Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No w koncu dobilem smithing do 100. Jakie bylo moje zdziwienie, kiedy zbroja smoka miala mniejsza obrone niz deadrycka :D bug czy co? No ale puki co wykulem heavy wersje bo nie dysponuje sercem deadry ( gdzie mozna takie serduszka znalezc? ) Druga sprawa, w whiterun kuznia u companionow jest chyba zbugowana, bo tam zbroja deardycka ma wyglad zelaznej :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem godzinkę i cóż - większych zmian niestety nie widzę :P Po niecałej godzinie gra znowu zaczęła się krztusić, chociaż możliwe że mniej, niż poprzednio.

Nie mogę nigdzie znaleźć dokładnej rozpiski zmian, jakie wprowadza łatka.

 

http://www.gamingunion.net/news/skyrim-patch-201-released-cures-massive-ps3-bug--7075.html

 

Players have already begun to announce that the patch indeed solves the glaring issue, but at the cost of minimized texture details.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza
Zbroja od razu dopakowana na status legendary, ale mimo to deadrycka po dopakowaniu bedzie the best, a tak nie powinno byc. Wiadomo u kogo serduszka znalezc, mnie chodzilo w jakich lokacjach znalezc deadry, bo o ile w oblivionie bylo ich na peczki ,tak tutaj....

 

Właśnie z jednej strony nie powinno, bo w drzewku Smithing Dragon jest wyżej, ale z drugiej strony ciężej o daedryczne serca niż o smocze kości.

 

Co do serc to zrób quest, który zaczyna się w Dawnstar Museum i będziesz miał 4 daedry, na których możesz farmić ;)

 

@dżar

Pewnie masz Archmage Robe i jakąś maskę. Niestety, ale tak to wtedy wygląda. Trzeba chyba reloada zrobić, jeżeli bardzo ci to przeszkadza.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Jasna cholera, mam już autentycznie DOŚĆ wszelkich misji skradankowych w tej grze. Stealth jest tu tak skopane, że chce się płakać po prostu - już w Morrowindzie lepiej to funkcjonowało i było bardziej intuicyjne.

 

Co z tego, że stealth mam dośc wysoko rozwinięte (wszelkie perki ułatawiające skradanie, wyciszające kroki, zbroję etc). Co z tego, że noszę ciuchy złodziei poprawiające te statsy, co z tego, że mam elfickie buty podnoszące skradanie o dodatkowe 35% skoro jedyne co się tu liczy to szczęście? Sorry, to jest chore - notorycznie mają miejsce sytuacje, gdzie strażnik dosłownie wpada na mnie, kiedy stoję na środku pomieszczenia i mnie nie widzi! W najgorszym wypadku zaczyna się rozglądać, ale po chwili traci mnie z oczu. Niestety, częściej zdarzają się sytuacje odwrotne - mimo że staram się chodzić na czubkach palców, to niektórzy potrafią mnie zobaczyć i usłyszeć przez ściany z odległości 20 metrów.

 

Apogeum frustracji osiągnąłem właśnie w zadaniu polegającym na infiltracji ambasady (wątek główny). Niech mi ktoś powie - po co ta cała maskarada, kombinowanie z przebierankami, z zakradaniem się na zaplecze itd, skoro koniec końców w pewnym momencie nie jestem w stanie zrobić nic innego, jak po prostu stanąć do walki? Udało mi się dojść niezauważonym na ośnieżony dziedziniec patrolowany przez strażników i choćbym nie wiem co robił i jak się starał, cała akcja zawsze kończy się tym, że wszyscy dobierają mi się do dupy. Próbowanie steath killi absolutnie nic nie daje, bo zawsze jakimś cudem strażnik znajdujący się po zupełnie przeciwnej stroni budynku zauważa mnie i podnosi alarm. WTF? Nawet jeśli jakimś cudem udaje mi się ominąć kluczących strażników i dojść do drzwi, przez które mam przejść, okazuje się... że przed nimi stoi jeszcze mag, który obserwuje dziedziniec, nie dając nawet możliwości przekradnięcia się za plecami. 30 prób, każda kończy się tak samo. Rzygać się chce. A otwarta walka odpada, bo ja głupi posłuchałem Delphine, i oczywiście zabrałem ze sobą jedynie durny sztylecik.

 

Zapytałem o pomoc gogli ale wszystkie rady są identyczne - walczyć ze wszystkimi. No za(pipi)iście, zwłaszcza że sejwuję na 3 slotach jedynie i w tej chwili wszystkie zapisy mam już zrobione w ambasadzie. W walce ze strażnikami nie mam żadnych szans ze swoim wyposażeniem. Komuś udało się to przejść bez wykrycia w ogóle? Po cholerę w ogóle gra sugeruje, że stealth jest tu kluczem do zaliczenia questa, skoro szanse powodzenia wynoszą 1 do 1000? Nie czepiałbym się, gdybym to ja coś chrzanił, albo grał nie uważnie, ale to jest juz autentycznie męczące.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Ech, szkoda że tak skopali ten system, przecież satysfakcja z takiego "szpiegowskiego" wypadu byłaby nieziemska. A tak odechciewa się w ogóle starać czy podchodzić do problemów w jakiś bardziej ambitny sposób. Trudno, spróbuję ich wyrżnąć w jakiejś przyzwoitej kolejności i może się uda :/

 

I tak nie mam najgorzej, czytałem właśnie, że niektórzy mają buga i skrzynia z której trzeba zabrać swój ekwipunek okazuje się być pusta.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zakupiłem tą pozycję no i tak się rozpędziłem, że dotarłem do miasta gdzie za 500 złota wynająłem jakąś kobietę dark elf. Mam takie pytanie w które drzewko najlepiej ładować? Sam gram Dark Elfem i póki co lecę na dwa czary iskry + płomienie, przy szacie +50% regeneracji many i -12% straty many przy używaniu czaru. Tak mi się wydaje że muszę cofnąć się do pierwszego dużego miasta skąd z tego co widziałem na gameplay-u jednego gracza trzeba wziąć zadanie od gościa, który sprzedaje uzbrojenie by odnaleźć smoczy pazur czy coś takiego:P Miłe, że gra nie jest liniowa, ale questy należny wykonywać w jakimś porządku? Jakieś podpowiedzi na początek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...