Skocz do zawartości

Kingdom hearts 3D: Dream drop distance


Pikol

Rekomendowane odpowiedzi

No i kolejny KH na kolejną platformę. Tym razem mamy w koncu trailer, i garsć info.

 

 

 

 

http://www.nintendoeverything.com/59114/

 

 

Z tego co mówią, nowy KH będzie takim, jakiego nie mozna bylo stworzyc na innych konsolach, z jakiegos powodu. Jako ze 3DS jest silniejsze od ps2, bedzie to najlepiej wygladajaca czesc KH. bedzie tez pare nowych swiatow, miedzy innymi Paryż z dzwonnika z notre dame.

 

Coded nie jestem zachwycony fabularnie, ale gemaplayowo bardzo fajny, mam nadzieje ze 3D bedzie i dobry fabularnie i miodny. mi pewnie bardziej podejdzie, bo gramy starymi postaciami ( again... ), ale i tak wole grac nimi, niz tymi wypocinami z BBS.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Neku z The world ends with you pojawi sie goscinnie.

 

 

Trailer description is finally up. Okay part of the story in KH3D is about "the world buried in sleep" where Sora and Riku perform their mark of mastery. The enemies in the game are Dream Eaters, which are creatures who eat your dreams. The round dog-like thing is indeed a pet companion in the game, and it can be seen floating around Sora and following him around as he performs actions in battle. It's extremely cute, and you can interact with it using the camera function (AR) and the touchpen. At the end of the trailer is apparently a scene from Xehanort's point of view, where he sees Braig talking to him asking him if his memory has returned.

 

Neku appears as a guest character in Sora's side of the TGS demo -- though not a playable guest. Both Neku and his rival/friend/frienemy Riku team up with captured dream-monsters this time around rather than fighting alongside licensed characters. Neku's role is more that of the Disney-world guests from previous games. He shows up, reveals that he's caught in a "game," leaving him 43 minutes to win or die. Naturally, he asks Sora to be his partner but ultimately decides the tousle-haired protagonist is "a weird guy" and takes off. Sora follows, riding rails in pursuit of Neku, but quickly encounters a boss battle set in a cul-de-sac of Traverse Town. Both sides of the demo (Sora and Riku) are essentially the same, really: A brief story set-up, a few set encounters, and a boss fight. Riku interacts with Quasimoto from The Hunchback of Notre Dame, which is admittedly less interesting than Neku; on the other hand, Riku has a double-jump, which is always great. The demo is just enough to give a feel for what KH3D adds to the series. While the camera is still a hyperactive mess that makes boss battles a pain (all the 3DS's buttons are used, so there's no lock-on system that I could find), everything else about the game feels significantly improved over previous Kingdom Hearts. The action is fluid and smooth, with much more refined combat. Fighting enemies feels less like combo-driven button mashing that locks your hero into canned animations than in previous installments, and your skill set has been improved considerably. Both demo characters possess a standard repertoire of magic skills such as Cura and Blizzaga, which are activated and cycled through as they were in Birth By Sleep, but they also can perform special Dual Link attacks with their partners by pressing Y. Dual Link skills are context-sensitive and seem to vary according to your current partners, enemies, and positioning. You can pull off different skills while on the ground or in the air. A key part of these skills seems to be something called (inexplicably) Holy Rope, which are a series of nodes placed around battlefields. Pressing A and X while near one of these Holy Rope points freezes the action and allows you to use the touch screen to draw connections between points on the area map, which then sends Sora or Riku dashing through the air along the prescribed course. Using the Holy Rope paths to intersect foes allows you to pull off standard or special attacks while they're otherwise out of reach. The TGS demo of Dream Drop Distance is fairly brief -- about 20 minutes to complete both portions -- but shows a game that looks and plays beautifully. Square hasn't formally announced a U.S. release date for KH3D, but the notion that they wouldn't localize such a sure hit is enough to get a man laughed out of the room. Honestly now.

 

 

398199416.jpg

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

trochu gameplayu

 

http://www.youtube.com/watch?v=AedeIwVFoFI

 

http://www.gamespot....tml?sid=6334971

 

http://www.gamespot....tml?sid=6334973

 

Chcialbym zeby nie skupiali sie na 3D tylko na plynnym gameplayu, bo widac spadki fps.

 

Ciekawe czy bedzie opcja podkrecenia procka jak w bbs, lol ciekawe czy jakakolwiek gra bedzie miala taka opcji.

 

I w ogole, czy ta gra nie miala korzystac z przystawki z analogiem ?

EDIT:

 

Oficialny trailer

http://www.square-enix.co.jp/kingdom/3d/

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

A ja gdy po raz pierwszy usłyszałem o tym projekcie, to napoczątku myślałem ze to będzie remake pierwszej odsłony z PS2, ale trailery utwirdziły mnie jaki głupi i naiwny byłem. I dostaniemy kolejną odsłonę KH, w którą będzie warto zainwestować pieniądze (bo w tego ostatniego KH na DS'a, to szkoda wogóle wydawać kase, i ta odsłona mogła wogule się nie ukazywać)...

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie głupi i naiwny, mam wrażenie, że na samym początku tworzenia tej gry ekipa nie do końca wiedziała w jakim kierunku projekt podąży, wystarczy zresztą spojrzeć na pierwsze materiały.

 

Przy okazji, skan ze światem na podstawie "Fantazji" (jeśli ktoś jeszcze nie widział): http://images.khinsi...VJump/VJump.jpg

 

Bardzo leży mi wybór światów w tej odsłonie. :)

Edytowane przez Zurenai
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Trailery zrodziły u mnie jako fana serii KH raczej mieszane uczucia. W szczególności chodzi mi o design przeciwników. Są zdecydwanie zbyt kolorowi. Mroczne pokraki z poprzednich odsłon były znacznie bardziej klimatyczne. Mam nadzieję, że gra zdoła utrzymać ten magiczny, wciągający i niosący miłe wspomnienia z dzieciństwa klimat, a jednocześnie zapewnić ciekawą nawet dla nieco starszych graczy fabułę, tak jak to miało miejsce w pierwszych 2 częściach gry.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=rAPBAm1GkHE&hd=1

 

(pipi)A MAĆ!!!

 

znowu bede musiał kupić system dla tej gierki ;_; TYLKO ZA CO !?!??11. to będzie niesamowite.

 

Na początku myślałem że ta gra będzie takim pseudo-fillerem, jak days, ale widze że to pełnoprawna część.

 

Tam będzie wszystko, Xehanort, Xemnas, Ansem, Xion, Roxas, Namine, Aqua, Terra, Ven, Vanitas, Axel, Xigbar, miejscówki jak sala narady organizacji, nobody town etc. To będzie lepsza część od BBS.

 

Widze że zdecydowali sie wykozystac obecnego Trona, twarze wyglądają przekozacko.

 

Ciekaw jest co Kazuo na to.... ;_;

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Gra wydana zostanie w Europie 20 lipca (USA: 31 lipca :o).

 

Pierwszy anglojęzyczny gameplay: http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/news/nintendo_direct_47764.html

 

Swoją drogą, zdążyłem się już zaspoilerować i jako długoletniego fana autentycznie boli mnie to jak bardzo Nomura zepsuł fabułę całej serii w Dream Drop Distance... Teraz marzy mi się reboot, a nie KH3.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Będzie demo KH na e-shopie dla US i Japonii

 

Tetsuya Nomura said:

We've decided to distribute a KH3D demo in North America as well as Japan. You can play part of Sora's scenario in Traverse Town. So if your friends haven't played it yet, you can recommend it to them. And of course, give the co-op mini game Flick Rush a try. Also, an unannounced title is being prepared as well, though it's something lighter. There are still songs continuing to be distributed for Theartrhythm Final Fantasy so you can look forward to that as well.

 

http://sqex.info/2012/05/kh3d-director-interview-in-famitsu-weekly/

 

Będzie trzeba kombinować z proxy ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.