Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pojutrze dostawa tego nowego iPada :fsg:

Na A10 to musi być niezły kocur, nie pogardziłbym laminowanym ekranem, czteroma głośnikami i większą ilością RAM-u, ale urządzenie jest ponad 2x tańsze. Narzekać chyba nie będę. Jakieś fajne covery/etui polecacie? To oryginalne od Apple nie dość, że drogie, to jeszcze nie chroni pleców. Na dobrą sprawę potrzebuję jakiejś skarpety do podróży i czegoś do stawiania ekranu w pionie jak chcę coś oglądać przy stole. Poza tym lubię trzymać w rękach gołe urządzenie, więc jakieś plastikowe covery w które wsadza się tego iPada odpadają.

 

Chce ktoś kupić iPada Mini 2 xd?

Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze wypuscili budzetowego iPada z dosyc dobrymi bebechami i mozliwoscia uzywania apple pencil. 

 

Ja na razie jestem zadowolony z dzialania Pro 10.5. 120hz w tym ipadzie jest takie plynne, ze nie moglbym wrocic do zwyklego modelu. 

 

Sa szanse, ze na tegorocznym WWDC zapowiedza nowa wersje Pro? 

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

No dlatego też właśnie jeden do mnie już jest w drodze :lapka:

 

Pro to świetne urządzenia, nie wątpię, ale wiele z ich bajerów mi nie jest potrzebne do oglądania serialu w podróżach, czytania stron w Internecie i przeglądania PDF-ów. Dobrze więc, że jest chociaż różnorodność i jest urządzenie droższe i wypasione, oraz średnio drogie i trochę gorsze, ale wciąż świetne. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ja nabyłem z miesiąc temu jeszcze wersje ipada z 2017r w cebula deal i jestem zachwycony, do neta i hearthstona mega, w weekend obadam jak lata fortnite, co do etui to juz miesiąc leci mi z gearbestu, mam nadzieje, że na dniach wpadnie :)

Odnośnik do komentarza

Używam juz parę dni tego 9,7-calowego iPada i chyba się powoli przyzwyczajam. Rozmiarowo faktycznie jest duży i nie da się go już tak łatwo trzymać jedną ręką. Ale ma to swoje zalety, lepiej się ogląda materiały wideo czy czyta PDF-y (jak chociażby PE). Jest jedna ogromna zaleta - na klawiaturze można pisać dwoma rękoma jak na normalnej O_o. Z początku trzeba się przyzwyczaić trochę, będzie sporo błędów, ale jak flow wjedzie to jest to jakoś tak w 80% szybkie jak normalna klawiatura. Nie powiem, bardzo mi się to podoba. Dotychczas na iPadzie tylko czytałem forumka np., bo nie bardzo mi się chciało coś dłuższego pisać (już wygodniej na telefonie mi było coś napisać), a teraz smażę posty jeden za drugim. 

Odnośnik do komentarza

Proszę wyjaśnijcie mi jedno - zapisuje pliki w "PLIKI" (chociaż napisane jest raz idrive a raz pliki) i tam mam status tych plików "czeka na wysłanie". Nic nie mogę zrobić, a widzę, ze internet "muli". Czekam i plików nie ma na komputerze na stronie icloud.

 

Ogólnie nigdy nie używałem maca i ciężko mi się w tym połapać. Miejsca na idrive mam 5 gb, zostało 2gb i zaraz będzie klops.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie super sprawa. Oglądam różne gów,na jak zmywam/gotuję/rozwieszam pranie, forumka w łóżku w weekend przeglądam, w podróżach oglądam filmy i gram, jak muszę pracować poza domem robi mi za drugi monitor. Bardzo użyteczny w moim przypadku, a teraz jeszcze na A10 zamiast na starutkim A7 zapie,rdala

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.