Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, MaZZeo napisał:

Jestem tak samo merytoryczny jak ten gość. I obejrzałem te dwie minuty.

 

"Faceci to pizdeczki, wysyłać wszystkich do woja", i to wszystko przy aparycji i gadce typowego dresa, no wybacz że nie jestem zachwycony

Zacytowałeś meritum,sens był taki że dla obecnych gości zrobienie 25 min cardio uchodzi za super wyczyn.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Litwin81 napisał:

Zacytowałeś meritum,sens był taki że dla obecnych gości zrobienie 25 min cardio uchodzi za super wyczyn.

Zgodze sie z tym gosciem z filmu ale raczej z tym, ze zenujace jest szukanie atencji i poklasku (na fejsbukach, instagramach itd). Ja sam po 5 latach calkowitego zaniedbania i okrutnego zalania sie, robie wlasnie takie zalosne treningi z 15 min cardio na rozgrzewke (bo wieksza ilosc grozi wypluciem pluc :D) a potem cwicze z tak smiesznie niskimi ciezarami, ktore wiekszosc nawet na pierwsze serie rozgrzewkowe nie zarzuca. I owszem, ciesze sie z tego ze dorzucilem tu 5kg do przysiadu, a tu sobie dorzucilem po jednym powtorzeniu do kazdej serii bo to jest dla mnie jakis progres.

Chyba glowna roznica miedzy mna o stereotypowa osoba wysmiewana w tym filmiku jest to, ze ja po treningu wracam do domu , jem i ide spac. A druga osoba jeszcze nie wychodzac z silowni musi zakomunikowac calemu swiatu jaki to on jest zdrowy i fit. Tak to widze :)

Odnośnik do komentarza

Ulany ziomek ma progres że z 15 przeskoczył na 25 minut kardio, a nasterydowany buras w internecie ciśnie z niego bekę, bo sam pewnie zaczynał od ciężarów >50kg, bo niżej to tylko (pipi) w rurkach noszą i Ci którzy przed wojem uciekli na studia, czyli je/bane filozofy.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Mojave napisał:

Sklasyfikowali. XD Pewnie z jakims dromaderem wygrales, bo tak by ci SKLASYFIKOWALI ostatnie. Troche jak medale na maratonach, przejdziesz polowe ALE JEST w 6 godzin! Wygralem! Pewnie cie nawet spod sceny nie bylo widac. xddd

Pogadamy,jeżeli będziemy mieli o czym,ty na razie znaczyć tyle co nic,a już próbujesz pogryzać :D

2 minuty temu, II KoBik II napisał:

 

No przeca Wujek to chodzacy przyklad :ragus:

No o wujku zapomniałem,ale to fan obżarstwa i piwa,więc w tym jest mistrzem to i sylwetka zobowiązuje ;)

Odnośnik do komentarza

Ogolnie takie pyerdolenie, ze facet musi miec pare w lapach juz chyba dawno Pudzian przekreslil, bo dostawal po ryju od duzo slabszych jednostek. Ale najwazniejsze, ze byles w wojsku i mozesz nosic telewizory 50" samemu do vana dla UPS. Pewnie to sa najwieksze osiagniecia tego niedojdy z filmiku na YT. I tak mu wyjdzie kicha od kucia dupy przy czterdzistce, wiec skonczy sie rumakowanie. xddd

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Mojave napisał:

Ogolnie takie pyerdolenie, ze facet musi miec pare w lapach juz chyba dawno Pudzian przekreslil, bo dostawal po ryju od duzo slabszych jednostek. Ale najwazniejsze, ze byles w wojsku i mozesz nosic telewizory 50" samemu do vana dla UPS. Pewnie to sa najwieksze osiagniecia tego niedojdy z filmiku na YT. I tak mu wyjdzie kicha od kucia dupy przy czterdzistce, wiec skonczy sie rumakowanie. xddd

Takie (pipi)enie jak kiedyś że Pudzian umrze po 30-tce,pewnie takie same omnibusy pisały jak ty ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.