Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

LOL i jeszcze raz LOL. Od Ground Zeroes AI przeciwników to jeden z mocniejszych elementów tej gry. Jest idealne? Nie, ale jedno z lepszych w grach. To na jak wiele sytuacji przeciwnicy reagują, jak wiele potrafią zanalizować i się dostosować momentami jest przytłaczające. A to, że gdzieś kod zawiódł i przeciwnik nie zauważył Bossa kątem oka? Dopier.dalanie się dla samego dopier.dalania.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

- widzę nawet na 30-40 m gdy stoisz na nogach,

 

w dzień widzą na gruuubo powyżej 50 metrów jak sie stoi, jak biegnie to jeszcze więcej. na 30 metrów to widzą nawet w nocy

 

świecił na ciało

 

dokłądnie - gość wyraźnie świecił latarką na ciało. spróbuj wyjść w nocy do lasu i poświecić na jakiś fragment - oczy przyzwyczajają sie odrazu do światła i widzą tylko oświetlony punkt a reszte całkowcie na czarno. kojima wziął pod uwagę nawet to jak działają ludzkie oczy (zresztą widać to też gdy np wychodzimy z ciemnego budynku na słońce i przez chwile wszystko jest rozjaśnione do białego.

ps. troche żartuje, ale tylko troche bo jednak jakieś ziarno prawdy w tym jest

 

 

co nie zmienia faktu że i tak można oszukać przeciwników na wiele sposobów, ale nie można im odmówić tego że zachowują sie znaaaacznie sprytniej niż w poprzednich mgsach (i większości innych gier)

Odnośnik do komentarza

Kurdeeeeee mam dość tej gry. Robię sobie misje fabularne i nagle stop nie ma żadnej to muszę powtarzać inne misje i robić side opsy aby jedna misja fabularna się uruchomiła  no i jest super po czym znowu stop i 3 h robienia dupnych misji i side questów .... po czym odblokowuje się misja po której bansai musiał się umyć :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas:

 

 

po tej epickiej misji znowu (pipi) nie mam żadnej fabularnej misji i znowu muszę grindować .... Ile jeszcze będę musiał pracować w tej grze aby zobaczyć skrawek fabuły. ?! Gdyby jeszcze te misje były nowe świeże a nie recykling starych.  Autentycznie jestem wkurzony. Po iście epickiej misji w stylu Kojimy przychodzi 1 h nudy po której mam dość grania w tą grę.  Ja gram w gry dla fabuły a nie dla powtarzania w kółko tego samego questa lub kilku podobnych....

 

 

Pytanie do tych co grali kiedy mi się odpali  misja

46

?  i Czy muszę

robić te (pipi)owe misje extreme czy true stealth ? Nie chce mi się i wręcz rzygam myśląc o tym.

  Ja chcę zobaczyć koniec historii a im dalej w las tym bardziej gra mi to uniemożliwia. Niestety nie poziomem trudności a perfidnym grindem .

 

 

Obecnie ocena tej gry to 8/10 a jak jeszcze każe mi grindować to spadnie do oceny batmana i 6/10 . Gdyby wywalić całe to ścierwo zapychające i zostawić 30 misji głównych i side opsy to by była gra na 10/10.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Nie musisz. Jak porobiłeś misje zaznaczone złotą kropką to zostało ci jeszcze rozbudować na maxa bazę (wszystkie platformy 4/4). Jestem dokładnie w tym samym momencie i nie jestem zadowolony. Potrzebuję w ch.uj materiałów.

 

Aha, podajcie mi ile macie "heroizmu" - dane wyświetlają się w prawym dolnym rogu iDroida. Ja mam 85000, a do trofika/aczika trzeba mieć 150000. Coś mi tu nie gra.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

mam godzin 60 w grze . Quiet zabrałem na obie misje które wymieniłeś.... no ale potem była misja 43 więc chyba progres jest ....

 

 

jak to jest wina czyli znowu bug jak przy batmanie to ocena spada do 6/10 :P

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

trzeba mieć wszystkie żółte spec opsy.

 

@blant

http://gry.onet.pl/metal-gear-solid-v-blad-gry-moze-uszkodzic-wasze-save-y/xrmrh0

Twórcy Metal Gear Solid V, firma Konami napisali na Twitterze: Nie używajcie Quiet w misjach 29 i 42. Zaznaczają przy tym, że problem nie występuje za każdym razem, kiedy gramy Quiet we wspomnianych zadaniach. Problem musiał być jednak wystarczająco częsty, żeby zaalarmować twórców.

 

 

Odnośnik do komentarza

może pojawienie się tej misji nie było uzależnione od skończenia 42 :f 

 

Robię sobie misje fabularne i nagle stop nie ma żadnej to muszę powtarzać inne misje i robić side opsy aby jedna misja fabularna się uruchomiła  no i jest super po czym znowu stop i 3 h robienia dupnych misji i side questów .... po czym odblokowuje się misja

 

Bansai powiedz że to nie prawda, albo wina buga, bo mój progres stanął na 12 i czeka do wolnego :<

Odnośnik do komentarza

Co?! ja (pipi)e ...... no ja mam wszystko na 3/4 i jeżeli tak jest to chyba na youtube obejrzę ending .... Szkoda że nie gram na pc tam pewnie jakiś trainer czy mod załatwi sprawę :P

Nie trzeba mieć wszystkiego na maxa. Sam mam wszystko na 3/4 oprócz głównego punktu (pierwszy 4/4) i 46 mam nawet bez zaliczenia ostatniej "żółtej" misji OPSowej numer 150 (a co za  tym idzie 45 w głównych).

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tą Quiet?

Czy samo zabieranie jej na misje zwiększa moją więź z nią (bo niestety nie mogę jej "pogłaskać" tak jak DDoga)? Zabrałem ją na 2 misje i mam tylko 2 komendy: kill i quiet (na quiet w ogóle nie reaguje) dodatkowo sama się przemieszcza - samowolka. Yano chyba pisał, że można wydawać jej polecenia z zasięgu mapy - żeby jakiś teren ogarniała - ale u mnie tego nie ma (albo jestem ślepy).

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie dzisiaj coś się pojawi nowego w MGS, możliwe że nawet update. W końcu sam Kojima mówił kiedyś że jest w stanie zrobić coś, co jest możliwe tylko w grach. 

 

Cały topic o tym tutaj: https://www.reddit.com/r/metalgearsolid/comments/3kbjuq/spoilerish_somethings_coming_on_911/

Odnośnik do komentarza

Cóż za giera. Wczoraj usiadłem do niej o 19 'na jedną misję', a ledwo co udało mi się oderwać dopiero po 23. :obama:

Jestem już po pierwszej misji w

Afryce.

 

 

Walka

 

z Quiet wcale nie była ciężka. Bez problemu da radę ją pokonać bez żadnych czołgów czy nawet zrzutów. Snajpa vs Snajpa :fsg:

 

 

Tak samo 'ucieczka'

przed Metal Gearem była banalna, wystarczyło dobrze się schować za skałą i przeczekać, a nie uciekać przez godzinę :dynia:

 

Czasami warto czytać lub słuchać co mówią do nas przez radio.

 

Fulton rozwinięty na maxa (chyba),

blisko 300 chłopa w bazie, coraz ciekawsze bronie można już robić - w końcu snajpa z tłumikiem :fsg:

Zaraz po trzecim Wieśku gra roku. Co tam jakieś Forza 6 i Remastery Gearsów. :sir:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Nie musisz. Jak porobiłeś misje zaznaczone złotą kropką to zostało ci jeszcze rozbudować na maxa bazę (wszystkie platformy 4/4). Jestem dokładnie w tym samym momencie i nie jestem zadowolony. Potrzebuję w ch.uj materiałów.

To też nie do końca prawda - miałem tylko Command Platform na 4/4, resztę 3/4, zrobiłem SO z

AI

, później dostałem scenę z

wygnaniem Emmericha

i bach, od razu odblokowane 46. Za to na pewno nie możesz mieć w emblemacie bazy motyla.

Chyba sam Hideo nie wie, jak to odblokować.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

To chyba jakiś upośledzony Gear Cię gonił >:[

Mój za to był menedżerem Vision Express...

On od razu namierza Cię laserem gdy wyjdziesz na otwartą przestrzeń, wiec jedynie lawirowanie między skałami wchodziło w grę. To samo mówili przez radio.

Ucieczka mu zajęła mi jakieś 5 min. :reggie:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.