Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw niczego sobie :mevek:, tylko szkoda, że nie mogę go jakoś kupić :/ . Jak wybieram PayPal to prosi mnie o podanie danych do karty i niezależnie od tego czy podam dane do debetowej czy kredytowej, to na nowo pokazuje mi się wyczyszczony formularz, a jak wybieram płatność kartą i podaje dane do karty wirtualnej Revolut to to też kończy się niepowodzeniem. :dunno:

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, MBeniek napisał:

Zestaw niczego sobie :mevek:, tylko szkoda, że nie mogę go jakoś kupić :/ . Jak wybieram PayPal to prosi mnie o podanie danych do karty i niezależnie od tego czy podam dane do debetowej czy kredytowej, to na nowo pokazuje mi się wyczyszczony formularz, a jak wybieram płatność kartą i podaje dane do karty wirtualnej Revolut to to też kończy się niepowodzeniem. :dunno:

Za monthly mozna tylko paypalem lub jakies inne formy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Velius napisał:

Za monthly mozna tylko paypalem lub jakies inne formy.

W sensie ta pierwsza opcja dla osób z Polski nie działa?

WfxvEDs.png

 

W ogóle PayPal też mi nie chce działać. Nawet jak już wcześniej normalnie podpiąłem kartę pod paypala, to jak próbuję zapłacić za humble monthly to dalej mnie pyta o podanie danych do karty i żadnej nie przyjmuje :(

Odnośnik do komentarza

Zapomnialem dodac ze chodzi o karte debetową, taka nie mozna placic za monthly.

 

Cytat

Thanks for contacting Humble Support! Unfortunately, due to abuse from some users, we are unable to accept payment from prepaid credit cards for the Humble Monthly at this time. You can still purchase the Monthly using a non-prepaid card or PayPal. I sincerely apologize for the trouble. If you have any other questions or concerns, please let me know. Have a good day!

 

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Spróbowałem jeszcze raz. Usunąłem wszystkie podpięte karty pod paypala, na nowo dodałem jedną (debetową) i tym razem o dziwo płatność od razu przeszła, nie pytał o kolejną kartę. Ale dzięki chłopaki za rady :lapka: 

 

5 godzin temu, raven_raven napisał:

Pay with card w Polsce jak najbardziej mi działało.

Tak z ciekawości zapytam, próbowałeś wtedy może kartą (wirtualną) Revolut? Bo chciałem pierwszy raz ją przetestować, ale pomimo kilku prób zawsze kończyło się to niepowodzeniem :unknown:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...