Skocz do zawartości

Donkey Kong Country Returns.


saptis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mam wersje na Wii, ale mam pytanie dla tych co grali tez w wersje na 3dsa: Warto posiadac malpke na handhelda, czy lepiej zatrzymac na wii? ;)

Ja miałem na 3DS, graficznie jest bardzo fajnie, po prostu jest 30 FPS zamiast 60 na Wii, no i jest drugi poziom trudności ( łatwiejszy ).

Ja na 3DS na poziomie "original" ( czyli ten z Wii ) doszedłem najdalej do świata 7 ( potem sprzedałem konsolę ).

Z tego co piszecie to przez sterowanie gra na 3DS jest łatwiejsza ( może przez to że sterowanie jest łatwiejsze ) ale to nadal nie jest prosta gra ;)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Czekam na swój egzemplarz. Naczytałem się, że gierka należy do wymagających więc chce się samemu przekonać. Poza tym to szkoła Retro Studios i oczekuje mistrzowskiego designu i grywalności.

 

Oby jutro dotarł - nóweczka w folii.

 

To masz przed sobą niezłą przygodę ponieważ ja podczas przechodzenia tego Donkeya często na głos chwaliłem level design gry. Niektóre pomysły krzyczały aż "next gen" oO.

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze, ze Returns jest znacznie lepszy od Tropical Freeze - widac, ze najlepsze pomysly wykorzystali w pierwszej czesci. Jesli chodzi o grafike to w zasadzie najwieksza roznica jest wyzsza rozdzielczosc na Wii U i lepszy model postaci Donkeya - najbardziej fajnie animowane futro, reszta wyglada podobnie.

 

Same levele i swiaty o wiele bardziej podobaja mi sie w Returns - ich design jest o wiele, wiele lepszy wlasnie w tej czesci. Tropical Freeze to gra na ktore sie zawiodlem, a to m.in dla niej kupilem Wii U.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Od dłuższego czasu ciekaw byłem tego Donkey Konga i jak gra wypada w praktyce. Generalnie nie wiedziałem czego się spodziewać, ale interesowało mnie jak produkcja z małpiszonem wypada na tle całej gamy Marianów dostępnych na Wii/WiiU. Dlatego też postanowiłem kupić najpierw tańszą grę z Wii zamiast sequel na WiiU.

 

Muszę przyznać, że gra mną pozamiatała na takim samym poziomie jak Mario Galaxy - prawdopodobnie ze względu na to, że sterowania, w którym używa się bajerów wiilota i gruchy, jest lepiej przemyślane niż w Mario Galaxy. Mega fun z gry, a do tego oprawa graficzna trzyma naprawdę wysoki poziom pomimo tego na jak słaby sprzęt gra została stworzona.

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu ciekaw byłem tego Donkey Konga i jak gra wypada w praktyce. Generalnie nie wiedziałem czego się spodziewać, ale interesowało mnie jak produkcja z małpiszonem wypada na tle całej gamy Marianów dostępnych na Wii/WiiU. Dlatego też postanowiłem kupić najpierw tańszą grę z Wii zamiast sequel na WiiU.

 

Muszę przyznać, że gra mną pozamiatała na takim samym poziomie jak Mario Galaxy - prawdopodobnie ze względu na to, że sterowania, w którym używa się bajerów wiilota i gruchy, jest lepiej przemyślane niż w Mario Galaxy. Mega fun z gry, a do tego oprawa graficzna trzyma naprawdę wysoki poziom pomimo tego na jak słaby sprzęt gra została stworzona.

A zobaczysz jakipod konec będzie hardcore z przejściem. Mam nadieję, że nie użyjesz ani razu automatycnego przechodzenia plansz ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...