Skocz do zawartości

audio do pokoju


Infidel

Rekomendowane odpowiedzi

Mi soundbary bardziej podchodzą, mniej kabli a dźwięk również wyborny (miałem wcześniej kino). Nie wiem jakich wy używaliście do testów ale to nie są biedronkowe listwy a porządnie grające 500watowe głośniczki z czystym przestrzennym dźwiękiem i subem wielkości krzesła ;) ja jestem zadowolony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bierz co ci pasuje. Nie mówię że soundbary to (pipi) czy coś, ale do pewnych chwytów marketingowych i hasełek trzeba podchodzić z odpowiednią rezerwą. Czasami nie warto dawać więcej kasy za jakiś bajer który niby jest i jest nowszy a nic znaczącego do dźwięku nie wprowadza. Najlepiej samemu to przetestować, ale trzeba też zwrócić uwagę na to ile gier/filmów dany standard obsługuje.

Odnośnik do komentarza

Serio soundbar za 3-4 kloce z subem gra na prawdę wporzo. Nie wiem po co pisać takie pierdoły że to dla Janusza.

Za 3 kloce to masz ampli Yamahy 7.1 obsługujący wszystkie dostępne na rynku dźwięki + puszcza 4K, HDR i Dolby Vision po aktualizacji które to póka do drzwi. O czym my tu rozmawiamy...

No chyba że ktoś jest januszem i nie ma w domu średniej jakości głośników lub kolumn bo zawsze puszczał dźwięk z TV :D

Odnośnik do komentarza

Bes sensu tak dyskutujecie. Jednemu pasuje to drugiemu tamto. Nie ma co się januszować jeden na drugiego. Chce mieć kolega soundbar to niech sobie kupi, w czym macie problem? Wiadomo że bardziej opłaca się amp + głośniki no ale nie każdy lubi takie rozwiązanie.

 

Trzeba tylko uważać na to co się bierze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

cpQYzZx.jpg

 

Tak się pochwalę nowym nabytkiem w strefie audio. Subwoofer Velodyne Impact 10 obok zestawu Pylon Pearl 25.

 

 

Deserek w postaci gramofonu AudioTechnica LP120. Słabo widoczny w lewym górnym rogu.

 

 

Można teraz grać/słuchać/oglądać. :ragus:

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Miejsca mam :) nie wiem do końca czemu, po prostu bardziej mi pasuje soundbar. Miałem kiedyś 5.1 i po przeprowadzce i zakupie soundbara przerzuciłem się na nie, plusy jak dla mnie to brak kabli i sprzętu obok, lubię desing swojego pokoju i przykładam dużą wagę do niego. Poza tym serio uważam, że dobra listwa (nie jakieś biedronkowe) daje mocne brzmienia i satysfakcjonuje. Nie neguję ampli i kolumn ale po prostu bardziej mi leżą soundbary.

 

Ps. Dostałem info z sony centre odnośnie zamówienia, listwa doszła :) poprzednią już sprzedałem, poszła bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza

Jak lubisz żeby było ładnie i prawie bez kabli to trzeba było brać Phillips Fidelio E6 bo wygląda to bosko tylko ciekawe jak gra ?

 

Ja po sprzedaży ampli stereo czaję się teraz na wzmacniacz Marantz PM6006 . Dwa optyki pod telewizor i ps4 , kolumny Monitor Audio MR4 już mam . Tylko jeszcze nie wiem czy brać w Polsce za 2500 minus jakiś tam rabacik czy jednak od Angoli gdzie kosztuje 270 funtów czyli ok 1300 zł . Nieźle panowie dystrybutorzy i sprzedawcy sobie to wykombinowali hehe

Odnośnik do komentarza

Jak lubisz żeby było ładnie i prawie bez kabli to trzeba było brać Phillips Fidelio E6 bo wygląda to bosko tylko ciekawe jak gra ?

 

Ja po sprzedaży ampli stereo czaję się teraz na wzmacniacz Marantz PM6006 . Dwa optyki pod telewizor i ps4 , kolumny Monitor Audio MR4 już mam . Tylko jeszcze nie wiem czy brać w Polsce za 2500 minus jakiś tam rabacik czy jednak od Angoli gdzie kosztuje 270 funtów czyli ok 1300 zł . Nieźle panowie dystrybutorzy i sprzedawcy sobie to wykombinowali hehe

zgadzam się za 3 tysie mógł mieć fidelio. Ja też głośników i systemu 5.1 nie brałem z powodu braku miejsca na głoniki i rozprowadzanie kabli ale z fidelio jestem mega zadowolony

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...