Skocz do zawartości

PSX Extreme #162


Rekomendowane odpowiedzi

Numer zakupiony bez problemu. Ciekawe artykuły jak Killzone 3 czy Wciśnij....... Poza ytm z tym to było grane wyskoczyliście ostro, no chyba że byłem zamrożony i dead space byłjakieś 10 lat temu na konsolach, śmierdzi mi tu kaską od EA ( napiszcie coś by jeszcze zakupili 1 część a damy wam ekstar screeny z 2 do gazetki chłe chłe ). I jeszcze Powrót do przeszłościthumbsup.gif i podsumowanie 2010 też pewnie da rade (jeszcze nie oblukałem). Jak pisałem okładkayes.gif

 

P.s. Czy mi się wydaje czy coś sie sypie w gazetce?

Odnośnik do komentarza

Tak trudno zrozumiec, ze DS zostal przypomniany ze wzgledu na premiere Dead Space 2? Kasa od EA? Za co? Za napisanie o ponad 2 letniej grze... POmyslcie czasem, zamiast rzucac modnymi slowami: sprzedali sie, komercja itd.

 

Kto napisal, ze sie sprzedali? Rozumiem, ze przypomnienie 1 czesci dead space przy okazji sequellu tylko IMO kluci sie to nieco z sensem istnienia "co bylo grane", gdzie byl dobor gier starych. DS to gra 2-3 letnia.

Odnośnik do komentarza

Tak trudno zrozumiec, ze DS zostal przypomniany ze wzgledu na premiere Dead Space 2? Kasa od EA? Za co? Za napisanie o ponad 2 letniej grze... POmyslcie czasem, zamiast rzucac modnymi slowami: sprzedali sie, komercja itd.

 

Widocznie nie rozumiesz sensu rubryki "to było grane" a bynajmniej gier jakie były ukazane od początku istnienia.

Odnośnik do komentarza

Gra ma juz 2 lata i jak to piszesz "byla grana", a ze jest na czasie ze wzgledu na sequel, to jest przypomnienie. Byl God of War, to czemu nie 2 lata starsze DS. Nie zawsze maja byc tam starocie.

 

Masz rację w 50% tzn, gra znalazła sie w rubryce bo była grana, ale jak wszyscy wiemy temat ten był-jest dla gier o wiele starszych bynajmniej granych na ps2, gcn czy xbox. Więc raczej DS nie powinien się tu znależć . Śmierdzi oj śmierdzi.

Odnośnik do komentarza

Ale o co sie rozchodzi. Z okazji premiery DS2 mamy DS. Nigdzie nie jest napisane w jakich ramach czasowych ma byc to zamkniete.

 

 

Racja. TBG można traktować nie tylko w formie rubryki opowiadającej o kulisach tworzenia zasłużonych dla branży klasyków, ale również swoistego "making of" w ogólnym tego słowa znaczeniu. Staramy się bardzo często dopasować daną grę czy serię, do aktualnych premier na rynku. Tak było na przykład z Tomb Raiderem, czy Gran Turismo. Fajnie byłoby gdyby wydawcy sypali za to kasą (najlepiej grubą), ale tak niestety nie jest :). Chyba, że "alien" coś ukrywa i znów poleci w lato na Kretę :D

Edytowane przez Roger777
Odnośnik do komentarza

Numer w połowie przeczytany:

 

-rzeczywiście Dead Space w "Co było grane" dziwi z drugiej strony nie przeszkadza ;]. Ale zdecydowanie wolę staruchy z czasów PSX-a.

 

-dziwi mnie i ubolewam, że drugi rok i zrezygnowaliście ze starych rankingów najlepszych gier w danym roku. O wiele lepiej było kiedy konkretny Zgred przy konkretnym gatunku podawał swój typ. A taki zbiorowy opis nie za bardzo podoba mi się. Tak wiem, że w HP podawaliście swoje typy ale to nie to samo.

 

-SoQ argumentacją dlaczego czekamy na Duke Nukem Forever zniszczyłeś mnie a konkretnie trzecim podpunktem ;]. Przy okazji zła data premiery L.A. Noire ;p

 

-recenzja Tron na całą stronę :blink:

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Krosno to pipidówa jakich mało, nie udało mi się dzisiaj dorwać :ninja:

 

No, no, no... okładka to wam się udała, tylko bez tych ramek byłoby znacznie lepiej.

Zawartość aż się prosi o przeczytanie, Dead Space 2, LittleBigPlanet 2, Mass Effect 2 i Silent Hill: Downpour :dance:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kto mi wytłumaczy dlaczego w głosowaniu na Platformówkę roku brało udział Kirby`s Epic Yarn?? Gra jeszcze nie miała premiery

 

Nie miała premiery w Europie. Ukazała się już w USA i Japonii, zatem jest na rynku, a opóźnienie premiery PAL to już nie nasza wina. Recenzję mieliśmy w PE w zeszłym roku, więc i gra trafiła do podsumowania za 2010.

Odnośnik do komentarza

Kto mi wytłumaczy dlaczego w głosowaniu na Platformówkę roku brało udział Kirby`s Epic Yarn?? Gra jeszcze nie miała premiery

 

Nie miała premiery w Europie. Ukazała się już w USA i Japonii, zatem jest na rynku, a opóźnienie premiery PAL to już nie nasza wina. Recenzję mieliśmy w PE w zeszłym roku, więc i gra trafiła do podsumowania za 2010.

 

Ok Wy mieliście, ale głosowanie dotyczyło też czytelników, a przeciętny czytelnik nie miał dostępu do tej gry przed premierą w PAL, dlatego ludzie głosowali w ciemno nie grając w tą grę. Oczywiście można założyć, że głosowali Polacy mieszkający w USA...

Odnośnik do komentarza

Numer w połowie przeczytany:

 

-rzeczywiście Dead Space w "Co było grane" dziwi z drugiej strony nie przeszkadza ;]. Ale zdecydowanie wolę staruchy z czasów PSX-a.

 

-dziwi mnie i ubolewam, że drugi rok i zrezygnowaliście ze starych rankingów najlepszych gier w danym roku. O wiele lepiej było kiedy konkretny Zgred przy konkretnym gatunku podawał swój typ. A taki zbiorowy opis nie za bardzo podoba mi się. Tak wiem, że w HP podawaliście swoje typy ale to nie to samo.

 

-SoQ argumentacją dlaczego czekamy na Duke Nukem Forever zniszczyłeś mnie a konkretnie trzecim podpunktem ;]. Przy okazji zła data premiery L.A. Noire ;p

 

-recenzja Tron na całą stronę :blink:

 

Też o tym pisałem, to chyba najgorsza zmiana w PE w ostatnich latach.

Odnośnik do komentarza

Kto mi wytłumaczy dlaczego w głosowaniu na Platformówkę roku brało udział Kirby`s Epic Yarn?? Gra jeszcze nie miała premiery

 

Nie miała premiery w Europie. Ukazała się już w USA i Japonii, zatem jest na rynku, a opóźnienie premiery PAL to już nie nasza wina. Recenzję mieliśmy w PE w zeszłym roku, więc i gra trafiła do podsumowania za 2010.

 

Ok Wy mieliście, ale głosowanie dotyczyło też czytelników, a przeciętny czytelnik nie miał dostępu do tej gry przed premierą w PAL, dlatego ludzie głosowali w ciemno nie grając w tą grę. Oczywiście można założyć, że głosowali Polacy mieszkający w USA...

 

Hm no tak może i głosowali w ciemno, ale czy to nasza wina? :) Generalnie skoro gra ukazała się w 2010 roku, to nie widzę absolutnie żadnych przeciwwskazań, aby umieścić ją w głosowaniu za ten właśnie rok. I nic tu nie poradzi opóźnienie premiery PAL. To trochę tak, jakby upierać się, że Mass Effect 2 będzie tez kandydować do miany gry roku 2011, bo dopiero teraz pojawiła się wersja na PS3.

Odnośnik do komentarza

Kto mi wytłumaczy dlaczego w głosowaniu na Platformówkę roku brało udział Kirby`s Epic Yarn?? Gra jeszcze nie miała premiery

 

Nie miała premiery w Europie. Ukazała się już w USA i Japonii, zatem jest na rynku, a opóźnienie premiery PAL to już nie nasza wina. Recenzję mieliśmy w PE w zeszłym roku, więc i gra trafiła do podsumowania za 2010.

 

Ok Wy mieliście, ale głosowanie dotyczyło też czytelników, a przeciętny czytelnik nie miał dostępu do tej gry przed premierą w PAL, dlatego ludzie głosowali w ciemno nie grając w tą grę. Oczywiście można założyć, że głosowali Polacy mieszkający w USA...

 

Hm no tak może i głosowali w ciemno, ale czy to nasza wina? :) Generalnie skoro gra ukazała się w 2010 roku, to nie widzę absolutnie żadnych przeciwwskazań, aby umieścić ją w głosowaniu za ten właśnie rok. I nic tu nie poradzi opóźnienie premiery PAL. To trochę tak, jakby upierać się, że Mass Effect 2 będzie tez kandydować do miany gry roku 2011, bo dopiero teraz pojawiła się wersja na PS3.

 

Zgadza się. Przecież podobnie było w zeszłym roku w przypadku Demon's Souls.

 

Świetna publicystyka w tym numerze. Rozbo, Roger i Soq wymiatają!

 

Dzięki, dzięki. Tak naprawdę to wszystko napisałem ja sam, a chłopaków popodpisywałem, żeby nie było im przykro ;)

Edytowane przez Rozbo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...