnym przeciwnika xD nie wiem jak to zmienic. Trudno, trzeba trochę potrenowac.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Sadze, ze uzytkownik Mikam69 nie obrazi sie jak zamiest niego zglosze wynik, mecz byl 2 dni temu i wyniku nie zglosil wiec...

 

Runda:6.

Zespoły: Panathinaikos(Mikam69) - FC Porto(polsonPL)

Wynik: 0:2

Strzelcy:

80 Falcao

85 Rodriguez

Komentarz: mecz zaczal sie w dosc szybkim tempie, atak za atakiem, kilka setek zmarnowanych przez Porto i 2 setki zmarnowane przez Panathinaikos(w tym jedna pamietna jak djibril Cisse begl kompletnie sam na sam, a obroncy Porto probowali go dogonic wiele metrow za nim), niemoznosc strzelecka Porto poparta wspaniala forma bramkarza. Dopiero w 80 min Porto wyszlo na prowadzenie po szczesliwym strzale zza pola karnego, rykoszecie zupelnie mylacym bramkarza Panathinaikosu. Druga bramka po dosc ladnym strzale rowniez zza pola karnego.

Strzaly: 4(2) - 8(4)

Odnośnik do komentarza

Runda: 6

Zespoły: Werder Brema (Ölschmitz/olszman) - Galatasaray (schab0795)

Wynik: 2:0

Strzelcy:

30' - Marko Marin

38' - Piz,arro

Komentarz: smieszny meczyk. zaczelo sie od atakow turkow, ale gdzies tak w 20 minucie gracz Galatasaray dostal czerwona kartke (cos moich przeciwnikow te kartki przesladuja ;p) i wtedy gra kebabow calkowicie sie posypala. chwile pozniej marin strzelil w bramkarza, ale ten przepuscil pilke, potem nagle sam na sam znalazl sie Piz,arro ktory pewnie strzelil przy slupku. nastepne ok 40 minut to nonstop ataki Werderu i jakies 5 doskonalych okazji sam na sam, wszystkie totalnie zmarnowane (glownie loby w rece bramkarza, albo podawanie pilki kibicom). Pod koniec moze ze dwie konty mialo galatasaray, ale nic z tego nie wyszlo. mysle, ze gdyby wynik byl 4:0 to schab nie mialby prawa sie awanturowac, ale to moja wina, ze nie umiem wykorzystywac 1/1 akcji :)

Odnośnik do komentarza

Runda: 8

Zespoły: Werder Brema (Ölschmitz/olszman) - FC Porto (polsonPL)

Wynik: 0:1

Strzelcy:

84' - Falcao

Komentarz: wiedzialem jakie wyniki notuje polson wiec mecz rozpoczalem defensywnie. polson od razu zaczal atakowac i praktycznie cala pierwsza polowa to jego ciagle rozgrywanie pilki i proby atakow. nie wiem jak on to robil, ale gral doskonale w destrukcji i nie bylem w stanie nawet znalezc sie w polu karnym (a "slyne" raczej z tego, ze czesto tam bywam, ale nic to nie daje ;p). ladnych pare razy mialem duuuzo szczescia, np. strzal do pustaka prosto w naldo, jakies wslizgi obroncow werderu i wybijanie pilki czubkiem paznokcia i inne takie. jednak obrona werderu nie grala az tak fatalnie i stu procentowych akcji jeden na jeden brakowalo. po przerwie werder chcial zaatakowac i sprobowac wbic jakas bramke. jednak od 45 do ok 70 minuty niewiele to dawalo i poza pressingiem na polowie rywala nic sie nie dzialo. a porto wciaz atakowalo i akcje robily sie coraz grozniejsze. kilka razy wiese wznosil sie na wyzyny umiejetnosci :) w 84 minucie stala sie rzecz nieunikniona i padla bramka dla porto. najbardziej boli fakt, ze werder radzil sobie z cudownymi akcjami a stracil bramke po zwyklym prostopadlym podaniu ;p w doliczonym czasie po kontrze w pole karne porto wpadl marin, strzelil prosto w bramkarza, pilka wyleciala na 25-30 metr skad mocno uderzyl jansen, pilka trafila w stojacego na linii bramkowej pilkarza porto ktory troche niefrasobliwie ja przyjal i kibice werderu juz byli pewni bramki. ten jednak zdazyl ja wybic i mecz skonczyl sie zasluzonym 1:0 dla fc porto.

 

strzaly 3(3) - 13 (6) mowia wiele o tym meczu.

Odnośnik do komentarza

Runda:7

Zespoły: FC Porto(polsonPL) - Parma(R4V37PL)

Wynik: 1:1

Strzelcy:

29 Gallopa(R4V37PL)

78 Falcao (polsonPL)

Komentarz: Mecz ogolnie byl malo ciekawy, trener Porto wiedzial, ze nie powinni rozgrywac meczu w tak poznych godzinach i stalo sie, zawdonicy byli senni, tak bardzo ze dali sobie wbic bramke z rzutu roznego(a trener Porto nienawidzi tak durnie tracic bramek). Wyrownanie przyszlo dopiero po bledzie przeciwnika, zlym podaniu obroncy, do pomocnika Porto i chwile pozniej z zimna krwia pilke poslal do bramki Falcao. Porto mialo kapitalna szanse na wyjscie na prowadzenie w 88 min, Falcao wychodzil sam na sam, jednak jego usmiech zakonczyl sie kosa od tylu, tuz przed polem karnym i czerwienia dla obroncy Parmy. Rozzalony trener Porto czeka na rewanz.

Strzały: 6(4) - 4(3)

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

Runda 6

Zespoły - Napoli (tomi_d, psn: GrandeBombik) vs Ajax Amsterdam (majkrou)

Wynik: 0:2

Strzelcy:

Lodeiro (Ajax) 55

Mido (Ajax) 71

Strzały:

(1)7 - 10 8

 

Komentarz: Trener Napoli podziela zdanie trenera Porto, że jego druzyna nie najlepiej czuje się rozgrywając mecze w tak późnych godzinach (a raczej w środku imprezy), ale liga jest ligą i trzeba grać. Zresztą odniosłem wrażenie, że zawodnicy Ajaxu zachowywali się dość podobnie, aczkolwiek z pewnością prowadzą bardzo sportowy tryb życia.

W pierwszej połowie mecz wyrównany, z okresami przewagi dwóch drużyn. W drugiej zaznaczyła się przewaga Ajaxu udokumentowana dwoma bramkami. Napoli nie było w stanie na to odpowiedzieć. Im dłużej trwał mecz tym włosi byli coraz słabsi. Zasłużone zwycięstwo Ajaxu.

Edytowane przez tomi_d
Odnośnik do komentarza

Runda 2

Zespoły - Napoli (tomi_d, psn: GrandeBombik) vs Galatasaray (schab0795PL)

Wynik: 3:1

Strzelcy:

Lavezzi (Napoli) 3

Baros (Galatasaray) 42

Cavani (Napoli) 62

Cavani (Napoli) 84

 

Strzały:

(5)8 - 6(4)

 

Komentarz: Mecz szybko otworzył Lavezzi strzelając po przechwycie strzału z dalszej odległości nieco kuriozalną bramkę. Potem po okresie nieco chaotycznej gry z obu stron wyrównał Baros. W drugiej połowie Napoli przeważało ale nie potrafiło wykorzystać dwóch bardzo dobrych sytuacji. Bramkarz Galaty postanowił ułatwić życie włochom i podał piłkę do napastnika, który z zimną krwią trafił do bramki. W końcówce po kolejnym niefrasobliwym zachowaniu obrony trafił ponownie Cavani i Napoli zasłużenie wygrało.

Odnośnik do komentarza

A ja znowu zglaszam wynik, w ktorym nie bylem gospodarzem, chyba MYSZa7PL sie nie obrazi...

 

Runda:10

Zespoły: R.Zaragoza(MYSZa7PL) - FC Porto(polsonPL)

Wynik: 0:2

Strzelcy:

31 Varela

70 Varela

Komentarz:Porto bylo wyspane i zywo atakowalo. Mysza zaskoczyl kilkoma ladnymi dryblingami, jednak co za duzo to niezdrowo i na drugim czy trzecim przeciwniku konczyly sie dryblingi. Mial tez jedna doskonala sytuacje sam na sam, ale bramkarz Porto z kazdym meczem pokazuje jak swietnie potrafi wybronic taka sytuacje. Bramka dla Porto przyszla po dosc ladnej akcji, wyciagnieciu bramkarza z bramki i strzale na pusta Vareli. Porto nie spuszczalo z tonu i ciagle zagrazalo bramce przeciwnika, zdobywajac bramke...nie pamietam jak:D.

Strzały: 4(2) - 11(6)

Odnośnik do komentarza

Runda: 4

Zespoły: R.Zaragoza(MYSZa7_PL) - PSG (Wojtas)

Wynik: 1-1

Strzelcy:

 

Uche - ???

 

Komentarz: Pierwsza połowa to zdecydowane posiadanie piłki na moją korzyść,jednak nie potrafiłem stworzyć za bardzo jakiejś dogodnej sytuacji. Wojtek miał jedną i wykorzystał ją w piękny sposób strzelając z ponad 25 metrów. Odpłaciłem tuż na początku pierwszej połowy po ładnej akcji Uche. Pod koniec meczu obydwie drużyny miały kilka sytuacji,ale żadna nie grzeszyła skutecznością.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.