Skocz do zawartości

Dział Kontaktu z Moderacją ;)


Ostatnimi czasy:  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Moderatorzy naduzywa przywilejow?

    • Zdecydowanie tak
    • Troche, nie musialo sie konczyc na banach
    • Nie zauwazylem zmian
    • Nie, czasami ktos zasluguje na kare
    • Jest dobrze, w koncu jakis porzadek


Rekomendowane odpowiedzi

Wg. Twojej teorii [którą raczyłeś mi przedstawić na PM], jeśli raz dostaniesz warna za sygnę, to już więcej nie powinieneś go dostać. Czyli jeśli ktoś sobie walnie sygnę 1000px x 1000px to dostanie 20% i będzie sobie tę sygnę mógł trzymać do usranej śmierci irytując przy tym resztę forum. :thumbsup:

 

Spójrz sobie za co dostajesz warny [nie tylko ode mnie]. Teraz się zastanów , zapisz sobie na lodówce albo lustrze że:

 

- Sygnatura oraz obraz(y) w podpisie po zsumowaniu maksymalnie 600 na 150 pikseli, nie więcej niż 100 kB (każda rozpoczęta linijka tekstu w standardowej czcionce liczona jest jako 10 pikseli).

 

 

Jeszcze jakieś problemy? Aha, sprawdź sobie znaczenie słowa wyrobnik. No chyba że myślisz, że za moderkę ktoś tutaj dostaje wynagrodzenie :lol:

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja już dwa miesiace temu prosiłem o zdjęcie 20% za to samo i cisza.

 

Jak możesz, to wrzuć tutaj treść PMa w którym prosisz o zdjęcie warna oraz moją odp. na niego. Będę zobowiązany.

 

od razu przeszedł do obraźliwych zarzutów publicznych i prywatnych.

 

 

FCK, normalnie drugi Wróżbita Maciej :potter:

 

Jeśli mógł byś jeszcze podać mi numery totka które będą za tydzień, byłbym zobowiązany :D

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem sygnaturę od razu kiedy to zauważyłem zrobiłem to bez dyskusji po czym poprosiłem o zdjęcie warna ale Pan moderator postanowił pokazać kim jest, pokazał. Już wiem kim jest. I to ja zostałem obrażony na PW za to już wiem że kierownictwo portalu ma to w poważaniu podobnie jaki inne rzeczy.

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

Ja już dwa miesiace temu prosiłem o zdjęcie 20% za to samo i cisza.

Jak możesz, to wrzuć tutaj treść PMa w którym prosisz o zdjęcie warna oraz moją odp. na niego. Będę zobowiązany.

Ja nie dostalem odpowiedzi na pw, moze to i lepiej :|

 

Cały czas czekam.

 

 

Zmieniłem sygnaturę od razu kiedy to zauważyłem zrobiłem to bez dyskusji po czym poprosiłem o zdjęcie warna ale Pan moderator postanowił pokazać kim jest, pokazał. Już wiem kim jest. I to ja zostałem obrażony na PW za to już wiem że kierownictwo portalu ma to w poważaniu podobnie jaki inne rzeczy.

 

 

Dialog na PW:

 

H-zmieniłem sygnę, cały czas mam warna, proszę o wyjaśnienie

S-co chwilę dostajesz warny za sygnę, widocznie nie uczysz się na błędach, odezwij się za miesiąc

H-zwyzywanie mnie i ŻĄDANIE zdjęcia warna

S-żądać to sobie możesz

H-pojazdy

S-tłumaczenie

H-pojazdy

and so on and on

 

Jeśli wyrażasz zgodę, mogę tutaj zamieścić treść PW.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście zamieść ale to niczego nie zmieni, choć każdy zobaczy że najpierw prosiłem ale....

 

"H-pojazdy

S-tłumaczenie

H-pojazdy"

chcesz tłumaczenie Briefu czy jak? Chętnie zrobię za odpowiednią opłatą.

 

 

status ostrzeżeń

Uczestnicy: hayami, Stona

 

hayami

 

Wysłano 01 kwiecień 2011 - 12:42

witam, zmieniłem sygnaturę a status ostrzeżeń nie zniknął? Jak to, proszę o wyjaśnienie, pozdrawiam

 

*

 

Stona

 

Wysłano 01 kwiecień 2011 - 13:38

Zniknie jak się przypomnisz za miesiąc, bo widzę masz ciągle problemy ze zrozumieniem zasad ustawiania sygny ;)

 

*

 

hayami

 

Wysłano 01 kwiecień 2011 - 13:58

Wiesz co takie dziecinady możesz uprawiać na własnym ogródku forum nim nie jest jesteś tu tylko wyrobnikiem nie zapominaj, zdjąłem sygnaturę, zdejmij status i nie proszę, żądam, wg regulaminu trzeba czekać miesiąc? Nie mam licznika pixeli w oczach. Ładnie prosiłem więc zdejmij te ostrzeżenia. Nie jesteś tu jedyny i nie najważniejszy.

 

*

 

Stona

 

Wysłano 01 kwiecień 2011 - 14:25

Żądać to możesz wiesz co. Zgłoś się za miesiąc.

 

*

 

hayami

 

Wysłano 01 kwiecień 2011 - 14:36

Po prostu się mścisz, wspaniała cecha moderatora, poczułeś moc?

 

*

 

Stona

 

Wysłano 01 kwiecień 2011 - 16:52

LOL, a niby za co. Dla mnie jesteś anonimowym userem, nie znam Cię. Co jakiś czas dostajesz warny za sygny. To znaczy że nie umiesz dostosować się do tego, jakie panują reguły odnośnie ich posiadania. Zgłoś się za miesiąc i nie zawracaj więcej gitary.

 

*

 

hayami

 

Wysłano 01 kwiecień 2011 - 16:58

Co jakiś czas to gdzie w regulaminie określony jest okres wydłużania ostrzeżeń, puknij się w główkę, jeśli ją masz, bo ja się stosuję , ZAWSZE a ty jesteś małym człowiekiem który chce poczuć się duży ale ja ci nie ułatwię.

 

Ps: masz gitarę? Bo na niej się gra a nie zawraca, wiesz wyjdź czasem poza ramy forum to zobaczysz że świat kręci się bez ciebie.Jesteś tylko anonimowym modem na łańcuchu feniksa zrozum to wreszcie i nie uprzykrzaj ludziom życia i tak nic nie wskórasz zdejmij to ostrzeżenie.

 

*

 

Stona

 

Wysłano 01 kwiecień 2011 - 17:01

"zawracanie gitary" to potoczne powiedzenie, jest mniej wulgarne niż "zawracanie dupy", dlatego go użyłem.

 

Użyj mózgu jeśli go masz. Wg. Twojej teorii, jeśli raz dostaniesz warna za sygnę, to już więcej nie powinieneś go dostać. Czyli jeśli ktoś sobie walnie sygnę 1000px x 1000px to dostanie 20% i będzie sobie tę sygnę mógł trzymać do usranej śmierci irytując przy tym resztę forum. Rozumiesz, czy narysować w PAINTcie?

 

A teraz EOT mały użyszkodniku.

 

*

 

hayami

 

Wysłano 01 kwiecień 2011 - 18:01

Jak widać udowodniłeś że jesteś tylko małym człowieczkiem z niekompetentnym podejściem do sprawy, zawsze taki służbista obyś trafił na podobnych sobie, zastanów się nad tym. Nie dość że nie masz dystansu do pracy która jest tylko umowna , powiedzmy sobie szczerze nikt tego poważnie nie traktuje, nie masz również poczucia humoru co jest jednocześnie oznaką braku inteligencji, brak też dystansu do siebie dyskwalifikuje cię jako moderatora, szkoda że ktoś przypadkiem cię wybrał.Trudno ustąpię ludzkiej próżności i głupocie.

A na marginesie to wiesz sygnatury wygasają a strony z nimi padają więc ustawiam nowe i nie liczę pixeli. Ty jako nowy na forum pewnie tego nie wiedziałeś, cóż brak doświadczenia i wiedzy dołącza do twojego panteonu zalet, wracając do tematu ustawiam zawsze od razu właściwe sygnatury lub je usuwam, fakt zdarzyło mi się to 3 razy ale dostosowuje je jak powiedziałem.Ty postanowiłeś mnie ustawić, Ty? Mnie? Hehe jak odrośniesz trochę od ziemi to zrozumiesz że postanowiłeś wyłącznie coś pokazać tylko co? Moderator ostrzega a nie karze żyłowaniem ostrzeżeń w ciemno na przyszłość, przyszłość ci pokaże życzę ci tego.Że jesteś po prostu mały i nic nie znaczący.Pa, pa.

 

*

 

Stona

Wysłano 01 kwiecień 2011 - 23:19

Synku, byłem na tym forum jeszcze zanim się w ogóle o nim dowiedziałeś, więc nie wal mi tu mądrościami z kapelusza. Idź sobie na spacer z psem, pobaw się ze świnką morską albo popatrz na złote rybki, bo walisz sucharami jak dziecko z gimnazjum.

Lecz swoje kompleksy u psychiatry, a nie u mnie na PW.

 

EOT, kolejny PW z Twojej strony podpadnie pod :

 

6. W związku z powyższym, wszelkie próby dyskusji na temat niesłusznej w mniemaniu użytkownika decyzji moderatora forum z nim samym - publicznie bądź przez prywatną wiadomość - są bezcelowe. Ponadto, niezachowanie szacunku dla samej osoby moderatora, obrażanie go itp. mogą być podstawą do dalszego karania.

 

*

 

hayami

Wysłano 02 kwiecień 2011 - 10:24

Tak, tak ,najważniejsze żebyś wierzył w to że jesteś sprawiedliwy...jedyny sprawiedliwy, buachacha :thumbsup:

 

 

 

 

 

 

 

Tak więc przeczytaj sobie to jeszcze raz,później przeczytaj to co napisał Grigori, wyciągnij wniosku.

 

 

Trundle, czekam na tą PMkę którą wysłałeś mi kilka miechów temu.

Odnośnik do komentarza

Gdyby było tak, jak chce hajami, to mielibyśmy tutaj festiwal sygnatur.

Załóżmy, że warn za sygnaturę powinien być ściągnięty zaraz po jej usunięciu (jak twierdzi hajami). W takim razie będę się bujał po forum z oczojebnym podpisem przez miesiąc, robił na złość userom, złapię ze 3-4 warny i dopiero jak zajrzy mi w oczy widmo bana, to skasuję sygnaturkę i jakby nigdy nic będę ŻĄDAŁ usunięcia ostrzeżeń. O nie kolego, za recydywę, niezrozumienie, że mało kogo interesuje Twoja xboxowa sygnaturka, należy się dłuższy okres kary. Co innego jeśli ktoś raz się zajebał w liczeniu pikseli, a co innego jeśli to się powtarza i wielokrotnie wrzucasz zbyt ciężkie grafiki, bo przecież "jak dostanę warna to usunę podpis i ZAŻĄDAM usunięcia ostrzeżenia".

 

Następnym razem policzysz piksele, co nie jest wcale trudne.

Stona ma rację, a hajami blefuje.

Odnośnik do komentarza
Ja już dwa miesiace temu prosiłem o zdjęcie 20% za to samo i cisza.

Wielkie mi "hallo" :rolleyes:

Ja mam ponad rok, oczywiście pisałam do moderatora ale nie raczył nawet odpowiedzieć :whistling:

Cóż, przyzwyczaiłam się do tego "paska", jest niczym tatuaż - oryginalny :teehee:

Odnośnik do komentarza

Przyjmuje do wiadomości ale się nadal nie zgadzam, dziwne zwyczaje karanie na zapas.Ktoś tu ma problemy ze zrozumieniem zwykłego słowa proszę użytego w pierwszej wiadomości,szkoda.Chodzi o zasadę.Bo nawet jeśli popełniłem błąd to nie robię tego na złość tak jak kara na zapas. Wolno mi żądać nie muszę być dupowłazem i nie udaję męczennika.

Trudno poczekam.Przeżyję ale mam swoje zdanie i wyrażam je tak jak mi się podoba.Nie zakwestionowałem braku mózgu u nikogo a mam się z tym godzić?

proszę bardzo Kmiot i 2razyjot jak Wam to pasuje, dajcie sobą pomiatać.

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

To akurat trafiłeś na userów którzy dają sobą pomiatać XD

 

 

I serio, przeczytaj JESZCZE RAZ całą rozmowę, bo chyba pomijasz podczas czytania swoje mało grzeczne PMki.

 

Czytałem.Uwierz że nikt nie lubi prosić 2razy i każdy się kiedyś myli kilka razy, ja po prostu wyznaje zasadę większej tolerancji bo widzę że sam potrafię się mylić.Po prostu miałeś i masz w (pipi)e moją prośbę ale to tylko forum, poradzę sobie.

Odnośnik do komentarza

Warn nie jest wyłącznie karą, ale też metodą wychowawczą. Ma przypominać userowi o tym, że popełnił takie a takie wykroczenie. Ma być solą w oku i szczypać do momentu, aż osoba ta zrozumie, poprawi się i będzie wykazywała się na forum w ramach rekompensaty za to, że okazała brak szacunku wobec regulaminu (oraz userów którzy się do niego stosują). Można powiedzieć, że obecny system wychowawczy jest dosyć łagodny i trzeba wyjątkowo się starać by dojechać do bana, ale jak widać nawet w obliczu tego wielokrotnego dawania szansy na poprawę, zdarzają się jednostki które nie umieją z danej szansy skorzystać. Na szczęście w wielu przypadkach pomaga taki system, i mam nadzieję że w przypadku hayami też pomoże. Niech dokucza, ale niech nie ogranicza - to jest zadanie tego ostrzeżenia. Jeśli będziesz, hayami postępował uczciwie i stosował się do regulaminu, zapewniam Cię że pewnego dnia Twój licznik ostrzeżeń będzie wynosił okrągłe 0 %, i będziesz mógł być z tego powodu szczęśliwy... a i my również ;)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz...

 

Masz kilka warnów za zbyt dużą sygnaturę. NON-STOP dostajesz warny za to samo = NIE POTRAFISZ wyciągnąć wniosków z tych warnów, dlatego powiedziałem Ci żebyś odezwał się za miesiąc. Miałem nadzieję, że może wtedy zrozumiesz gdzie popełniasz błąd. Jak widać nie zrozumiałeś.

Jeśli chcesz, mogę wnioskować o wyłączenie Ci sygnatury, wtedy Twoje problemy znikną jak ręką odjął :potter:

 

edit.

Mendrek ubrał to wszystko w cukiereczki i ciasteczka :D

Odnośnik do komentarza

Warn nie jest wyłącznie karą, ale też metodą wychowawczą. Ma przypominać userowi o tym, że popełnił takie a takie wykroczenie. Ma być solą w oku i szczypać do momentu, aż osoba ta zrozumie, poprawi się i będzie wykazywała się na forum w ramach rekompensaty za to, że okazała brak szacunku wobec regulaminu (oraz userów którzy się do niego stosują). Można powiedzieć, że obecny system wychowawczy jest dosyć łagodny i trzeba wyjątkowo się starać by dojechać do bana, ale jak widać nawet w obliczu tego wielokrotnego dawania szansy na poprawę, zdarzają się jednostki które nie umieją z danej szansy skorzystać. Na szczęście w wielu przypadkach pomaga taki system, i mam nadzieję że w przypadku hayami też pomoże. Niech dokucza, ale niech nie ogranicza - to jest zadanie tego ostrzeżenia. Jeśli będziesz, hayami postępował uczciwie i stosował się do regulaminu, zapewniam Cię że pewnego dnia Twój licznik ostrzeżeń będzie wynosił okrągłe 0 %, i będziesz mógł być z tego powodu szczęśliwy... a i my również ;)

Tylko o to mi chodziło o szacunek a nie zwykłe "nie bo nie", więc Mędrek pasuje Ci ten nick i dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.Z mojej strony to wszystko.

Choć śmieszy wychowywanie mnie przez małolatów:)

 

Widocznie rodzice nie spełnili swojego zadania ;/ /Stona

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.