Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym powiedzial ze masz pajgi cos z dyskiem w konsoli, albo to jakas losowosc...no nie wiem. Teraz mam juz okolo 40h gry i nie mialem zadnej zwiechy. Mam na dysku 52 gb wolnego miejsca ( ps3 80gb fat), jeden save mam ktory robie recznie od czasu do czasu, plus gra robi 3 auto-save'y z ktorych glownie korzystam. Czyli w folderze mam 4 pliki z save'ami. Moze macie za duzo smieci na dysku?

Odnośnik do komentarza

pajgi grasz na żydboksie czy psy3?

 

U mnie ponad 40h na liczniku - jak dotąd 1 jedyny frez konsoli podczas teleportacji do miasta. Gdy save osiągnął około 4,5-5mb gra faktycznie troszeczkę zwolniła (fps i śladowe lagi), aczkolwiek gram przez długie godziny i nic się nie dzieje. Fakt animacja jest mniej płynna niż na początku (po ucieczce z miasta), ale nie jest to niegrywalne, po prostu lekko spadła wygoda podróżowania i tyle. Mi to nie przeszkadza grać, póki przez to np. nie ginę itp.

 

PS: PS3 FAT80@320GB, wolnego miejsca jakieś 20GB, 50 gier z PSS i około 100save'ów i dodatków do gier.

Edytowane przez winner
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Gram na PS3(40GB), to było moje pierwsze odpalenie SKYRIMa i taki zonk :confused: Obczaję wieczorem jak to będzię wyglądać po reinstalce. Z innymi grami nie miałem takiego problemu (gram jednocześnie w Dark Souls, MW3 i PES 2012).Niech ktoś kto zaczynał przygodę ze SKYRIM tak, jak ja, czyli dopiero po łatce 2.0 da znać, czy nie miał takich numerów

 

edit. winner- w takim razie, mam nadzieje, że reinstalka pomoże

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
:) ja tam nie bawie się w zbjeranie łusek ani niczego innego :) co nie potrzebuję sprzedaję :) 100 k kasy na koncie i dom w 4 miastach :P Fakt zemściło się przy quescie dla gildii złodziei ale mnie nie wkurzało nie zdobycie 30 gs bo to mi rybka ale to że quest w quest logu mi został nie skończony :P tak się wkurzyłem że zrobię sobie przerwę z Skyrimem i w Asassyna się pobawie :)
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Zaczalem wbijac smithing i enchanting, lvl polecial w gore i teraz dostaje niezle lanie ;/. Wkurza mnie system skalowania przeciwnikow razem z nasza postacia, totalny bullsh,item jest zostac zabitym dwoma czarami.

Ale żadnego skalowania nie ma przecież.

Chyba.

Podobno :P

 

Sam nie zauważyłem, żeby ktoś raptem stał się silniejszy. Niektórych nadal rozwalam jednym uderzeniem, innych pięćdziesięcioma. Jedni rozwalą mnie parom czarami, inni mogą walić bez skutku. Chyba, że zastosowali tu podobny myk jak w Falloucie 3 i po prostu podzielili świat na strefy - jeśli wkroczymy na dany obszar z jakimś tam levelem, to przeciwnicy na nim skalują się odpowiednio, ALE na takim poziomie zostają już do końca. Niemniej jednak nawet na samym początku nie raz dostawałem cięgi, więc dalej nie widze problemu. W Oblivionie było to bardzo widoczne. W New Vegas i Skyrim w ogóle.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

5 tysiecy domek w Winterun? Myslalem, ze chaty beda drozsze, z tego co pisaliscie :)

np : 25 tys w solitude :)

 

A właśnie. jeśli przyłączę się do Stormcloaks nadal będę mógł kupić ten domek w solitude?? Nie będą mnie strażnicy ścigać jako wroga imperium??

 

Kupić dom przed przyłączeniem się do Stormcloaks,czy poczekać i kupić po zdobyciu Solitude?

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

u ktorego vendora moge probowac kupic Daedra Heart? mam 30lev i jeszcze w sprzedazy tego nie widzialem a ponoc pojawia sie od 25lev. gdzies na necie ktos pisal. zeby probowac u sprzedawcy alchemii ale nie bardzo ogarniam gdzie takiego znalezc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...