Skocz do zawartości

Liveleague.pl 4v4 [Zakończony]


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegos takiego jak Dedicated Server od MS do grania.

 

I tu sie mylisz bo ma taką technologie. Kazda firma, która pisze gre i tworzy multiplayer dla swojej gry posiada - wykupuje takową - czyz to nie logiczne (a skad te ceny, przeciez napisanie kodu na PC czy na X'sa z punktu zarzadzania projektem informatycznym nie ma większego znaczenia).

 

Hostujemy tak naprawde na Lanie. Bo gdby porownac możliwości nowej konsoli do starej to mamy nowych mistrzów swiata.

 

P.S. Tak zapewne skopiowalły chłopaki kawałek bazy z SQL do Accessa i stworzyli nowy XBL pod nazwą POLSKA.

A i wyjaśnijcie wszystkim polakom dlaczego nie moga grac na silverku ?

No i dodam, że pojecie "server" nie koniecznie musi byc związane dokładnie z blaszakem - może to byc oprogramowanie.

 

Nie ogarniam.blink.gif

Odnośnik do komentarza

On pewnie tez nie, ale chcial zablysnac. Przecie pisalem, ze bzdury wypisuje.

 

Tak jak pisalem wczesniej, grajac Customy nie ma zadnej roznicy na jaki kraj jestes zarejestrowany. Jakosc polaczenia, zalezy od osoby, ktora hostuje mecz. Jak koles bedzie ma 128kb/s uploadu to chocby skaly sraly (czy CSNier bedzie sie sie produkowal) beda cholerne lagi.

 

Hostujemy tak naprawde na Lanie

 

Niezly bullshit.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

On pewnie tez nie, ale chcial zablysnac. Przecie pisalem, ze bzdury wypisuje.

 

Tak jak pisalem wczesniej, grajac Customy nie ma zadnej roznicy na jaki kraj jestes zarejestrowany. Jakosc polaczenia, zalezy od osoby, ktora hostuje mecz. Jak koles bedzie ma 128kb/s uploadu to chocby skaly sraly (czy CSNier bedzie sie sie produkowal) beda cholerne lagi.

 

Hostujemy tak naprawde na Lanie

 

Niezly bullshit.

 

 

Nie ogarniam, dlaczego Ins nie odrózniasz pojecia "Klient-Server" od "Mainframe".

 

P.S.No to błysnełem ..

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Jezu, w (pipi)e mam techniczny belkot i teorie jak jest. Interesuje mnie jak to dziala w praktyce, a dziala dokladnie tak jak napisalem. Czego ty czlowieku nie potrafisz zrozumiec ? Poki co starales sie wmowic ludziom, ze Halo jest na dedykowanych serwerach i po przeniesieniu konta na Polske bedzie szybsze polaczenie co jest po prostu bzdura. Na 360tce gry, ktore maja dedykowane serwery mozna policzyc na palcach jednej reki (w przyszlym roku dolaczy Gears of War 3 i dev sie tym chwali).

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Jezu, w (pipi)e mam techniczny belkot i teorie jak jest. Interesuje mnie jak to dziala w praktyce, a dziala dokladnie tak jak napisalem. Czego ty czlowieku nie potrafisz zrozumiec ? Poki co starales sie wmowic ludziom, ze Halo jest na dedykowanych serwerach i po przeniesieniu konta na Polske bedzie szybsze polaczenie co jest po prostu bzdura. Na 360tce gry, ktore maja dedykowane serwery mozna policzyc na palcach jednej reki (w przyszlym roku dolaczy Gears of War 3 i dev sie tym chwali).

 

 

No tak "mowil chłop do obrazu ...". Zapytaj MS po co to zrobili ?

Odnośnik do komentarza

Inaczej zrobimy:

 

Czemu majac konto na Polske i grajac Big Team Battle z samymi Polakami (ktorzy tez maja konto PL) w 90% przypadkow sa lagi ?

 

 

Inaczej zrobimy - "ja lag nie mam", mam oczywiście ale juz mniej. Moze masz do kitu operatora (server pipowy) albo za duzo zalogowanych klentow w domenie IP.

 

P.S. Dlaczego jak gramy w BAD Company to nie mam takich lag jak w Halo ?

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Jak zwykle nie masz racji. Odpowiedz jest bardzo prosta i zna ja kazdy oprocz ciebie: 90% ludzi nie ma odpowiedniego lacza (upload) aby uciagnac taki mecz. Idz opowiadaj swoje bajki gdzie indziej, tutaj jestes juz spalony.

 

PS. Nie gram w Bad Company, ale w kazdej innej grze gdzie nie ma dedykowanych serverow jest dokladnie tak samo jak w Halo.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Jak zwykle nie masz racji. Odpowiedz jest bardzo prosta i zna ja kazdy oprocz ciebie: 90% ludzi nie ma odpowiedniego lacza (upload) aby uciagnac taki mecz.

 

Idz opowiadaj swoje bajki gdzie indziej, tutaj jestes juz spalony.

 

Strasznie mnie "spaliłeś" - "czuje" ze to jest twoje i tylko twoje forum. Chyba sprzedam wszystkie moje gry z serii Halo bo w twoich oczach uchodze za ignoranta.

 

PS. Nie gram w Bad Company, ale w kazdej innej grze gdzie nie ma dedykowanych serverow jest dokladnie tak samo jak w Halo.

 

P.S. cos mi sie wydaje ze JuanMag ma troche racji w swoich wypowiedziach.

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Grałem w Bad Company. To był dramat w porównaniu do H3 (lag-wise). Czasami też pomaga samo przekonanie; jak dasz komuś cerutin i powiesz, że to tabletka nieśmiertelności, to się zesra, a nie przestanie trzaskać łbem o ścianę.

 

 

Tutaj przynajmniej mamy jakies podstawy - przesłanki;

 

1. Mamy tabletke, rzecz namacalną,

 

2. No i ponoć wiara czyni cuda.

Odnośnik do komentarza

nie wiem, po co trzymamy sie stricte zasad mlg jak u nas sprawy ledwo raczkują, po chvj nam 2 CTFy na 3 gry (obydwa tryby będą zapewne przez wszystkich grane po raz pierwszy, n/c). CTF + 2 TS bylyby lepsze dla prawie wszystkich graczy (poza zapewne jednym teamem :potter: )

Molo troche za późno na takie sugestie, nie powinno się zmieniać zasad w trakcie trwania ligi czy turnieju. CTFy są bo to tryby które wymuszają na tobie współprace i do tego są przyjemne. Gramy tak od kiedy się Halo 3 zaczęło, aka na 5 meczy 2 TSy i 3 objecitve.

Odnośnik do komentarza

Dobra tylko nikt nie mówił że bedą takie proporcje, proszę gdzie to pisało? W regulaminie? W ogólnie przyjętym tylko dla wtajemniczonych chyba zasadach, bo ja co do zasad Reach nie byłem wtajemniczony? No ale PDT zawsze ma większe szanse na objectives, w końcu cytuję Bobka "na WCG jest sam slayer, wiec tam każdy ma szanse". Nie chcę słuchać pseudotłumaczeń, że to było wszystko wiadome, musiałem się prosić o informacje czy ma być MLG 1.1 czy MLG 2.0 bo bez pytania tego też bym się nie dowiedział.

 

 

Chvj, grać będę, ale znowu pachnie kupą (to chyba jednak dla naszej sceny nieodzowne), nikt tego z nikim nie uzgadniał, no chyba że z Andrzejem skoro tak doskonale jest poinformowany.

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Dobra tylko nikt nie mówił że bedą takie proporcje, proszę gdzie to pisało? W regulaminie? W ogólnie przyjętym tylko dla wtajemniczonych chyba zasadach, bo ja co do zasad Reach nie byłem wtajemniczony? No ale PDT zawsze ma większe szanse na objectives, w końcu cytuję Bobka "na WCG jest sam slayer, wiec tam każdy ma szanse". Nie chcę słuchać pseudotłumaczeń, że to było wszystko wiadome, musiałem się prosić o informacje czy ma być MLG 1.1 czy MLG 2.0 bo bez pytania tego też bym się nie dowiedział.

 

 

Chvj, grać będę, ale znowu pachnie kupą (to chyba jednak dla naszej sceny nieodzowne), nikt tego z nikim nie uzgadniał, no chyba że z Andrzejem skoro tak doskonale jest poinformowany.

Molo, Barth ustawia jakie tryby będziemy grać i ustawia TAK SAMO jak zawsze ustawiał w Halo 3, wszyscy o tym wiedzą którzy grali w Halo 3 na turniejach, tak się po prostu gra co ja ci poradzę? Ja nikogo o nic nie prosiłem ani nie forsowałem zasad, zasady są skopiowane z MLG i tak samo są przedstawione, wiesz ile to roboty żeby swoje zasady wymyślić (bo skoro jedna osoba napisała, że coś jej nie podoba to dlaczego nie zmienic więcej ?) Lepiej trzymać się ustalonego kanonu zasad które gra się w każdym poważnym turnieju. LL to jakby na to nie patrzec jest poważny turniej bo pula 6000 zł wiec lepiej nie kombinować na własną rękę tylko oprzeć się na sprawdzonym. Bobek mówił o TSach dlatego, że my w TSach byliśmy silniejsi niż w objectivach, w Halo Reach też tak jest, już prędzej przegramy gre objective niż TS. Zamiast płakać, weźcie się do trenowania tych zasad.

PS. Do jasnej c h o l e r y skończcie wieszać psy na nas za to czego nie rozumiecie w turniejach, najpierw juan teraz ty próbujecie wmówić, że to PDT jest brzydkie i beee bo my wymuszamy coś pod siebie lol, nie chce mi się czytać takich steków bzdur wyssanych z palca tylko dlatego, że ktoś się zdenerwował. Nic z waszych zarzutów nie jest prawdą.

Edytowane przez Flaha
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra tylko nikt nie mówił że bedą takie proporcje, proszę gdzie to pisało? W regulaminie? W ogólnie przyjętym tylko dla wtajemniczonych chyba zasadach, bo ja co do zasad Reach nie byłem wtajemniczony? No ale PDT zawsze ma większe szanse na objectives, w końcu cytuję Bobka "na WCG jest sam slayer, wiec tam każdy ma szanse". Nie chcę słuchać pseudotłumaczeń, że to było wszystko wiadome, musiałem się prosić o informacje czy ma być MLG 1.1 czy MLG 2.0 bo bez pytania tego też bym się nie dowiedział.

 

 

Chvj, grać będę, ale znowu pachnie kupą (to chyba jednak dla naszej sceny nieodzowne), nikt tego z nikim nie uzgadniał, no chyba że z Andrzejem skoro tak doskonale jest poinformowany.

Molo, Barth ustawia jakie tryby będziemy grać i ustawia TAK SAMO jak zawsze ustawiał w Halo 3, wszyscy o tym wiedzą którzy grali w Halo 3 na turniejach, tak się po prostu gra co ja ci poradzę? Ja nikogo o nic nie prosiłem ani nie forsowałem zasad, zasady są skopiowane z MLG i tak samo są przedstawione, wiesz ile to roboty żeby swoje zasady wymyślić (bo skoro jedna osoba napisała, że coś jej nie podoba to dlaczego nie zmienic więcej ?) Lepiej trzymać się ustalonego kanonu zasad które gra się w każdym poważnym turnieju. LL to jakby na to nie patrzec jest poważny turniej bo pula 6000 zł wiec lepiej nie kombinować na własną rękę tylko oprzeć się na sprawdzonym. Bobek mówił o TSach dlatego, że my w TSach byliśmy silniejsi niż w objectivach, w Halo Reach też tak jest, już prędzej przegramy gre objective niż TS. Zamiast płakać, weźcie się do trenowania tych zasad.

PS. Do jasnej c h o l e r y skończcie wieszać psy na nas za to czego nie rozumiecie w turniejach, najpierw juan teraz ty próbujecie wmówić, że to PDT jest brzydkie i beee bo my wymuszamy coś pod siebie lol, nie chce mi się czytać takich steków bzdur wyssanych z palca tylko dlatego, że ktoś się zdenerwował. Nic z waszych zarzutów nie jest prawdą.

 

ale zatem wynika, że zasady, nie były z nikim dyskutowane, więc z całym szacunkiem, z racji tego, że długo i nieźle znamy, NIE PJERDOL mi, że wszystko było wiadome, takie rzeczy się podaje do informacji. A czy to dobrze, że mamy 2obj vs 1 TS, każdy poza waszą 4rką powie, że nie. Ludzie chcą postrzelać, a nie latać za flagami, myślę, że Mirskiemu by to nie zrobiło różnicy czy pieniądze przehandlowałbyś na fragi czy flagi... peace

po prostu mam takie zdanie, że to jeden wielki syf 2obj vs 1 ts, obrońcy krzyża się znaleźli...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...