Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Jako człowiek mało obyty z systemem iOS mam niemałą zagwozdkę a nerwy już też puszczają - mianowicie często operuję na obrazach - jpeg/png itd. I teraz jak zrobić, by wszystko było w jednym miejscu? Wrzucając coś na Instagram nie widzę obrazków dostępnych w innym folderze niż "photos", a na przykład w opcjach zapisu jednego programu mogę tylko wybrać "na moim ipadzie" (a folderu photos tu nie widzę), iDrive  (to samo).. Bardzo mnie to denerwuje.

 

Chciałbym mieć wszystko w jednym folderze - pliki jpeg, png, zdjęcia..

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, szejdj napisał:

No nie da się tak jakbyś chciał. Albo masz .jpg jako zdjęcie i widzisz w aplikacji Zdjęcia albo masz to jako plik i widzisz w zarzadzaniu plikami. Nie da się zrobić tak jak na Androidzie, żeby aplikacja systemowa zczytywała wszystkie pliki z pamięci telefonu i karty w jedno miejsce. 

 

Dzięki.

 

Widocznie trzeba się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupilem niedawno tego ipada 2018 i sie tak kure wsko dlugo laduje ze to jest dramat. Dzisiaj rano od 4% do 32% ladowal mi sie 1h 30min. To normalne? Jak pracuje na nim to wczoraj przez okolo godzine naladowal sie tylko 10%.

 

Pytam bo macbook laduje mi sie momentalnie nawet jak jest wlaczony, to samo iphone. A tu sie dzieja jakies cuda z tym ipadem i nie wiem czy to tak ma byc czy cos z nim jest nie tak

Odnośnik do komentarza

@schabek Normalne

 

However, if there's one gripe we have with the new iPad, it has to be the obnoxiously long recharge time. Using the included charger, it took nearly 5 hours for it to reach 100% capacity from 1%. That's downright terrible, given how if you're in a pinch for time, you won't see any meaningful levels attempting to charge it for a short period of time.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja pierrr co z tym (pipi) sie dzieje, teraz mi sie ikony na ekranie nie chca obrocic, trzymam poziomo i te ikony na pasku sie przestawily a te na tapecie juz nie xD Nigdy jeszcze sprzet od apple mnie nie w(pipi)ial az do tego ipada, wczoraj mi sie filmy nie chcialy odpalic w apce yt (moze wina apki). Szkoda gadac.

 

https://imgur.com/zC8zXGK

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jakie klawiatury polecacie do iPada 2018? Miał służyć jako typowy tablet ale bardzo fajnie na nim działają dokumenty Google i spokojnie może służyć jako mały awaryjny laptop w podróży. 

 

Jedyną wadą jaką widzę po kilku dniach użytkowania to tragicznie rozmieszczone głośniki. Tablet większość czasu trzyma się horyzontalnie przynajmniej podczas zastosowań gdzie używane są głośniki. Dlatego nie rozumiem co oba głośniki robią na tej samej ściance. Przez to nie ma efektu stereo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
4 minuty temu, Frost napisał:

Poleci ktos jakas aplikacje na iPada Pro ktora tworzy filtr wyswietlacza ktory nie meczy tak oczu?

 

masz to wbudowane w system 

 

frosti jak piłeś to nie byłem aż tak tępy, pora wrócić do hobby

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...