Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno dołączyłem do grona posiadaczy iPada, świetne urządzenie za bardzo rozsądną cenę (w segmencie do 1500 zł nie ma sobie równych), nawet można streamować obraz z Xboxa za pomocą aplikacji, która robi to lepiej niż oficjalna aplikacja Xbox na Windows :) Jak wcześniej nie byłem przekonany do produktów Apple, tak to urządzenie diametralnie zmienia moją opinię. Nawet skusiło mnie do przeczytania biografii Steve'a Jobsa, oczywiście także na iPadzie :potter:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.09.2018 o 20:33, Vexilium napisał:

Niedawno dołączyłem do grona posiadaczy iPada, świetne urządzenie za bardzo rozsądną cenę (w segmencie do 1500 zł nie ma sobie równych), nawet można streamować obraz z Xboxa za pomocą aplikacji, która robi to lepiej niż oficjalna aplikacja Xbox na Windows :) 

 

O jakiej aplikacji mówisz?

Odnośnik do komentarza

Ja iPada wykorzystuje praktycznie tylko do youtube i ogladania anime. Nie mam zamiaru zmieniac, bo po prostu wszystko z czego korzystam nie wykorzystuje nawet polowy mocy obecnego modelu (mam iPada Pro 9.7"). Natomiast jakbym mial kupowac nowy tablet to bym bral jak cholera - co za za(pipi)isty design (minus kamera). Strasznie lubie ostre katy w brylach. Mega piekny jest ten nowy iPad.

Odnośnik do komentarza

mam podobnie ale mimo to ajpadzik kusi. Nie kupuje sie tego sprzetu wylacznie dla jego 'performance' - jakosc wykonania, feeling, portability, fun - wszystko to zostalo odnowione i w pewnym sensie poprawione. I jako ze 'zyje sie raz', to chyba wlasnie pojade jutro do jablkowego sklepu i sobie go zaye.bie.

 

edit: jedyne co WK.URWIA to ponowny zakup olowka za euronow 100. I klawiature pewnie tez wypada, no bo maila raz na rok sie napisze. I w ten sposob z 1.269 Euro robi sie szybko ~1.600

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, estel napisał:

Ja iPada wykorzystuje praktycznie tylko do youtube i ogladania anime. Nie mam zamiaru zmieniac, bo po prostu wszystko z czego korzystam nie wykorzystuje nawet polowy mocy obecnego modelu (mam iPada Pro 9.7"). Natomiast jakbym mial kupowac nowy tablet to bym bral jak cholera - co za za(pipi)isty design (minus kamera). Strasznie lubie ostre katy w brylach. Mega piekny jest ten nowy iPad.

Nom, w końcu zmienili design. Ciekawe kiedy pojawią się tańsze modele w tej nowej stylistyce, bo mam podobnie - kupiłbym dla ekranu, ale nie wiem po co płacić za parametry, których i tak nie wykorzystam. Ten sam design, ale bebechy pod czytanie i oglądanie Netflixa, połowa ceny Pro i byłoby ciekawiej. Jak dla mnie mogliby też wywalić aparat z tyłu - podstawa w smartfonie, podczas gdy w tablecie nigdy go nie używam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...