Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś kto ściągnął patcha sprawdzić czy bugi z kopiującą się książką u szkieleta działają?

Byłbym wdzieęczny jakbym dostał rownież info na temat kolejniego bugu, konkretnie z książką Infinius Omnia i nieskończonym doświadczeniem(kopiowanie jej za pomocą pułki w domu - lvl 81)?

 

UPDATE: Glitch z kopiującymi książkami od szkieleta został "naprawiony" - szkoda, bardzo szkoda, trudno.

A co z pozostałym?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Miałem właśnie pisać, że ZNOWU powiedziałem coś w złej godzinie, ale własnie zerknąłem na linka ze smokiem latającym do tyłu. Własnie miałem to samo.

 

Nie mogę z nim nawet podjąć walki, bo jak tylko się zbliżę, to smok z prędkością światła odlatuje jakieś 5km dalej (oczywiście tyłem), by po czasie zniknąć i spowodować, że framerate spadnie do jakichś 5FPS. Co lepsze, dzieje się tak i po reloadinach i nawet po wielokrotnych uruchamianiu gry...

Odnośnik do komentarza

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego po zakończeniu misji (chyba) Proving honour w której pomagał mi Farkas i szybkim powrocie do Whiterun, nagle całe miasto zaczęło mnie atakować? Jakiś błąd w grze, czy może zaczęło im przeszkadzać, że jestem wampirem (którym nawet nie wiem kiedy zostałem ;) ), ew. założyłem niegustowny trykocik? Jak to pierwsze, to chyba podziękuje tej grze aż do wypuszczenia patcha 10.2.

Odnośnik do komentarza

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego po zakończeniu misji (chyba) Proving honour w której pomagał mi Farkas i szybkim powrocie do Whiterun, nagle całe miasto zaczęło mnie atakować? Jakiś błąd w grze, czy może zaczęło im przeszkadzać, że jestem wampirem (którym nawet nie wiem kiedy zostałem ;) ), ew. założyłem niegustowny trykocik? Jak to pierwsze, to chyba podziękuje tej grze aż do wypuszczenia patcha 10.2.

Miałem to samo, też nie wiedziałem dlaczego mnie atakują( też po tej misji, ale tylko ci z companions mnie atakowali ). Udało mi się jakoś z tego wykaraskać, zaatakowałem strażnika po czym zapłaciłem grzywnę i zabrano mi wszystkie skradzione rzeczy, jak się okazało parę z nich ukradłem companom z gildi więc po odpokutowaniu już mnie nie atakowali. Niestety jest to raczej jakiś błąd bo w tym samym miejscu to miałem,a przedmioty kradłem niezauważony więc nie powinni mnie atakować.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj skończyłem wątek główny

Pytanie:

 

Miałem troszkę hu.jowe zakończenie w stylu:

" O pokonałeś straszliwe zło,dzięki. Do widzenia". .WTF?? Nie ma żadnej nagrody czy przegapiłem coś...

 

 

Nie dość że nie ma żadnej nagrody, żadnego filmiku/ creditsów, to nawet żaden npc nawet się nie zająknie że uratowałeś świat przed smokami, poprostu jakbyś skończył byle pobocznego questa

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj skończyłem wątek główny

Pytanie:

 

Miałem troszkę hu.jowe zakończenie w stylu:

" O pokonałeś straszliwe zło,dzięki. Do widzenia". .WTF?? Nie ma żadnej nagrody czy przegapiłem coś...

 

 

Nie dość że nie ma żadnej nagrody, żadnego filmiku/ creditsów, to nawet żaden npc nawet się nie zająknie że uratowałeś świat przed smokami, poprostu jakbyś skończył byle pobocznego questa

 

Nie przesadzajmy, ze az taka znieczulica panuje. Podejdzcie do byle straznika w jakimkolwiek miescie, to okaze wam wdziecznosc slowami. Ale nie powiem, jakas nagroda by sie przydala...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...