Skocz do zawartości

Infidel

audio do pokoju

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Fajny zestawik. Subka to mogli lepszego doradzić do tych głośników. Za 1500zl u mnie siedzi nowy Velodyne Impact 10. Co prawda kupiony z Włoch, bo tam było taniej niż u nas ale sub lepszy niemal pod każdym względem. Kolumny za to masz sztosik.  :lapka:

sub był dobierany pod metraż pokoju (15 m2). 

zadzwoniłem przed chwilą do sklepu, no i facet powiedział, że przy tym metrażu branie 10-calowego suba trochę nie ma sensu bo:

a) nie wykorzystam jego pełnego potencjału

b) będzie sporo większy gabarytowo

no i cena podskakuje o około 6-7 stówek

no ale potwierdził, że jakość dźwięku się poprawi :)

mam trochę czasu, jeszcze możliwe że zmienię

Edytowane przez kristoff_mk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Panowie potrzebuje pomocy w wyborze sprzętu audio do salonu.

Obecnie mam jakiś amplituner Denona i głośniki Wharfedale zestaw 5.1, lecz wogóle nie korzystam z funkcji 5.1. Nawet zdemontowałem pozostałe głośniki i zostawiłem L+P+SW.

Teraz też chce tylko 2.0 ewentualnie 2.1. Wiem że audio trzeba posłuchać ale nie mam na to czasu i nie jestem jakiś wymagającym audiofilem tylko ogólny użytek muza, filmy i gry.

Zastanawiałem się nad tymi kolumnami:

https://www.al.to/p/312699-kolumna-glosnikowa-wharfedale-diamond-240-podlogowa-white.html?utm_source=ceneo&utm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click

Jaki wzmacniacz do tego wybrać? Czy lepiej amplituner? Może macie coś dobrego do zaoferowania.

Edit.

Znalazłem jeszcze taki zestaw cenowo więcej niż chciałem wydać ale wydaje się że będzie OK. Mam niedalko więc podjade.

https://www.tophifi.pl/stereo/zestawy-stereo/yamaha-r-n602-bowers-wilkins-683-s2.html

Edytowane przez Kukles

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta