Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Zaoszczędziłbyś trochę i kupił tego nowego 9,7 ale sam fakt, że Apple nie zmieniło ekranu od wersji z 2012 roku, jest bardzo słabe. Mój stary iPad i tak już nie domaga, wiec będe sie musiał zdecydować albo na tego nowego albo Pro 10,5. Pro jest mi w sumie zbędny ale ten ekran i cztery głośniki...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Xord napisał:

Urządzenie do mnie leci jutro powinno być dystans ledwo 100 km. 

 

Ja to miałem w jeden dzień. Zamówiłem w środę w niemieckim Apple Store i to wcale nie na początku dnia, miało być w piątek, a było w czwartek popołudniu :D.

Odnośnik do komentarza

 Nie wiem jak oni to robia, ale zamawiając ipada pro na premierę maiłem go dostac w innej paczce niz pokrowiec a przyszly oba dzien przed terminem. Iphone to samo, też przed premierą.

 

Z innej, właściwej beczki kusi mnie wymiana mojego 10,5 pro na to co teraz wyjdzie. Cudowny sprzet

dla mnie iPad>iPhone jeśli chodzi o wynalazek.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie dostałem dziś a już za późno na dostawę. Po Mac Booku mam tylko same superlatywy dotyczące ich sprzętu. Tego samego oczekuje po ipad. Napewno zastąpi leciwy telefon przy nocnych posiadówkach.

Jakie ma zalety trzymanie ipada i MacBook Air bo taki mam w jednym środowisku domowym? Mam tu na myśli coś jak iphone i Mac sms i połączenia telefoniczne z poziomu komputera itd   

Jak tu nie lubić 21 wieku.  

Edit:

 

Najnowszy ipad wylądował u mnie w domu. Dziś będę miał przy nim dłuższą posiedzenie ale po pierwszych emocjach i aktywowaniu jestem bardzo na tak. Zapyta ktoś o cenę i nie była zbyt zaporowa raptem 1700 z etui. Za jakiś czas po obcowaniu będę wiedział czy  warto było na razie jest bardzo ok. Przyzwyczajenie do andka robi swoje tu muszę poznać gesty gdzie co jest  i tak dalej. 

Prosze zaznajomionych w ios 11 o pro tipy wspomagające użytkowanie.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

To Ty nie miałeś od długiego czasu do czynienia z żadnym tabletem :D. No retinka wyglada wspaniale, ostatnio w pracy dorwałem pierwszego iPada i o kurde, ale ten ekran był pikselowaty. Może na Internet z 2010 roku wystarczyło, ale na dłuższą metę to sie tak nie dało. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja zepsuła mi iPada. Nie da się włączyć wifi ani bluetootha, przyciski są zacienione. Na infolinii powiedzieli, że do serwisu. Oczywiście płatnego, bo po gwarancji. Na moje pytanie dlaczego mam płacić skoro to ich wina, miła Pani powiedziała, że zgodziłem się na warunki aktualizacji, a tam jest napisane, że oni za to nie odpowiadają. Magia Apple

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

To znaczy przycisk jest tak jakby szary i nie reaguje na dotyk. Byłem w serwisie, zresetowali, ale bez rezultatu. Infolinia ma to w dupie, bo po gwarancji, a warunki update mówią, że wszystko może się s(pipi)ić. Serwis nie naprawia, mogą wymienić na nowe. 1360 zł. Koszt update do 11.3.1. Magia Apple 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Godot napisał:

Aktualizacja zepsuła mi iPada. Nie da się włączyć wifi ani bluetootha, przyciski są zacienione. Na infolinii powiedzieli, że do serwisu. Oczywiście płatnego, bo po gwarancji. Na moje pytanie dlaczego mam płacić skoro to ich wina, miła Pani powiedziała, że zgodziłem się na warunki aktualizacji, a tam jest napisane, że oni za to nie odpowiadają. Magia Apple

 

No i chyba się na to nie zgodziłeś? Wiesz, że w umowie licencyjnej nie może być zapisów niezgodnych z prawem, a zapis mówiący o tym, że oni nie odpowiadają za szkody w wyniku aktualizacji to moga sobie w du,pę wsadzić a nie go egzekwować?

Jeśli masz gwarancję to wymagasz gwarancji, jak się skończyła to z tytułu rękojmi. Masz prawnika to się spytaj, jak nie to są darmowe drogi dowiadywania się swoich praw konsumenckich. Śmierdzi wałem na kilometr, nie odpuszczaj. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...