Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Filmiki motywujące, których pełno w sieci, na które czasami można trafić. Przydają się szczególnie wtedy, gdy najchętniej przesiedzielibyśmy cały dzień w domu, bo na siłownie daleko i w ogóle dziś się nie chcę... tak jak wczoraj. ;)

 

Niejaki Durrah

http://www.youtube.com/watch?v=W2E5rloPNLY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=2S4XteIdbng&feature=related

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jakieś 6 lat temu kiedy trenowałem ważyłem niecałe 90 kilo.Niestety po chorobie waga spadła mi do niecałych 70(masakra).Po jakimś czasie po lekturze Tao of Jeet Kun Do Bruca Lee postanowiłem znowu wziąść się za siebie.Niestety nie długo po tym pewna suka wiechała mi w tył roweru i wylądowałem za samochodem.W wyniku wypadku między innymi miałem rozwalone kolano więc cała noga w gipsie, problem z krążeniem i 3 miesięczny zastój.Po zdjęciu gipsu moja prawa noga była 2 razy chudsza od lewej.Lekarz powiedział że w ramach rehabilitacji(którą niestety musiałem zorganizować sobie sam) musze ją ćwiczyć bo inaczej dojdzie do całkowitego zaniku części czworogłowego.Po dłuższym czsie kiedy noga prawie całkiem się zregenerowała(do dziś są małe dysproporcje) zacząłem robić przysiady ze sztangą które kiedyś zupełnie olewałem, zrozumiałem że nogi są niezbędnym elementem treningu.To tak apropo tematu i filmików....

Koleś ma za(pipi)istą i zwartą budowę, fantastyczny postęp pod warunkiem że się nie kuł.

Odnośnik do komentarza

Ci kolesie wyglądają masakrycznie nienaturalnie. Taki Arnold czy Columbo to przy nich jakieś małe chłopaszki. Zdecydowana przesada, ale jak widać, dzisiejsze koksy to dopiero koksy, a nie to co słabe dziadostwo w latach 80.

 

A jeżeli mowa o Arnoldzie i Franku

http://www.youtube.com/watch?v=Vwli8Q6TSOg&feature=rec-LGOUT-real_rn-1r-1-HM

Odnośnik do komentarza

Co do http://www.youtube.c...h?v=brMKMNhYNyo to zmotywowało mnie to jeszcze bardziej żeby nie tykać żadnego gówna.Tak, ci kolesie wyglądają MASAkry(t)cznie, oczywiście za wyjątkiem Arnolda i Ferigno którzy za to gwiazdorzą w filmiku od Yetiego(heh,zawsze jak odechciewa mi się treningu odpalam sobie "Pumping Iron" i wena wraca).Napis na końcu pierwszego filmu mówi wszystko: "masz marzenia to musisz je chronić, nie pompuj się strzykawką tylko łap za żelazo żeby wyglądać jak np.Arnold (jak człowiek) a nie tamte monstra (Jay Cutler chodzi jak Robocop a Dextera Jackson ma chyba w udzie tyle co w talii LOL).

 

BTW. Zwróćcie uwagę(pierwszy film) na kolesia który wygląda jakby robił rozpiętki, klijent za nim przytrzymuje mu łapy żeby ciężary mu nie pospadały po czym ten opuszcza je szybkim ruchem.Kamera robi krótki najazd na hantle a tam 150 na jednym(!!!), nie wyglądają na tyle zresztą wydaje mi się trochę nierealne....anyway - NO PAIN NO GAIN !!!

Odnośnik do komentarza

To co ładował wtedy Arnold dziś dodają do izotoników (celowo przesadzam), suplementacja i sterydy dopiero raczkowały.

Nie jest to "norma" w sensie że i tak są za duzi czy to że nie wszyscy dzisiejsi kulturyści ładują/wyglądają jak monstra bo nie skumałem ?

Wiadomo że nie po kilku miesiącach, ta metoda też wymaga czasu i litrów przelanego potu, ja nie macham szabelką i nie walczę ze sterydami, sam nie stosowałem jeszcze nawet odżywek bo szło mi nie najgorzej bez nich (w przyszłym roku będzie dobry moment).

Odnośnik do komentarza

Każdy dąży do czegoś innego mnie ten filmik motywuje widać że się nie (pipi)ją a ćwiczą z pełną parą .Jedni chcą wyglądać tak inni wolą ważyć 60 kg i być wyrzeźbieni kwestia gusty ... Ale wpierw trzeba jednak dupe przed monitora ruszyć!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Glupie pytanie ale licze na nieglupia odpowiedz.

Jednoczesne masowanie i redukcja jest niemozliwa, prawda?

Wiec jak oni na tych jak i setkach innych youtubowych transformacjach rocznych to osiagaja? Odpada oczywiscie transformacja ektomorfikow bo tam tylko nastepuje rozrost miesni.

Jak endomorfik robi

transformacje :) ?
Odnośnik do komentarza

Nie. Kaloryczność odpowiadająca dziennemu zapotrzebowaniu i odpowiedni rozkład makroskładników + skupienie się głównie na treningu z ciężarami (nie siłowy, typowy trening na spompowanie).

 

Sebas, rozwiniesz "odpowiedni rozklad makroskladnikow"?

Jakis eliksir jak spalac i budowac jednoczesnie?

Odnośnik do komentarza

Nie. Kaloryczność odpowiadająca dziennemu zapotrzebowaniu i odpowiedni rozkład makroskładników + skupienie się głównie na treningu z ciężarami (nie siłowy, typowy trening na spompowanie).

 

Sebas, rozwiniesz "odpowiedni rozklad makroskladnikow"?

Jakis eliksir jak spalac i budowac jednoczesnie?

Białko w każdym posiłku, węglowodany na śniadanie i przed treningiem, zdrowe tłuszcze w niewielkiej ilości w posiłkach gdzie nie ma węgli. Rozkład ilościowy tych 3 makroskładników i zalecaną ilość spożywanych kalorii możemy na początek obliczyć z jakiegoś kalkulatora dietetycznego i potem ewentualnie coś zmieniać jeżeli nie zaobserwujemy zmian w czasie 4-5 tygodni stosowania.

Idealnie byłoby najpierw prowadzić dziennik żywienia przed jakimikolwiek zmianami i wszystko usprawniać stopniowo.

 

Polecam dziennik vitalmax, po wprowadzeniu paru danych sam oblicza kalorie, makro- a nawet mikroskładniki:

http://www.darkthorn.republika.pl/dp.htm

 

EDIT: Trzeba mieć na uwadze, że większość tych transformacji trwało stosunkowo długo. Do takich zmian trzeba absolutnie podporządkować się pod względem odżywiania oraz ćwiczyć regularnie i z odpowiednim zaangażowaniem. W długim okresie czasu trening zyskuje jeszcze bardziej na znaczeniu.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Wlasnie przez takich kolesi jak Ty ludzie sie zniechecaja.

 

TE TRANSFORMACJE SA NA KOKSIE! NIE OGLADAJCIE TEGO GO.WNA!

Podobno jedna osoba na 1000 moze dojsc do 50cm w lapie bez koksu. Dodam, ze taki osobnik ma zapewne ponad 2 metry wzrostu i kosci jak hipopotam. Dziekuje, dobranoc.

 

Obraz atlety zostal wypaczony przez monstra na koksie i Canabisa na pyzach. Cwiczcie dla siebie, pokonujcie swoje slabosci.

Cos takiego jest jak najbardziej w zasiegu czlowieka:

steve-reeves.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...