Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

I jeśli nie ma to poczekaj 24h bo sklepy wtedy resetują asortyment, widziałem to u niej na 100%

 

 

Ogólnie spotkał się ktoś, żeby Daedryki były do kupienia np u kowala/żony czy gdzieś w miastach? Zastanawia mnie to, bo mój Epic Dwarven Bow + Daedric Arrow = smok ubity w 2 minuty.

 

Dude, mój dual wield i smok leży w 10 sekund. 2 minuty to bardzo słaby wynik.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

No to chyba w miare normalne. Osobiście mam 29 lvl postacil, blisko 90 lvl w one - hand i przy dualowaniu smok jak już osiądzie na ziemi, to nie wzleci. A wcale jakichś kosmicznie epickich broni nie mam.

 

Wykonałem właśnie zadania dla złodziei. Świetne zakończenie, najbardziej klimatyczne ze wszystkich trzech "gildii".

 

Kilka razy już zdarzyła mi się zwiecha gry podczas ładowania - sejwy ważą już 10MB;/

 

Edit: Ciągle mam nadzieję, że wkrótce wyjdzie jakiś patch. Bethesda ma co łatać.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

 

Ogólnie spotkał się ktoś, żeby Daedryki były do kupienia np u kowala/żony czy gdzieś w miastach? Zastanawia mnie to, bo mój Epic Dwarven Bow + Daedric Arrow = smok ubity w 2 minuty.

 

Dude, mój dual wield i smok leży w 10 sekund. 2 minuty to bardzo słaby wynik.

 

Dude, rozumiem, że nie masz na myśli poziomu ekspert (aż takim hardcorem, żeby grać na Master nie jestem).

Odnośnik do komentarza
No moze szkola magi (zapomnialem nazwy) gdzie mozna rzucac na siebie jakies wzmocnienia czy magiczne tarcze - no ale do tej pory jakos moglem sie bez tego obyc.

Czyli restoration. Ja właściwie kompletnie olewam tę dziedzinę. Okazjonalnie stosuję na sobie fast healing i healing hands na towarzyszach, bo mają debilny zwyczaj pchania się na sam środek i zbierania największych cięgów.

Nie Restoration tylko Alteration. Opłaca się w to pakować jeżeli zajmujesz się tylko magią. Są zaklęcia, które dodają armora no i za(pipi)isty paraliż + jego masowa wersja.

 

 

Opłaca się czytać Elder Scroll? Co on powoduje? Kilka godzin dzisiaj latałem po tym przeogromnym podziemiu, ale mam wrażenie, że i tak nie wszędzie zaglądnąłem. Ogrom Skyrim jest przytłaczający :F

 

 

Elder Scrolla czytasz na Throat of the World, na samiutkiej górze przy liderze Greybeardsów. Wcześniej chyba nawet ci się nie uaktywni.

 

Ogólnie spotkał się ktoś, żeby Daedryki były do kupienia np u kowala/żony czy gdzieś w miastach? Zastanawia mnie to, bo mój Epic Dwarven Bow + Daedric Arrow = smok ubity w 2 minuty.

47 lvl i znalazłem dopiero 1 daedryczny przedmiot.

 

Jestem zaskoczony, że aż tak dużo osób wpakowało perki w Smithing, żeby sobie wykuwać zbroje. Ja mam nadzieję, że coś znajdę, bo perków mi szkoda. Mam jeszcze jakieś 12 do wydania, ale planuję lekko przemienić mojego czystego maga na mago-wojownika. Heavy armor i one-handed + destruction w drugiej łapie i heja. Głównie dlatego, że na wyższych poziomach zaklęć są cholerne problemy z magią, mimo że mam jej około 700 i +200% do szybkości regeneracji. Nowej postaci nie chce mi się póki co zakładać.

 

No i nie radzę skupiać się na więcej niż jednym żywiole w Destruction. Stracone perki IMO. Cały czas cisnę ogniem, bo jest po prostu najlepszy - najmniej many zabiera i zadaje najwięcej dmg. Błyskawicy użyję raz na ruski rok, lodu praktycznie w ogóle. Szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej ;)

 

Panowie, a jak walczycie jakąś bronią jednoręczną to często brakuje wam staminy? Bo nie wiem, czy kupować perka odnawiającego staminę przy zaklęciach z Restoration.

Odnośnik do komentarza

mam 2 pytania:

 

1. Dlaczego jak walcze ze smokiem to moja Magicka restoruje się 2 razy wolniej niż normalnie?

 

2.czy misje Deadryczne zaczynają się od Azuras coś tam(chyba Heart)?

 

No moze szkola magi (zapomnialem nazwy) gdzie mozna rzucac na siebie jakies wzmocnienia czy magiczne tarcze - no ale do tej pory jakos moglem sie bez tego obyc.

Czyli restoration. Ja właściwie kompletnie olewam tę dziedzinę. Okazjonalnie stosuję na sobie fast healing i healing hands na towarzyszach, bo mają debilny zwyczaj pchania się na sam środek i zbierania największych cięgów.

Nie Restoration tylko Alteration. Opłaca się w to pakować jeżeli zajmujesz się tylko magią. Są zaklęcia, które dodają armora no i za(pipi)isty paraliż + jego masowa wersja.

 

 

Opłaca się czytać Elder Scroll? Co on powoduje? Kilka godzin dzisiaj latałem po tym przeogromnym podziemiu, ale mam wrażenie, że i tak nie wszędzie zaglądnąłem. Ogrom Skyrim jest przytłaczający :F

 

 

Elder Scrolla czytasz na Throat of the World, na samiutkiej górze przy liderze Greybeardsów. Wcześniej chyba nawet ci się nie uaktywni.

 

Ogólnie spotkał się ktoś, żeby Daedryki były do kupienia np u kowala/żony czy gdzieś w miastach? Zastanawia mnie to, bo mój Epic Dwarven Bow + Daedric Arrow = smok ubity w 2 minuty.

47 lvl i znalazłem dopiero 1 daedryczny przedmiot.

 

Jestem zaskoczony, że aż tak dużo osób wpakowało perki w Smithing, żeby sobie wykuwać zbroje. Ja mam nadzieję, że coś znajdę, bo perków mi szkoda. Mam jeszcze jakieś 12 do wydania, ale planuję lekko przemienić mojego czystego maga na mago-wojownika. Heavy armor i one-handed + destruction w drugiej łapie i heja. Głównie dlatego, że na wyższych poziomach zaklęć są cholerne problemy z magią, mimo że mam jej około 700 i +200% do szybkości regeneracji. Nowej postaci nie chce mi się póki co zakładać.

 

No i nie radzę skupiać się na więcej niż jednym żywiole w Destruction. Stracone perki IMO. Cały czas cisnę ogniem, bo jest po prostu najlepszy - najmniej many zabiera i zadaje najwięcej dmg. Błyskawicy użyję raz na ruski rok, lodu praktycznie w ogóle. Szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej ;)

 

Panowie, a jak walczycie jakąś bronią jednoręczną to często brakuje wam staminy? Bo nie wiem, czy kupować perka odnawiającego staminę przy zaklęciach z Restoration.

stary w jaki sposób masz 700 Magicka? chcesz powiedzieć ze ładowałeś ulepszenia tylko w Magicka czy może pożniej podnosi się ona o wiecej niż 10? No ja mam narazie 31lvl i staram się mniej wiecej po rowno rozdzielać pomiędzy magią staminą i health.

Oraz jak to masz +200% do regeneration Magica?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Zapewne zenchancił zbroję i biżuterię.

 

@estel:

 

 

Mogę go użyć wszędzie i dzieje się tak, że tracę cośtam i chwilę mną pomiota. Napisz co daje jego użycie w tym miejscu co wymieniłeś wyżej. W sumie to ja ten scroll zdobyłem przypadkiem i "po drodze", bo będąc zainteresowany itemkami w podziemiach (za kratkami) poszedłem do tego maga co siedzi z pudełkiem w grocie lodowej na północy. Potem gdy mu już odniosłem z powrotem tą zepsutą kostkę i po rozmowie chciałem wyjść to mnie zatrzymał jakiś Mora (czy coś takiego) blokując drzwi fioletowo-czarną poświatą. Teraz zostałem ze scrollem, którego nie mogę nigdzie zostawić, a nie chcę go przed wcześnie używać (wku.rwia mnie to, że zajmuje 20 slotów w eq).

 

Odnośnik do komentarza

Ładowałem tylko w Magicke, bo grałem czystym magiem. Teraz będę miał problem, bo zdrowie mam bardzo niskie (tylko 120). +200% mam z Archmage's Robes (100%) i maski Morokei (100%). Nie enchantowałem biżuterii regeneracją magii, bo mam tylko 5x enchantingu i maksymalnie co mogę osiągnąć to jakieś 20% wzrostu regeneracji. Bardziej opłaca się wpakować Fortify Destruction i zmniejszych koszt zaklęć.

 

I trochę się przeliczyłem mam 650, ale zawsze noszę Gauldur Amulet, który daje +30 do magicki, zdrowia i staminy.

 

@winner

 

Jest to związane z main questem. Ja bym nie czytał tego spoilera co napiszę, ale rób co chcesz.

Przenosisz się w czasie do pierwszej bitwy z Alduinem i zdobywasz nowy shout, który zmusza smoki do lądowania.

I po tym quescie Elder Scrolla możesz sprzedać w bibliotece gildii magów za jakieś marne 3 tysiaczki i dozgonną wdzięczność orka co siedzi za ladą ;)

 

 

Aha i zrób quest dla tego Mory. Dostaje się książkę, która daje +10 czy +5 do skillów z jednej "klasy" (warrior, thief albo mage).

Odnośnik do komentarza

Panowie, a jak walczycie jakąś bronią jednoręczną to często brakuje wam staminy? Bo nie wiem, czy kupować perka odnawiającego staminę przy zaklęciach z Restoration.

 

Odkąd odblokowałem perk o który pytasz życie mojego norda stało się o wiele prostsze. Walczę głównie bronią jednoręczną, w drugą łapę zależnie od sytuacji heal, fire lub broń. Musze zacząc pakować nieco w stamine, gdyż dualowanie broni jest bardzo staminożerne, a dotychczas wolałem zapoatrzyc moją postać w zapas hp oraz many, gdyz nawet przy braku staminy zadawane obrażenia i tak są mocne.

Odnośnik do komentarza

Aha, ta książka od Mory pozwala na wykonanie glitcha, dzięki któremu możemy zlevelować postać do 81 poziomu w około 20 minut.

 

Opis

 

Szkoda, że swoją już dawno wykorzystałem ;\

 

Edit: Sprawdziłem i rzeczywiście działa. Ostatniego save'a z książka mam 20 godzin temu, więc ja osobiście odpuszczam. Może przy następnej postaci. Miłej zabawy ;)

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Aha, ta książka od Mory pozwala na wykonanie glitcha, dzięki któremu możemy zlevelować postać do 81 poziomu w około 20 minut.

 

Opis

 

Szkoda, że swoją już dawno wykorzystałem ;\

 

Edit: Sprawdziłem i rzeczywiście działa. Ostatniego save'a z książka mam 20 godzin temu, więc ja osobiście odpuszczam. Może przy następnej postaci. Miłej zabawy ;)

 

wowowowo!!! niezle... własnie skończyłem grać. Mógłbyś konkretnie napisac co to za quest i gzie się go zaczyna/uruchamia?

Odnośnik do komentarza

Krzyknij randomowo unrelenting forcem w balkon z tyłu posiadłości(gdzie ten gość waruje) i zrobi się przejście

 

Sry misje mi się powaliły xD Poszukaj "dziwnego" regału, pojawi się opcja odsunięcia go i będzie przejście.

 

skończyłem swoją drogą główny wątek i ostatni boss był tak śmiesznie łatwy,że dajcie spokój. 1 on 1 ogarnąłbym ale to było 4 vs 1 (ja + 3 do pomocy). Liczyłem na epic nawalenie z famfarami etc. a tu meh.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Czyli zapewne podobnie będzie u mnie. Lvl, sposób gry i poziom trudności ten sam. O ile dotrwam nerwowo przez te zawiechy podczas ładowania! Średnio trafiają mi się dwie na 3 lub 4h posiedzenia przed grą. Wyłączyłem autosejwy, może nieco spowolni przybieraniu wagi plików, które i tak waża już 10 MB. Ciekawe, czy to naprawią jakoś...

Odnośnik do komentarza

Ktoś z Was czyta te wszystkie książki zawarte w grze? Jest kilka fajnych komediowych historyjek ale ogólnie to straszna nuda. W tych wszystkich książkach historycznych i mitologicznych opisujących dzieje i legendy Tamriel jest tyle nazw własnych, że nie wiadomo kto jest kim. Już sam nie wiem kto był królem a kto jakimś daedrycznym bóstwem i za co był odpowiedzialny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...