Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przez takich kolesi jak Ty ludzie sie zniechecaja.

Ludzie się zniechęcają bo nie widzą efektów/efekty są za małe w stosunku do ich oczekiwań. Jak ktoś ma charakter i chce walczyć ze swoimi słabościami to nie zaczyna od tematu Pomoc na forum psxextreme, gdzie inne konsolomaniaki skomponują mu dietę uniwersalnie za(pipi)istą i takiż sam trening.

Odnośnik do komentarza

 

TE TRANSFORMACJE SA NA KOKSIE! NIE OGLADAJCIE TEGO GO.WNA!

Podobno jedna osoba na 1000 moze dojsc do 50cm w lapie bez koksu. Dodam, ze taki osobnik ma zapewne ponad 2 metry wzrostu i kosci jak hipopotam. Dziekuje, dobranoc.

 

Obraz atlety zostal wypaczony przez monstra na koksie i Canabisa na pyzach. Cwiczcie dla siebie, pokonujcie swoje slabosci.

Cos takiego jest jak najbardziej w zasiegu czlowieka:

steve-reeves.jpg

Patrzyłeś na przykład podany przez Fenixa? Nie widzę tam żadnego koksu.

Endomorficy muszą za(pipi)iście dużo pracy włożyć w spalenie tłuszczu do poziomu ok 15%, wtedy można zacząć w ogóle myśleć o takiej sylwetce.

 

EDIT: Żeby nie było, moje wcześniejsze wypowiedzi odnosiły się do

Glupie pytanie ale licze na nieglupia odpowiedz.

Jednoczesne masowanie i redukcja jest niemozliwa, prawda?

Wiec jak oni na tych jak i setkach innych youtubowych transformacjach rocznych to osiagaja? Odpada oczywiscie transformacja ektomorfikow bo tam tylko nastepuje rozrost miesni.

Jak endomorfik robi

transformacje :) ?

 

Żeby ćwiczyć i ogólnie coś zmienić nie są potrzebne aż takie zmiany.

 

Także tego, nie wiem o co Ci się rozchodzi tak jakby.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Sebas daje dobre rady. Jestem endomorfikiem i tak jak mówi, muszę się sporo napocić żeby być na drodze do porządnej sylwetki.

Jak kiedyś wprowadziłem ponad 2g białka na kg to zacząłem widzieć jakieś sensowniejsze postępy. Szału nie ma, ale i tak jest niebo w porównaniu do tego co było kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Ten koles od fenixa to nie endomorfik tylko zapuszczony ektomorfik. Ja mowie o koksie z pierwszego posta i jemu podobnych z dalszych. Jest to NIEREALNE bez soczkow i to nie w 3 lata czy iles tam, tylko przez cale zycie. A po co endo ma spalac tluszcz do 15%? Zeby potem znowu go nabrac jak bedzie chcial mase miesniowa zrobic? W ogole endo niestety nie nadaja sie do kulturystyki - genetyka cyckow, waskie ramiona, szeroka talia, krotkie konczyny i najbardziej charakterystyczna krociotka szyja - ciezka sprawa. Jasne, zawsze bedzie lepiej wygladac niz jakby nigdy nie cwiczyl, ale efekty beda duzo gorsze niz u innych.

Odnośnik do komentarza

Ten koles od fenixa to nie endomorfik tylko zapuszczony ektomorfik. Ja mowie o koksie z pierwszego posta i jemu podobnych z dalszych. Jest to NIEREALNE bez soczkow i to nie w 3 lata czy iles tam, tylko przez cale zycie. A po co endo ma spalac tluszcz do 15%? Zeby potem znowu go nabrac jak bedzie chcial mase miesniowa zrobic? W ogole endo niestety nie nadaja sie do kulturystyki - genetyka cyckow, waskie ramiona, szeroka talia, krotkie konczyny i najbardziej charakterystyczna krociotka szyja - ciezka sprawa. Jasne, zawsze bedzie lepiej wygladac niz jakby nigdy nie cwiczyl, ale efekty beda duzo gorsze niz u innych.

 

Budowa endomorficzna nie ma nic do długości kończyn, krótka szyja tak, szerokie biodra, owalna twarz, często grube uda. Kształt poszczególnych mięśni to chyba Twój własny pomysł.

Przykład kulturysty który był endomorfikiem: Jay Cutler, 4 krotny zdobywca tytułu Mr. Olimpia.

Typy sylwetki mogą się zmieniać w wyniku diety i treningu każdy z nas ma po prostu określone predyspozycje które pchają nas bliżej jednej z nich. Odpowiednie podejście jest najważniejsze dlatego należy radzić się osób o podobnej genetyce i dlatego Ty nie powinieneś doradzać endomorfikom przy robieniu masy mięśniowej na podstawie własnych doświadzczeń bo to by była katastrofa.

Endomorfik nie może się zalewać podczas robienia masy mięśniowej tak jak ektomorfik bo nigdy się nie wyrzeźbi. DLATEGO właśnie podczas robienia masy powinien utrzymywać poziom tłuszczu na bezpiecznym poziomie ok 15%.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie przez takich kolesi jak Ty ludzie sie zniechecaja.

 

TE TRANSFORMACJE SA NA KOKSIE! NIE OGLADAJCIE TEGO GO.WNA!

Podobno jedna osoba na 1000 moze dojsc do 50cm w lapie bez koksu. Dodam, ze taki osobnik ma zapewne ponad 2 metry wzrostu i kosci jak hipopotam. Dziekuje, dobranoc.

 

Obraz atlety zostal wypaczony przez monstra na koksie i Canabisa na pyzach. Cwiczcie dla siebie, pokonujcie swoje slabosci.

Cos takiego jest jak najbardziej w zasiegu czlowieka:

steve-reeves.jpg

Nie jem już pyz

Odnośnik do komentarza

No offens ale masz niewielkie pojecie.

Pozwól więc, że przemówią fakty.

Moje zdjęcia

Rok 2005

http://i53.tinypic.com/33upfa0.png

Rok 2007

http://i51.tinypic.com/2uoi3nr.png

 

Na drugim zdjęciu oczywiście krótkie kończyny i zero szyi, tak jak mówiłeś... a nie, jednak nie.

 

Wg mnie 1 zdjęcie endomorfik (od zawsze do tamtego momentu miałem problemy z tłuszczem, 35% mierzone u dietetyka na profesjonalnym sprzęcie, blisko 2 stopnia otyłości, jak stwierdzisz, że byłem "zapuszczonym ektomorfikiem" to się tylko ośmieszysz) 2 bardziej ektomorfik (40 kg mniej, 12% tłuszczu). Genów nie zmieniałem, odżywianie i aktywność fizyczną tak, bardzo.

 

Z mojej strony koniec tematu, ta dyskusja jest bezcelowa.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

ale o czym Ty do mnie rozmawiasz? Typ fenixa jest zapuszczonym ekto. a ze Ty jestes endo to co z tego? Schudles, super na pewno jestes zadowolony. A gdzie miesnie? A w ogole to bardzo rzadko zdarza sie typ endo ekto albo mezo. Prawie zawsze sa mieszane Sherlocku wiec ciesz sie ze masz w miare proporconalne konczyny. Jak zrobisz mase miesniowa to chetnie z Toba podyskutuje o treningu. W ogole to sorry, ale schudnac jest o wiele latwiej niz zrobic ladna mase miesniowa. Mam cala mase grubasow na silowni. Jak sie mowi do nich o dzikim ryzu czy warzywach to maja odruch wymiotny.

Odnośnik do komentarza

ale o czym Ty do mnie rozmawiasz? Typ fenixa jest zapuszczonym ekto. a ze Ty jestes endo to co z tego? Schudles, super na pewno jestes zadowolony. A gdzie miesnie? A w ogole to bardzo rzadko zdarza sie typ endo ekto albo mezo. Prawie zawsze sa mieszane Sherlocku.

O tym, że nie ma "typu genetycznego" a typ budowy, który jest wypadkową genów odżywiania i aktywności fizycznej. Jakbyś zobaczył tylko 2 zdjęcie nie stwierdziłbyś, że jestem endomorfikiem, tym bardziej patrząc na talie i długie kończyny, ergo: wypisywałeś bzdury

 

EDIT:

No zero kultury , mogłeś chociaż siebie zaznaczyć

 

2uoi3nr.png

Przykro mi, że nie mam lepszego zdjęcia z wakacji ukazującego całą postać

Edytowane przez Sebas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli rozumiem, ze znowu sie zapusciles, skoro dajesz foty jak wazyles 70kg?

Przy takiej wadze ciężko być ektomorfikiem, chyba że masz kości z ołowiu.

Przed chwilą zrobione zdjęcie, w koszulce bo jest okres zimowy i wiadomo... Jeżeli będę zadowolony z efektów rzeźbienia na lato to napisze w odpowiednim temacie.

21n2xdy.png

Chyba widać, że to nie jest sylwetka z 2005 ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

TE TRANSFORMACJE SA NA KOKSIE! NIE OGLADAJCIE TEGO GO.WNA!

Powiedz, że sylwetka Durahha z pierwszego filmiku jest nie do osiągnięcia na czysto.

 

 

(pipi)icie bez sensu, a tu od dłuższego czasu żadnego filmiku z koksem nie było.

Macie tu filmik z prawdziwym królem czarnych gangsterów.

 

 

 

PS. A tak w ogóle, to ja też chce taki "plac zabaw" na osiedlu. Chłopaki zamiast siedzieć przed klatkami, to by cały dzień pakowali na drążkach. ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele... aby tutaj dyskutowac to trzeba miec ponad 100 kg w tym 50 kg czystych miesni (choc to kurde chyba za slabo)? Yaczes, wyluzuj bo z tego co piszesz i przede wszystkim jak piszesz wynika, ze nie ma tutaj dla Ciebie osob z Twoim poziomem do dyskusji. Tym sposobem moge od razu skasowac ten pierdzielnik zakladajac, ze najpierw niech kazdy przerzuci kilka tysiecy ton zelastwa. Pozniej zalozymy sobie kolko wzajemnej adoracji i bedziemy sie miziac po jajcach cmokajac przy fotkach.

 

Dzieki Sebas za konkret odpowiedz.

Tak patrze na date rejestracji. Zarejestrowales sie, ktos Ci z gimbusow cos napisal odnosnie wygladu, po roku zabrales sie za siebie.. 40 kg w 2 lata w dol. Respekt. Forum czyni cuda ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...