Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy rage quit do tej pory gra prosta była ale ni (pipi)a nie wiem jak mam przejść misje 29. Kto wie niech w spoilerze napisze. Ja idę spać bo jutro na rano do roboty ale obdaruje plusami jutro po 6 rano;).

Granatnik, rkm, quiet i dużo uciekania.

Czasami można wpakować i pół taśmy z karabinu w gościa jak inni zostaną z tyłu.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jednak mgs5 zjada wieska3 - troche mam zal do kojimy ze czesc fabularna za bardzo rozciagnal, mogl wywalic te 10-15misji, ktore sa kopia tych spec-ops, czas gry i tak bylby zacny, a przynajmniej kazda misji trzymalaby poziom fabularny

 

procz tego ta gra to niszczyciel gameplayowy, powtorze sie ale jak tam mozna kombinowac, bawic sie, rozzgreywac misje na rozne sposoby - atak z lewa, z prawa, z tylu bazy, od dolu, po cichu, na rambo, usypiajac wszystkich, skradajac sie obok wszystkich, ze snajperka jak the end, wyspac pieska by zrobil robote, wykurzyc przeciwnikow w bazy, w nocy i wylaczyc im prad, w dzien, czekac na burze piaskowa by szybko sie przedostac, wezwac helikopter do wsparcia itp itd

 

wiesiek choc genialny, zwlaszcza jesli chodzi o kontrukcje i fabule misji pobocznych, ktore nie odstaja od glownego watku i fakt, jaki mamy wplyw decyzjami na fabule gry ale sam gameplay, ilosc bugow, zyebane hitboxy, sredni system walki i optymalizacje na ps4 musi ustapic mesjaszowi V w moim prywatnym rankingu

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

jednak mgs5 zjada wieska3 - troche mam zal do kojimy ze czesc fabularna za bardzo rozciagnal, mogl wywalic te 10-15misji, ktore sa kopia tych spec-ops, czas gry i tak bylby zacny, a przynajmniej kazda misji trzymalaby poziom fabularny

 

procz tego ta gra to niszczyciel gameplayowy, powtorze sie ale jak tam mozna kombinowac, bawic sie, rozzgreywac misje na rozne sposoby - atak z lewa, z prawa, z tylu bazy, od dolu, po cichu, na rambo, usypiajac wszystkich, skradajac sie obok wszystkich, ze snajperka jak the end, wyspac pieska by zrobil robote, wykurzyc przeciwnikow w bazy, w nocy i wylaczyc im prad, w dzien, czekac na burze piaskowa by szybko sie przedostac, wezwac helikopter do wsparcia itp itd

 

wiesiek choc genialny, zwlaszcza jesli chodzi o kontrukcje i fabule misji pobocznych, ktore nie odstaja od glownego watku i fakt, jaki mamy wplyw decyzjami na fabule gry ale sam gameplay, ilosc bugow, zyebane hitboxy, sredni system walki i optymalizacje na ps4 musi ustapic mesjaszowi V w moim prywatnym rankingu

 

Mam podobne zdanie.

Wiesiek mimo, że genialny, system walki miał bardzo bardzo przeciętny, w Mesjaszu wszystko jest takie SOLIDNE - dopracowane i sprawia większą frajdę. Im dłużej grałem w Wieśka tym walki stawały się mi coraz bardziej obojętne, tutaj jest zupełnie odwrotnie : )

PS Taśma z "Take on me" jest w której misji?

Odnośnik do komentarza

UWAGA!

https://uk.secure.konami-europe.com/link/portal/30031/30044/Article/2809/Regarding-save-data-for-METAL-GEAR-SOLID-V-THE-PHANTOM-PAIN-becoming-corrupt-under-specific-circumstances

In "METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN" which was released on September 1st, 2015 there is a possibility that the game stops progress if having Quiet as a buddy while playing "Mission 29" or "Mission 42". This situation can be avoided by not using Quiet as a buddy while playing either "Mission 29" or "Mission 42".
Odnośnik do komentarza

Zaczynam powoli masterowanie gry - pierwsze 11 misji zrobione na S rank i wszystkie zadania zaliczone. 

 

Powoli robię również side opsy, ale niestety porozrzucane są po całej mapie. Bieganie/galopowanie/jeżdżenie z jednego końca na drugi już mnie nudzi, a koszt wylecenia na misję robi się na wysoki żeby tak robić to każdej popierdółki. 

Odnośnik do komentarza

Można powtarzać side opsy w późniejszym etapie gry? Bo wysłałem przez głupote specjaliste anestezjologa i gunsmitha na misje i mi polegli blokując wytwarzanie usypiajacych pukawek i czegoś tam jeszcze,muszę ich jakoś odzyskać a wiem zebyliw misji pobocznej..

Na pewno będzie miał szansę ich odzyskać. 

 

Albo te side opsy będą ponownie dostępne, albo znajdziesz ich gdzie indziej. 

Odnośnik do komentarza

Jak to koszty latania rosną?

 

I spoiler z pewnego side opsa, raczej na początku.

 

Chodzi o odzyskanie żołnierzy ze starego mother base. Dlaczego on się gibał w taki poje,bany sposób? Miałem ochotę zepchnąć go w dół zamiast brać do bazy :/

.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...