Skocz do zawartości

Dział Kontaktu z Moderacją ;)


Ostatnimi czasy:  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Moderatorzy naduzywa przywilejow?

    • Zdecydowanie tak
    • Troche, nie musialo sie konczyc na banach
    • Nie zauwazylem zmian
    • Nie, czasami ktos zasluguje na kare
    • Jest dobrze, w koncu jakis porzadek


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy mam wrazenie, ze Modzi niespecjalnie postepuja zgodnie z zasadami (jakimikolwiek). Fala banow, ktora moglaby rownie dobrze skonczyc sie na ostrzezeniach i upomnieniach slownych. Do tej pory nie mam pojecia za co Pieczarka, Odin, Krzytrix, Blazej itd podostawali bany. Oni sami tez zapewne nie wiedza tego do konca - Pieczarka zeby dowiedziec sie za co dostal bana, musial przeczytac PW - nie zrobi tego, ma zablokowane konto :sorcerer:

 

Osobiscie dostalem bana na 3dni, za umieszczenie linku do Allegro w sygnaturze. Tylko za co wlasciwie dostalem bana? W Regulaminie nie ma slowa o umieszczaniu linkow do Allegro, tylko w wewnetrznym regulaminie PT jest o tym wspomniane:

 

(...)

4. Na Pchlim targu obowiązuje zakaz podawania linków do wszelkich zewnętrznych serwisów zajmujących się sprzedażą (Allegro, ebay, świstak itd.). Mowa tu oczywiście o 'promocji' swoich aukcji, czyli albo sprzedajemy na forum PE, albo tam.

(...)

 

Tyle ze w zadnym miejscu nie dalem w PT ogloszenia, wiec bana za zwyklego linka w sygnie. Jak ktos chcial to licytowal, nie dostalem zadnej oferty poprzez forum.

Czy ja jestem jakis nadwrazliwy czy faktycznie cos jest nie tak ostatnio z moderacja? Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

W grupowcu jest temat o moderacji, ale teoretycznie tamtego dzialu, wiec macie temat o moderacji w HP. Jezeli temat poleci, to faktycznie cos jest nie tak.

 

No faktycznie, skoro nie podoba Ci się, że nie można przechodzić na czerwonym świetle, a mimo to tak robisz, to później masz pretensje do SM lub Policji, że dostajesz mandat, a nie do siebie, że łamiesz prawo/zasady. Brawo.

Temat trzeba było założyć w odpowiednim podforum /stona

 

[podkreślenie moje, odnoszę się do niego właśnie]

 

 

Temat byl w dobrym dziale, bo dotyczy moderacji w HP. Tak samo jak temat o moderacji w WKP jest WKP, a nie tutaj...

Edytowane przez Stona
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

decyzja o zbanowaniu ksztyrixa to najlepsze co mogło się forumowi przytrafić. ogólnie jestem zadowolony z działań moderacji - porządek musi być. jeszcze tylko wykosić yano i wszyscy będziemy mogli spać spokojnie.

 

 

wykoszenie ksztyrixa było jutrzenka zapowiadającą nadejscie nowego, słonecznego dnia

 

Yano niech zostanie, bywa pomocym człowiekeim ale m ozna by zamknąc dla niego jakis przypadkowy temat...niech bedzie religia :potter:

Odnośnik do komentarza

Modzi ostatnio dają ciała, najlepszym przykładem jest Mendrek. Jego działania mają więcej wspólnego z leczeniem własnych kompleksów, niż z moderacją. Stona i jego osty za totalne bzdury to też śmiech. Swego czasu dostałem od kogoś bana na 3 dni za napisanie jednego "nic nie wnoszącego posta". Swoją drogą ktoś mógłby się zainteresować i zdjąć stare osty.

Podejrzewam że chłopcy dostali odgórne polecenie ugrzecznienia forum i tyle, a jeśli nie to przynajmniej wiadomo z kim mamy do czynienia ;)

Edytowane przez Dziewiątek
  • Plusik 8
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na temat starych "ostów" [heh, ten młodzieżowy slang].. Chyba nie liczysz na to, że ktoś zacznie za darmo przeglądać statusy ostrzeżeń userów i ręcznie kasować przeterminowane?

Nie, nie można tego zautomatyzować. Jak chcesz, to za pln/h mogę przeczesywać listę userów i zdejmować stare warny jak mam czas wolny. Piszesz się?

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

W sumie zgadzam się z użytkownikiem Owiec i również nie rozumiem za co dostał bana. A co z ludźmi którzy przewertowali dokładnie regulamin forum (gdzie nie ma nic o linkach do allegro) a na PT nawet nie wchodzą i nie sprawdzali tamtego regulaminu?

Jeśli coś nie jest zabronione w regulaminie to nikt nie może być za to karany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jeszcze tylko wykosić yano i wszyscy będziemy mogli spać spokojnie.

Yano niech zostanie, bywa pomocym człowiekeim ale m ozna by zamknąc dla niego jakis przypadkowy temat...niech bedzie religia :potter:

tk tk - nie wiem z czym masz problem, zwyzywalem cie czy co? czy to miał by być ban za poglądy inne niz twoje?

 

orson - spoko dziś wyszedl nowy monster hunter, na dniach sie do niego dorwe a wtedy nie zobaczycie mnie nigdzie poza "moją" tablicą przez wiele miesiecy :D

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Troche... "nadinterpretują" zbyt wiele, przykład moje warny i propagowanie piractwa... mimo iż wyjaśniłem, pokazałem screena że gra pochodzi z cyfrowej dystrybucji, to i tak ściąganie czegoś z netu odbierają jak propagowanie piractwa ( DLC etc... też się ściąga z netu )

 

Oraz wiele, wiele innych

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Troche... "nadinterpretują" zbyt wiele, przykład moje warny i propagowanie piractwa... mimo iż wyjaśniłem, pokazałem screena że gra pochodzi z cyfrowej dystrybucji, to i tak ściąganie czegoś z netu odbierają jak propagowanie piractwa ( DLC etc... też się ściąga z netu )

 

Oraz wiele, wiele innych

Ty czasem nie jesteś złodziejem konsol, moderatorem-oszustem z xboxforum.pl? http://xboxforum.pl/kosz-f53/nieprofesjonalne-zachowanie-moderatora-dabmana-42133-16.html polecam poczytać zainteresowanym.

Odnośnik do komentarza

co do tematu, to moderacja to zło, moderacja musi odejśc. nie rozumiem ich działań. nie wiadomo po co dali ileśtam banów. lekko mówiąc po fali banów, na forum zawiało chuyem.

 

edit: a usuwanie postów skomentuje: LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

zabawnie to wygląda jak widzisz, że w każdym temacie posty znikają

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No i znów się zaczyna, osobny wałkowany temat, w działach, forach do których nie mam dostępu :)

 

Najlepszym przykładem na moderacje forum jest - pchli targ, gdzie mam bana na podstawie? chyba tego że zrobiłem troszkę dobrych transakcji za dobrą gotówkę, nawet bez allegro...

MichAelis dodana 17 kwiecień 2010 - 20:13

Poziom został podwyższony To samo co nizej +14 dni blokady

Grigori dodana 12 kwiecień 2010 - 15:49

Poziom został podwyższony "grę warto pobrać" - propagowanie piractwa.

 

a nawet z 2006 roku... etc

Raptor dodana 05 styczeń 2008 - 16:59

Poziom został podwyższony W twoim Warnie.

Trzcina dodana 11 maj 2007 - 14:17

Poziom został podwyższony Spam na forum o PS3.

MichAelis dodana 06 luty 2006 - 18:17

Poziom został podwyższony SPOILERY mimo ostrzezen (innych uzytkownikow :P )

 

aż nie chce już mi się pisać co to partner net, jeżeli mech nie rozumie ironii... oraz nie odpowiada na prośby ściągnięcia warnów.

MichAelis dodana 11 listopad 2008 - 00:36

Poziom został podwyższony "podzielę się z wami wrażeniami, paczka od wujka powinna za godzinę dojść.

Ach ten DHL działa nawet w nocy... ew. rano się podzielę, na pewno nie jest to fake? gry jeszcze nie ma dystrybucja EA nawet w polsce." Rozmowy o piractwie, nikogo to nie interesuje skad masz ta gre.

 

Co do usuwania niewygodnych postów, nadmierne, szczególnie jeżeli chodzi o "dobre" imię tej części redakcji która zajmowała się "propagowaniem" piractwa, a nawet brała czynny udział ( i tu pozdro dla ekipy z katowickiej giełdy ).

 

Póki władzę PE będą tępić osoby piszące "warto pobrać" ( nie sprawdzając źródła ) doputy będą obsmarowywane gównem, bo od takich tekstów do torrentowych linków daleko.

 

Warto pobrać - w slangu może oznaczać - że gra jest warta zakupienia, pisać poprawną polszczyzną ( słownikową ? )

Edytowane przez Dabman
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

To zwykłe próby spacyfikowania HP i kilku działów z grupowców. Zapewne zbyt dużo smarków wyszydzonych w ww. miejscach pobiegło z płaczem do modów, a ci z nudów zrobili zamiatanie. HP to forumowa "szkoła życia", jak ktoś nie daje rady niech dalej gada o gierkach. Tak to jest.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się to, że na głównej stronie PPE często dajecie tendencyjne antypirackie artykuły, w których wszelkie odmienne opinie(np moja) są usówane. Powiem wam tak : "nie pamiętał wół jak cielęciem był". Czy wy nie wiecie, że macie jeszcze masę starych czytelników takich jak ja, którzy pamiętają was jeszcze z czasów PSXa i katowickiej giełdy? I macie za to szacun, albo mieliście. Bo zawsze wasz punkt widzenia był tam gdzie punkt siedzenia (w starych PSX Extreme artykuły w stylu "Wywiad z piratem" lub kącik o przeróbkach). A teraz jak macie sklepy i zarabiacie na oryginałach to nagle antypirackie świętoszki. W komentarzach tylko zostają komenty prawiczków którzy wydają po 250 zł w waszym sklepiku na oryginały, reszta do kosza. Piractwo jest złe i be bo... my na tym nie zarabiamy. Już nie piszecie "wiemy jak jest". I nie piszcie że się zmieniło, bo ciągle tak jest tylko wy jesteście już po przeciwnej stronie barykady.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...