Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

...Kojima po wydaniu MGS4 mowil, ze wycisneli z niej ostatnie soki (a to byl poczatek ery ps3). ... :)

hello? ale to bylo faktyczne max mozliwoscie w TAMTYM momencie - optymalizacja procesów to cos nad czym sie pracuje latami. Mgs 4 z swoim silnikiem graficznym pewnie zjadał te 80-95% faktycznej mocy ps3 ale to tylko za sprawą spapranej optymalizacji. wy myslicie, ze taki uncharted 1 działał tak na pół gwizdka, a uncharted 2/3 to już działa na 100% mozliwosci? wszystkie te gry działały na 100% mozliwosci.

 

to taki sam błąd logiczny w mysleniu jak nazywanie mianem dema, bety gier...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak na razie MGSy z nieparzystymi liczbami w tytule były najlepszymi w jakie grałem. Oby i tutaj było podobnie ^^

Coś w tym jest. Chociaż w 4kę nie grałem to i tak mam zamiar a 2ka z każdą kolejną godziną robi się coraz fajniejsza. Jednak nigdy nie przestanę żartować z Raidena nawet po zagraniu w 4kę będzie dla mnie pedałem-pajacem i Kojima nigdy tego nie zmieni.

restart z nowymi bohaterami to jedyna opcja ratująca tą serię...

Oby nie. Nowi bohaterowie tak ale żadnych restartów. Wolałbym losy innego bohatera. Osobiście chciałbym, żeby znowu przenieśli się do budynku. najlepiej jakiegoś buirowca.

Dokladnie lepiej niech to teraz zakoncza bo takie odcinanie kuponow jest bez sensu. Mnie juz sama wiadomosc o rising nie ucieszyla bo nie widac nic poza komercja. Ale zobaczymy co z tego bedzie, jak narzie nie pozostaje nic tylko czekac na dalsze informacje o grze.

Komercja xd a to która gra nie jest komercyjna?

ja sie ciesze. biore w ciemno xD

Pewnie kupię tak samo. Tak to już jest z mną, że jak coś ma w tytule MGS to na pewno to sprawdzę.

 

Eh poza tym, że padło kilka fajnych pomysłów oraz kilka osób napisało coś ciekawego to jednak temat kręci się obok wywodów "niezadowolonych" co jeszcze można by zepsuć. Skoro tak bardzo Wam to lata koło tyłka i dla Was seria już umarła to po co jeszcze tu piszecie?

Edytowane przez Spuczan
Odnośnik do komentarza

mogą zawsze wziac ta dziewczynke co smaży jajka, powiedziec ze mineło 20 lat a ona jest teraz super-spiegiem i ma do wykonania nową misje bo pojawiły sie nowe bad-guye , albo że ktoś sklonował liquida z czyjejś ręki :P

a snake odgrywał by taką role jak The End w MGS3 :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

artworki fajne, nie ma co sie bawic w domysly, ale w sumie nie wiem o czym moze byc kolejna czesc poswiecona big bossowi.

 

mi by sie podobala zmiana pokolen w tej czesci. tzn kolejne sneaking missions dla rajdena jako glownego bohatera, ktory po zakonczeniu 4 juz nie ma 'super mocy', ewentualnie otacon lub stary snejk na codecu itd.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Kojima oficjalnie potwierdził istnienie MGS5

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/25/kojima-potwierdza-istnienie-metal-gear-solid-5

Będzie Metal Gear Solid 5, który powstaje w oparciu o silnik FOX Engine, ale to, co aktualnie można zobaczyć nie jest gameplayem z gry. To tylko prezentacja, która została przygotowana na nasze wewnętrzne potrzeby. O grze mogę powiedzieć dwie rzeczy. Będzie dużo infiltracji, szpiegowania i interakcji z innymi bohaterami. Podoba mi się koncepcja wprowadzenia interakcji z postaciami zaproponowana w Deus Ex: Bunt Ludzkości, ale nie wiem, czy coś z tego wykorzystamy. Nie mogę powiedzieć więcej, bo kobieta ninja od PR-u, która stoi za drzwiami, pokroi mnie na kawałki.

http://www.computerandvideogames.com/354617/kojima-solid-snake-will-return-in-metal-gear-solid-5/

"there will be a Metal Gear Solid 5 with the new FOX Engine"

 

PSM3 conducted an in-depth investigation of the Metal Gear Solid timeline and speculated that Metal Gear Solid 5 will be set in 1970s Africa, star Big Boss and - and maybe, just maybe - show the birth of baby Solid Snake.

 

heh a to ci niespodziewajka... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Może i niespodziewajka, lecz dla mnie to kolejny dowód na to, że przereklamowany od zawsze Kojima nie potrafi zrealizować niczego nowego. A ten silnik FOX przy tym co oferują narzędzia opracowane przez zachodnie studia to jakiś śmieszny żart.

 

Metal Gear Solid 4 niejako w miarę sprawny sposób zakończyło całą sagę. Przynajmniej dla mnie, bo to wciąż kwestia mocno dyskusyjna. I na bank nie obędzie się bez archaizmów, choć MGS5 jak już wyjdzie, to sukces ma raczej zagwarantowany. Fanów jest przecież od groma.

Odnośnik do komentarza

A ja myślałem, że Hideo ma tam dość dużą swobodę w podejmowaniu decyzji. Sam pisał na tych swoich twitterkach już ze dwa lata temu, że myśli o MGS5. Najpierw określał Peace Walker jako "MGS5 inside of me" :lol:

 

To wiadome, że firma nie zrezygnuje ze swoich najbardziej dochodowych marek ale niech Hideo przestanie pajacować, bo jego czar wyimaginowanej za(pipi)istości już dawno prysł. Choć pewnie wciąż nie brakuje idiotów uważających go za "boga branży"...

Odnośnik do komentarza

No crapem na pewno ta gra nie będzie, zresztą niech to będzie nawet i najlepsza odsłona ale chodzi mi tutaj o populizm Kojimy. Ten gość jest śmieszny i tyle. Nie dość, że chamsko umieszcza swoje nazwisko na przedniej okładce to jeszcze mówi o swoich grach w taki sposób, z którego wynika że to on i tylko on jest w 100% odpowiedzialny za stworzenie projektu.

 

On nigdy nie potrafił być skromny, tak jak Miyamoto, przy którym Kojima jest dla mnie zerem.

Odnośnik do komentarza

A ja myślałem, że Hideo ma tam dość dużą swobodę w podejmowaniu decyzji. Sam pisał na tych swoich twitterkach już ze dwa lata temu, że myśli o MGS5. Najpierw określał Peace Walker jako "MGS5 inside of me" :lol:

 

To wiadome, że firma nie zrezygnuje ze swoich najbardziej dochodowych marek ale niech Hideo przestanie pajacować, bo jego czar wyimaginowanej za(pipi)istości już dawno prysł. Choć pewnie wciąż nie brakuje idiotów uważających go za "boga branży"...

Nie odsuną go od MGSa, bo jest najbardziej rozpoznawalnym nazwiskiem wśród japońskich devów, dlatego Konami daje go wszędzie - jego nowy silnik będzie w PESie i niby pomagał przy Lords of Shadow.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.