Skocz do zawartości

Donkey Kong Country Returns.


saptis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no pierwsza świątynia prawie pękła wczoraj...prawie

To ta z latwiejszych :) . Nie no zartuje, chyba dwie sa latwiejsze, a reszta trudniejsza :D . Kup sobie 99 zyc i probuj, kwestia poznania levelu, na jednej swiatyni stracilem 50 zyc, tej z ruchomym podestem i przelacznikami 8) z tym, ze zbieram rowniez puzle. Skad wiesz, ze "prawie"? Moze dopiero byles w polowie, hehe.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skonczylem Donkey Konga na 100% 8) (bez czasowek). Musze sie przyznac, ze skorzystalem z opisu co do jednego puzla i wstyd mi z tego powodu :mellow: . Nie cierpie korzystac z zadnych pomocy, ale niestety poleglem. Grajac w gre nie korzystalem nawet z extra serca i innych rzeczy, jedyny zakup jakiego bardzo czesto dokonywalem u "dziadka" to 7 balonow (zyc). Puzla nie moglem znalesc w swiecie 7.1, ktos kto skonczyl gre na 100% bedzie wiedzial o ktorego chodzi, w prawdzie jest tam logika, ale na nia nie wpadlem. Krazylem po levelu 2 godziny i robilem rozne cuda :D , a ostatni boss juz czekal. Znalazlem zycie i monete w tym levelu takze wiedzialem, ze mozna... ale nie skaplem sie, ze w tle jest jedna... nie chce spoilowac. Mimo wszystko gra jest mega zaj..ista. Retro Studios, dziekuje ;) . Tak poza tym, gra nie jest, az taka trudna, czasem tracilem po 10, 20, a nawet 50 zyc, ale wszystko jest do przejscia, najgorsze sa swiatynie, cztery sa dosc trudne, ostatni boss jest easy po znalezieniu odpowiedniego stylaka.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Na stronie IGN jest artykul: ''15 bardzo, bardzo, bardzo trudnych gier''. :)

W zestawieniu znalalo sie duzo oldschoolowych tytulow, jest tam rowniez Donkey Kong Country Returns. :) Przyznaje, ze gra faktycznie jest trudna, ale nie tylko ta czesc, ogolnie ta seria gier nie nalezy do latwych.

DKCR jest hardcoreowy i tyle. :D

Pamietam jak meczylem sie w DKC2 w levelu z papuga i lataniem wsrod kolczastych roslinek ,zreszta nie tylko ten byl trudny. Jednak przeszedlem cala gre zdobywajac 102%. :)

Link:

http://games.ign.com.../1213050p1.html

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...

Poczekaj na latające beczki, tam to się zacznie hardkor. :D A pierwszy Boss raczej prosty jest. Może musisz lepiej skakanie wyczuć i przećwiczyć lądowanie w chcianym miejscu. I nie ma się co spieszyć podczas walk z Bossami i najpierw nauczyć się ich ataków i jak ich unikać a dopiero potem szukać ich czułego punktu.

Odnośnik do komentarza

Czy ja jestem jakims kaleczniakiem z dwoma lewymi lapami, czy to normalne ze z pierwszym bossem juz z 10 razy widzialem game over? w ogole ta gra jest trudna, jaja jak berety z tym wskakiwaniem na te ptaki czy zaby. minimalnie zle przycelujesz i tracisz serduszko, no co za poziom trudnosci

 

Nikt nie mowil, ze bedzie latwo, jest wrecz odwrotnie - z opini graczy jasno to wynika, sam nieraz pisalem ze gra jest trudna. Zobaczysz co bedzie w dodatkowych levelach - tam dopiero jest hardcore !

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Donkey niszczy. Co za gra. Tak jak przeczuwałem, Wii to godny następca Gacka. Czy wolałbym aby te wszystkie gry nie posiadały tych bajerów z ruchem pada? W 95 procentach przypadków tak, ale nie zmienia to faktu, że Łii posiada poważnych kandydatów do GOTG. Jednym z nich jest właśnie DKCR. Dawno się tak dobrze nie bawiłem przy grze 2D. Wii kompletnie rujnuje mi radość z PS3. Obnaża te śmieszne AAA tytuliki, pokazuje o co chodzi w grze konsolowej. Dlatego też moim pierwszym next genem będzie Wii U - kibicuję im aby sprzedaż ruszyła bo chcę więcej software'u. Czuję że Tropical Freeze będzie jeszcze lepszy. Mario 3D World też pokazuje pazury. Niech wyjdzie jeszcze w 2014 X, Yoshi Yarn, Bayo 2 oraz pełnoprawna Zelda i kupuję.

 

<słucha muzyczki z menu DKCR>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra faktycznie jest swietna, o wiele lepsza niz Rayman Origins czy Legends - level design i sterowanie sa znacznie lepsze w grze na Nintendo. Nie mam jeszcze Wii U, ale jak kupie to nowego Donkeya na pewno rowniez, ciesze sie, ze powstaje sequel bo szkoda byloby zostawic taka fajna serie bez kontynuacji.

I tak na DKCR trzeba bylo czekac 14 lat od wydania ostatniej czesci na SNES'a !

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Czy sterowanie jest lepsze? Tu bym się kłócił. Te machanie padem by zaturlać jest dyskusyjne. Niemniej gra niszczy - właśnie kończę Jaskinię. Te jeżdżenie wózkiem i rakieta to niezły hardkor. Mam nadzieję że w sequelu nie zaniżą poziomu trudności (bardziej bym powiększył ilość checkpointów). 

 

Kuna, co za tytuł, no :D Nie spodziewałbym się tego po Małpie (nigdy nie byłem fanem).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.