Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Ekspermentowaliście z taśmami z tej trzeciej zakładki ? Z nimi dopiero ciekawe rzeczy można robić, dajesz iDroida na speakers:

Taśma z kołysanką, puszczona w nocy obok strażnika sprawi, że uśnie.
Taśma z target down, sprawi, że zaprzestaną poszukiwań.
Taśma z "problemami gastrycznymi", puszczona kiedy ukrywamy się w kiblu,
sprawi, że żołnierze będą to miejsce omijać.

W side opsach z wandering soldiers, jak puścimy Paz Humming to możemy fultonować ich bez walki.
Fajną rzeczą też jest gdy chcemy zeskoczyć z jakiejś większej wysokości, to tuż przed
krawędzią wciskamy dive i BB powiniem zrobić salto, cicho lądująć (chociaż wcześniej musi być sprint chyba)



Edit: Tfu, oczywiście nie chodzi o salto, tylko fikołka :D

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Bansai, gratulacje. Domownicy zgłosili zaginięcie na policji, czy może wychodziłeś z pokoju raz na kilka dni? ;)

 

Konsola chodzila non stop, nawet jak ogladalem serial, czy zalatwialem cos na miescie, konsola byla ciagle wlaczona a gra pracowala, glownie dlatego ze ktos wpadl na poroniony pomysl z tymi dispatch misjami i budowaniem za pomoca czasu rzeczywistego, no ale poza tym mesjasz :fsg:

 

Teraz musze czekac 24h [czasu w grze, nie rzeczywistego, tak gurwa, 24 godziny gra musi chodzic, jak wylaczysz to licznik staje] az mi sie zrobi pewna rzecz i bedzie platyna :cool:

Odnośnik do komentarza

Atakuej ludziom FOBy online, po 15 fobach raz sie trafilo ze wlasciciel sie dolaczyl, schowal sie przy drzwiach i myslal ze mnie zaskoczy a dostal pieknego headshota ze sniperki z drugiego konca mapki miedzy dwoma metalowymi slupkami z wzieta poprawka an celowniku na 2 kreski.

 

Ale musial sie wku rwic hihi, dobra akcja.

Odnośnik do komentarza

Plus minus 130 godzin, gre kupilem 3-4 dni przed premiera wiec mialem maly head start :P

 

Odjalbym z tego jakies 20 godzin na pierdoły typu dispatch missions ktore ktos moze robic podczas grania, ja sobie odpalilem gre, klikalem te misje i robilem cos innego z dala od konsoli. Platyna zajmie mi 154 godziny bo teraz konsola chodzi i tworzy mi sie bron potrzebna do platyny, 24h to zajmuje, jak wylaczasz gre, czas sie zatrzymuje wiec zejdzie dluzej :beksa: :beksa: :beksa:

 

Gruby mesjasz, napisalbym ze "dawno mnie tak gra nie wciagnela" no ale niestety wczesniej wyszedl jeszcze Wiedzmin, 2015 = year of the decade (XD) jesli chodzi o gry.

Odnośnik do komentarza

Teraz tylko trzymaj kciuki aby ci się konsola nie stopiła po takim maratonie i wytrzymała do tej platyny. ;)

Fakt, rok genialny, BB, Wiesiek, Metal i jeszcze Fallout przed nami.

 

BB platynka, Wiesiek platynka, MGS [jesli sie nie stopi xD] platynka, no to i w Falloucie by wypadalo :dunno:

@Raven

 

Nie martw sie, nie bede nic spoilowal otwarcie, ale tak, na pewna rzecz (ktora glownie sluzy do inwazji, wiec w sumie zaden spoiler) trzeba 24 normalne godziny W GRZE czekac :/

 

@Andzej

 

 

bomba atomowa

 

Odnośnik do komentarza

Steam mi wlasnie zepsul/usunal save z chmury ale na szczescie juz dawno po ukonczeniu gry. Co dziwne mozna powtorzyc misje z silikonami i ja zwerbowac do teamu lol, byla w stroju sniper wolf i taki tez dostalem.

 

Bansai, jak rozwaliles misje w wersji Extreme gdy

ratujemy doktorka z willi w dzungli ? Chodzi dokladnie o walke z bossami.


btw, te misje w wersjach Extreme, Subsistence czy total stealth byly fajne i powinny byc normalnie w grze a nie jakis poziom easy.

 

Odnośnik do komentarza

Steam mi wlasnie zepsul/usunal save z chmury ale na szczescie juz dawno po ukonczeniu gry. Co dziwne mozna powtorzyc misje z silikonami i ja zwerbowac do teamu lol, byla w stroju sniper wolf i taki tez dostalem.

 

Bansai, jak rozwaliles misje w wersji Extreme gdy

ratujemy doktorka z willi w dzungli ? Chodzi dokladnie o walke z bossami.

btw, te misje w wersjach Extreme, Subsistence czy total stealth byly fajne i powinny byc normalnie w grze a nie jakis poziom easy.

 

 

 

ja zrobiiłem w extreme ją tak

 

 

że wziąłem transporter i przejechałem nim przez jungle bo nie chciało mi się z nimi bawić w snajpienie

 

Odnośnik do komentarza

Bansai, jak rozwaliles misje w wersji Extreme gdy

ratujemy doktorka z willi w dzungli ? Chodzi dokladnie o walke z bossami.

 

Calkiem gladko...

 

Tej spoiler mi sie zyebal w tym poscie, nie wiem czemu tag nie dziala mimo ze na koncu dopisuje ciagle /spoiler, takze uwaga, lekkie SPOILERY nizej:

 

Po kilku zgonach zauwazylem ze te laleczki celuja zawsze w miejsce z ktorego padl ostatni strzal, wiec M2000 Non Lethal i po kazdym strzale relokacja, uspilem wszystkie i wyslalem balonem za co byl gruby bonus i latwy S rank

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Ok, za mna niecale 40 godzin gry, co moge powiedziec, zlapal mnie lekki kryzys i wdarla sie monotonnia (troche po 30h bylem dopiero na 17 glownej misji) robiac same side opsy. Przyznam szczerze ze nawet przez glowe przeszlo mi ze nie wiem czy to ukoncze jak tyle jeszcze przede mna, ale zaczalem robic zas glowny watek i znow wsiaklem na calego :banderas:. Zaczalem po 13 i dopiero teraz czas na przerwe. No jednak sam watek glowny mimo ze malo ma cutscenek ma w sobie cos takiego ze czlowiek jest ciekawy co sie wydarzy za kolejnym checkpointem i gra sie dalej. Mega szpil.

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...