Skocz do zawartości

waldusthecyc

iPad

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sumie używam do Safari, Youtube i Tweetbota. Teraz jak mi Tweetbot odpadł to kurde trochę lipa. Safari szybkie i tak nie było a Youtube raczej nadal będzie działać. Chyba zrobię ten upgrade, bo co innego mi zostało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

aż taki dealbreaker jest wersji pro nad innymi odsłonami ipada?

Edytowane przez Orzeszek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ehhhh, dać 3500zł za ipada pro, to już wolę macbooka air sobie nabyć.

Edytowane przez Orzeszek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tak słabym ekranem ze bania mala.

Zreszta co ma air do ipada. Chcw komputer to nie biorę ipada

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecicie jakieś dobre etui otwierane z zakrytymi pleckami do Ipada? Posiadam tego z 2017 roku i wybór w naszym kraju do najlepszych nie należy. W saturnach i mm bieda, a z kolei te na necie ciężko ocenić jak prezentują się jakościowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja kupiłem iPada pro razem z klawiaturą w formie również etui i sprawdza się znakomicie. Używacie airpodsów? Bo zastanawiam się żeby kupić i głównie do treningów i jestem praktycznie przekonany co do nich ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za 800 zl mozna miec lepsze sluchawki  jakosciowo, takze bezprzewodowe. Plus nie wygladac jak debil w airpodsach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie uwazam że wyglądają debilnie to po pierwsze a po drugie testowałem je i dźwięk jest spoko. Rozmawiałem również z osobami które korzystają i korzystały z airpodsow i każda poleca a z racji ze dużo trenuje i kable mnie irytują a mam iPhonie i iPada to chyba się zdecyduje i zamówię ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, Wesker napisał:

Ja kupiłem iPada pro razem z klawiaturą w formie również etui i sprawdza się znakomicie. Używacie airpodsów? Bo zastanawiam się żeby kupić i głównie do treningów i jestem praktycznie przekonany co do nich ;)

Ja mam je jakieś 4 miesiące i jestem mega zadowolony. Używam ich w pracy i w samochodzie, tak ok.10godzin dziennie. Jakość rozmów, muzyki, podcasty, cz jakieś audiobooki jest spoko. Wykonanie również, wszystko super spasowane, gdy wkładasz je do tej ładowarki mają taki magnesik i od razu fajnie wpadają na swoje miejsce. Jednak co najlepsze, to ta wygoda, zero kabli (mi jeszcze nigdy z ucha nie wypadła), delikatnie puknięcie robi pauzę, odbierzesz telefon, następcy utwór. Gdy wyjmiesz z ucha włącza się pauza, wkładasz kontynuacja bez żadnego wyjmowania telefonu. Bateria starczy na jakieś 6 godzin, a uwierz do 100% ładuje się jakieś 10minut! Naprawdę jeden z lepszych moich zakupów w tym roku. Polecam :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ha i to jest kolejna pozytywna opinia użytkownika słuchawek a nie....bo Apple...bo drogo... ale za tą cenę mamy konkretny sprzęt a przedewszystkim używany ;) postanowione, zamawiam, dzięki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta