Skocz do zawartości

Liveleague.pl 4v4 [Zakończony]


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam co pisalem z Bieniem na temat grania w balas gre i masz tutaj racje, ale nie zmienia to faktu, ze nawet nikt slowem sie nie odezwal zeby powiedziec Juan gramy w innym skladzie jak chcesz grac na LL to szukaj sobie teamu czy cokolwiek, pocaluj nas w dupe,whatever. Wiadomo bylo ze cala scena bedzie chciala zagrac w tym turnieju tym bardziej ze to bylo online i nie trzeba bylo dupy ruszac( i nie wierze ze pomysleliscie inaczej).Moze to bylo popropstu nie dogadanie sie w tej sprawie, ale skoro uwazales sie za tak wielkiego kolege wrecz przyjaciela to mogles postawic sytuacje jasno i napisac chcoiaz jedno zdanie na gg. I nie pisz teraz ze myslales ze wyjdziesz z siebie jak sie dowiedziales ze mam " jakas" pretensje bo gdyby tak bylo to napisalbys do mnie i zapewne chcialbys to wyjasnic.

Zreszta nie chce sie juz licytowac w tej sprawie i prac publicznie naszych brudow, bylo to poprostu troche przykre, ale walic to.

 

 

Kerlo co do umawiania meczu to licza sie CHECI, pozostawilem ci kwestie rozmowy z Razem/Barthem bedac pewnym ze zalatwisz to jak potrzeba i nawet mysl mi przez glowe nie przeszla ze mogloby byc inaczej, ale jak widac mylilem sie tez i w tej kwesti, gdymym sie do ciebie nie odezwal i zapytal jak wyglada sprawa z naszym meczem to wyladowalibysmy w LB. Wystarczyly 2 zdania wyjasnienia do Raza i co dalo sie? dalo, ale jak to napisalem wczesniej trzeba CHCIEC, ale widocznie bylo to dla ciebie wygodne rozwiazanie . Taka sama sytuacja byla z PDT i Fil potrafil wyjasnic Barthowi ? i bylo wsio ok ? potrafil, wiec nie zwalaj teraz wszystkiego na zle zrozumienie.

 

Od poczatku LL gralismy w tym samym nie zmienionym skladzie, sam Zimol napisal Bieniowi na gg ze gra z nami Boczek, wiec prosze cie , z ta praca to juz walna zebyscie w koncu wlaczyli, bo Boczkowi sie spieszylo ( dostal awaryjny tel i musial jak najszybciej wyjsc z domu, pisalem Ci o tym gg, proszac o jak najszybsze rozeranie meczu )ale musiales pokazac swoje prawdziwe ja i specjalnie przesdluzales mowiac ze mamy jeszcze 10 min chamskie zachowanie i jak tu sie nie wpienic ??? To ze uslyszeliscie pare obleg to wlasnie przez to co odpierdzielales.

Jezeli chodzio Boczka to zapisal sie do turnieju po mojej namowie, ale nie chcial na swoich danych, nie znam powodu inie wnikalem, dal dane kolegi z ktorym mieszka/ prawdziwe, a z kontem Goldiego to juz Raz/ Barth wiedza o co chodzi, nie musze tego tlumaczyc.

Nagrywales na kompa nasza rozmowe w lobby i ok, ale co z tego, nawet jezelibyscie chcieli udowodnic ze to nie Goldi czy Siwek gra to co z pomowienia ?? Oni by mogli potwierdzic swoj udzial w turnieju a ja tez moglbym znalezc pare osob co by to potwierdzily, wiec takie zabawy w inwigilacje i strasznie to troche smieszne.

Tym bardziej ze wiedzieliscie kto gra ze mna ( sam pisales posta Kerlo o Blejdzie w tym dziale )i wczesniej nie przeszkadzalo to wam tylko raptem w lobby przed meczem ?? Dam sobie reke uciac jakbyscie wygrali ten mecz to nie bylo by zadnej zadymy i wszystko byloby ok.

 

@Ins sorry, ale nie wiedzialem jak opisac ta wasza, glupote ?, najgorsze ze dalej brniecie w tym niewiem co chcecie udowodnic, wiekszosc i tak ma swoje zdanie na ten temat.

Kolega @Zuzu dobrze napisal ze pojawil sie turniej na kaske i wyszly takie kwiatki warto bylo? Czy te 250 zl 500 zl tak poproawiloby wasz status materialny, zeby robic takie "burde"?

Ja uwazam ze bylo to niepotrzebne

Odnośnik do komentarza

Obelgi poszly ZANIM powiedzialem, ze mamy jeszcze 10 min, gdyz ostro mnie wkurzyly jak i caly moj team. Jak uwazasz inaczej, to sobie obejrzyj filmik.

 

Ale z tego co widze, zostajemy przy tym samym. Ja przynajmniej mam spokoj bo staralem sie rozwiazac ten konflikt. Jak nie to nie, mam to gdzies, ja trace na tym 1 osobe, ty pare.

 

EDIT: Kuzwa, czemu Zimol gadal, ze spieszy mu sie do pracy, a nie mogl powiedziec poprostu Boczek, ze mu sie spieszy? CZEMU? A bo tak naprawde nikt z nas nie mial pewnosci, a wy sie baliscie przyznac, ze to Boczek a nie Siwek, inaczej tego wytlumaczyc sie nie da.

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

Wystarczyly 2 zdania wyjasnienia do Raza i co dalo sie? dalo

 

Niestety to ja jestem ten zły.

 

Kolega @Zuzu dobrze napisal ze pojawil sie turniej na kaske i wyszly takie kwiatki warto bylo? Czy te 250 zl 500 zl tak poproawiloby wasz status materialny, zeby robic takie "burde"?

Ja uwazam ze bylo to niepotrzebne

 

W tym wszystkim najbardziej ubolewam nad tym, że nie rozumiesz, że to nie wszyscy dookoła wywołali tą burdę, tylko Wy, nie stosując się do regulaminu. To już nie są customy, że grasz na nowym tagu i udajesz, że Ty to nie Ty dla zabawy.

Odnośnik do komentarza

Starasz sie rozwiacac konflikt? hmm niewiem gdzie, piszesz swoje racje ja swoje , nie oczekuje od ciebie zebys sie przyznal ze walneliscie babola bo to nierealne ( musisz juz brnac dalej), ale inni maja swoj rozum i maja jakies tam zdanie. Wcale sie nie dziwie ze jestem teraz znienawidzony przez cale lh, coz moze jaks sobie dam rade i nie zrobie sobie krzywdy ...

EDIT

@ Raz prosze Cie nie zaczynaj kwesti regulminu, nie chce rozpisywac sie jak od poczatku to bylo , nie jest to chyba potrzebne ,wiec ....

 

"To już nie są customy, że grasz na nowym tagu i udajesz, że Ty to nie Ty dla zabawy" nie no jak wiem ze zlapales Pana Boga za nogi wkrecajac sie do tego LL :D co udowodniles to juz ze mna swoja rozmowa, ale jaa nie jestem zadnym PRO i gralem w wiekszosci dla funu, dla nagord tez bo sklamalbym gdyby tak nie bylo , ale trzeba podochodzic do pewnych rzeczy z dystansem

Edytowane przez JuanMag
Odnośnik do komentarza

Starasz sie rozwiacac konflikt? hmm niewiem gdzie, piszesz swoje racje ja swoje , nie oczekuje od ciebie zebys sie przyznal ze walneliscie babola bo to nierealne ( musisz juz brnac dalej), ale inni maja swoj rozum i maja jakies tam zdanie. Wcale sie nie dziwie ze jestem teraz znienawidzony przez cale lh, coz moze jaks sobie dam rade i nie zrobie sobie krzywdy ...

 

Napisalem, ze przyznaje sie do bledu zwiazanego z ustawieniem meczu. Napisalem, ze naprawde nie chcielismy zeby tak wyszlo ze sprawa teamowa i ze chcielismy rozwiazac sytuacje pokojowo z samym juz meczem i skladami, lecz uniemozliwily nam to obelgi i wasze sciemy odnosnie waszego skladu. Ty zas nie przyznales sie do zadnego bledu. Tak, staram sie rozwiazac ten konflikt. I nie chodzi tu tylko o LH, bo juz w tym temacie podpadles paru osobom nie zwiazanym z LH, ale juz pewnie tego nie pamietasz (przejrzyj temat).

Odnośnik do komentarza

Ok Kerlo ,przyjalem to do wiadomosci, nieporozumienia zdarzaja sie, ale mowienie w lobby Siwek, Goldi odezwijscie sie i przedluzanie nie prowadzily do nieczewgo dobrego i niestey poszlo pare ostrych txt. Ja to samo moge napisacx nie wierzyles mi ze gram zpolakami czy co NAPRAAWDE ???

 

Dajmy juz temu spokoj,zapewne Zimol napisze cos od siebie jak znajdzie kawalek neta mi sie nie chce juz produkowac

Odnośnik do komentarza

Ok Kerlo ,przyjalem to do wiadomosci, nieporozumienia zdarzaja sie, ale mowienie w lobby Siwek, Goldi odezwijscie sie i przedluzanie nie prowadzily do nieczewgo dobrego i niestey poszlo pare ostrych txt. Ja to samo moge napisacx nie wierzyles mi ze gram zpolakami czy co NAPRAAWDE ???

 

Dajmy juz temu spokoj,zapewne Zimol napisze cos od siebie jak znajdzie kawalek neta mi sie nie chce juz produkowac

 

Bo nie mielismy pewnosci, z kim gramy i tyle i chcielismy sprawdzic, a wy sie zaczeliscie jakos z tym ukrywac, nie wiadomo dlaczego.

Odnośnik do komentarza

W mojej wypowiedzi nie ma nic o antagonistycznej wymowie. To miejsce zrobiło się bardzo nieprzyjemne.

Do zobaczenia na innym froncie. Chyba, że zostanę zmuszony robić coś dla sceny Halo. Zrobię to, ale z lekkim niesmakiem. Grats.

Na innym froncie? Czekaj raz czekaj, to znaczy, chcesz przez to powiedzieć, że to koniec z turniejami w Halo w Polsce od was?

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza

Tak sie zastanawialem czy cos napisac tutaj (i ostetecznie zyebac kazdego po pokei - bo kazdy sprawe spie.rdzielil taka smutma prawda i on sam wie najlepiej o tym), ale ogracznie sie do tego:

Dla dobra kazdej ze stron (specjalnie nie bede wymienial) sugeruje abyscie ten temat juz ucieli i zastanowili sie nad wlasnym postepowaniem - nie chce sam ucinac tego zamykajac temat.

Wiekszosc (jak nie cale) brudow sugeruje abyscie przeniesli na prv, bo z tego nigdy nic dobrego nie wynika (wrecz moze okazac sie, ze beda niektorzy bardzo zalowac).

Nie chce nikomu dosrywac, ale jak sie juz bym za to zabral to niezla altyleria by byla i naprawde kazdy z was by tego zalowal (nie robie sobie jaj).

Znacie swoje GG.

Odnośnik do komentarza

doczytałem tylko do pierwszego mega posta kerla, potem mi się - nie chciało... nadmienię tylko, że zwrot "s(pipi).ysy.ństwo" użyłem w stosunku całego lobby, bo wszyscy mnie wkurzaliście Wy, "cwaniaki" z LH i moi "imposterzy". Wyzywałem każdego z Was, a wszystko to wynikało z tego, że mi się spieszyło, ch.uj ci do tego, że na drugi dzień musiałem się tłumaczyć z urlopu na żądanie, bo z ciebie się zrobił Rutkowski i musiałem z Barthem walczyć i Razem. Dzięki, koorwa. Pójdziesz do pracy za lat 10-15 jak mama przestanie do gara wrzucać żarło to zrozumiesz.

 

 

Flaha, ty to jesteś musk -_-

Edytowane przez Zimol
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.