Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, za mna niecale 40 godzin gry, co moge powiedziec, zlapal mnie lekki kryzys i wdarla sie monotonnia (troche po 30h bylem dopiero na 17 glownej misji) robiac same side opsy. Przyznam szczerze ze nawet przez glowe przeszlo mi ze nie wiem czy to ukoncze jak tyle jeszcze przede mna, ale zaczalem robic zas glowny watek i znow wsiaklem na calego :banderas:. Zaczalem po 13 i dopiero teraz czas na przerwe. No jednak sam watek glowny mimo ze malo ma cutscenek ma w sobie cos takiego ze czlowiek jest ciekawy co sie wydarzy za kolejnym checkpointem i gra sie dalej. Mega szpil.

 

ech ludzie, olewajcie te spec opsy do czasu ukończenia głównego wątku.  :rolleyes: chociaż możliwość wykonywania ich w skórach innych postaci; z d-walkerem, koniem, psem, Quiet....  :fsg: chyba dobrze że ograłem tylko jednego sandboxa Ubi.

 

anyłej, pojawiło się rozwiązanie buga z zatrzymaniem progresu bez potrzeby pacza;

 

Japończycy zapoznali nas ze sposobem przejścia tych misji, nie wymagając od nas omijania Quiet. Błąd naruszający zapis dotyczy misji 29. i 42., kiedy to za partnerkę do zadania wybieramy właśnie ją.

Rozwiązanie kłopotliwej sytuacji jest proste - dalej możemy poprosić Quiet o pomoc, ale musimy się wyposażyć w Butterfly Emblem. Drugim sposobem jest unikanie wzrostu poziomu więzi pomiędzy nami a Quiet do maksimum.

Lekarstwa są proste w zaaplikowaniu. Kolejne szczegóły dotrą do nas "niebawem", kiedy Konami będzie gotowe z wydaniem łatki. 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

ja dopiero ją zwerbowałem, ale jutro w końcu wolne. z tego co już wiem takze oznacza nam cele + możemy zdejmować wspólnie dwóch strażników stojących obok siebie. użycie snajperki na strzałki z tłumikiem czyni ją najsilniejszą postcią.

 

anyway, możliwe jest granie w jej skórze, albo chociaż randomowymi female soldiers t.j. w Peace Walker?

Odnośnik do komentarza

No tylko, żeby odblokować dla niej taką snajpę potrzeba trochę czasu. Ja ją mam od ok. 10h, a dalej tego nie mogę zrobić, bo nie mam lvl platformy bo chyba trzeba lvl 30+. :lapka:

 

Owszem oznacza cele, ale nie wszystkie o dziwo. Ale przydaje się jako odwrócenie uwagi. Dzisiaj kazałem jej atakować, a ja się przekradłem drugą stroną bazy. :cool:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Trzeba opowiednio budować więź z Quiet, jak dobrze to prowadzisz to w miarę szybko wpada:

Więż zwiększa odwiedzanie jej w "celi", patrzenie z widoku FPP na cycki
w helikopterze (nie żartuję, 5-10 sekund i wskaźnik bond idzie troszkę w górę)

No i najważniejsze, korzystanie z jej podczas gry. Czyli pozwalanie na zwiad i strzelanie.
To drugie szczególnie (warto pierw dobić do pierwszej snajperki z pociskami usypiającymi)

Zbudowanie maximum bond zajęło mi pewnie łącznie 5-6 side-opsów, plus 2 główne misje (druga misja już
ze snajperką usypiającą z tłumikem, bo wskaźnik był już odpowiednio wypełniony)



Na poziom platform to jest jedna dobra rada: fultonować co się da, pierw rozwijać base development (żeby szybciej zyskiwać surowce), resztę platform w miarę równo prowadzić z naciskiem na R&D. Dispatch mission też warto regularnie zlecać i tym samym umożliwiać żołnierzą rozwój, przyłączanie ochotników i budowanie heroizmu (który prawdopodobnie ma wpływ na poziom spotykanych żołnierzy)
 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

ja dopiero ją zwerbowałem, ale jutro w końcu wolne. z tego co już wiem takze oznacza nam cele + możemy zdejmować wspólnie dwóch strażników stojących obok siebie. użycie snajperki na strzałki z tłumikiem czyni ją najsilniejszą postcią.

 

anyway, możliwe jest granie w jej skórze, albo chociaż randomowymi female soldiers t.j. w Peace Walker?

 

mozna grac ludzikami, ktorych werbujesz do bazy, w tym kobietami, ktore mozna ubierac a stroje, ktore masz aktualnie odblokowane dla big bossa

Odnośnik do komentarza

 

I jeszcze ten skill "Fortunate" xD

 

 

 

 

I czasami trzeba użyć wszystkiego co pod ręką...

https://account.xbox.com/en-us/gameclip/234e109c-3113-4d4a-9e0a-5c0bb6e8dbef?gamerTag=Cale%20Beats&scid=69400100-1179-4074-b4a2-c1cb08d29c82

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Panowie misja 20 :banderas:

 

No coś pięknego, przypomniała mi się nawet pewna misja w Max Payne 3. Reżyseria cutscenek w tej grze zasługuje na nagrodę bo oglądanie ich to sama przyjemność. 

 

Pyknęło mi 30 godzin po 20 misjach i kilku side opsach. Przede mną jest tak dużo grania, że myślenie o tym mnie przytłacza. Kiedy ja tą grę splatynuję... No ale każdorazowe jej odpalenie powoduje u mnie banan na twarzy i rozpływanie się nad mnogościami możliwości. 

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Quiet. Dla mnie jedna z lepszych postaci jakie Kojima stworzył. Cała jej historia to chyba największy plus nowego mgs'a . Jakiś czas temu na grałem filmik ale zapomniałem go tutaj zamieścić. Mały spoiler więc zamieszczam ukryty. Ogólnie jest to scena na jaką mogą liczyć wszyscy mający dobre relacje z quiet.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten kto wpadł na pomysł z tym oczekiwaniem developingu(2,5 godziny) powinien zostac powieszony za jaja

W Peace Walkerze wystarczyło przejść misje i bronie byly juz gotowe, przy następnej okazji. 

Tutaj poszli w realizm...   tylko, ze niektóre bronie robią sie od reki, co tez jest przesadzone, no ale juz sie nie czeka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...