Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nowe Hummble Monthly na luty bomba

Civilization VI +2DLC jako starter

 

civ.png
how do you upload pictures

Jakby ktoś był zainteresowany i jeszcze się nie zapisał + chciał mnie wesprzeć to za zakup z tego linka dostanę 8$ do wallet humble https://www.humblebundle.com/monthly?refc=sKddfx

 

Ps w styczniowej paczce mamy:

– Quantum Break 
 The Long Dark 
 Warhammer 40,000: Dawn of War III (
– Tomb Raider ten nowy
– Sleeping Dogs: Definitive Edition 
– HIVESWAP: Act 1 
– Mr. Shifty 
– Cursed Castilla (Maldita Castilla EX) 

Edytowane przez Dante
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masz subskrypcję i co miesiąca pobierają Ci określoną ilość kasy za gierki. Na początku miesiąca odblokowują trzy  (np w grudniu dali trzy gierki z tej styczniowej paczki)  a reszta wpada po zakończeniu danej oferty w pierwszy piątek miesiąca. 

Czyli teraz na luty dają Civ VI i masz cały styczeń żeby zdecydować się czy bierzesz paczkę. Poza gierkami w monthly masz jeszcze dostęp do humble trove, gdzie jest trochę pozycji DRm Free.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co mi szkodzi, i ja swojego dorzucę, a nóż ktoś zechce pierwszy raz w historii swojego konta wziąć humble monthly, bo działa to już dla istniejących kont też.

 

https://www.humblebundle.com/monthly?refc=Ce0zZ7

Edytowane przez raven_raven
zmieniłem opis dla jasności
Odnośnik do komentarza

Masz jeszcze opcję płatności PayPalem, może tym spróbuj (pamiętaj tylko o sprawdzeniu przy płatności czy nie proponuje Ci ich złodziejskiej konwersji walut i wyłącz, jeśli tak)? Ten Humble'owy Stripe którego oni używają do płatności kartą bywa kapryśny, mi też odrzucał czasami kartę, z której korzystałem u nich już dłuższy czas by po jakimś czasie samo minęło. Nie wiem czy to samo występuje u Ciebie teraz, ale ja takie mam doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Lipa napisał:

Tez nie umiem. Na PayPalu mam dodaną kartę, nie było problemu nigdy, jak próbuję płacić, to muszę dodać raz jeszcze kartę, próbuję dodać i cały czas przetwarza, nic się nie dzieje :/ Może wina, że próbuję na telefonie zapłacić

Mam to samo, zaplacilem ostatecznie paypalem, jak masz podpieta karte to nie powinno byc problemu. Po oplaceniu pamietaj zeby odrazu w Settings dac cancel monthly sub gdyby zapomnial a nie chcial przedluzac dalej.

Odnośnik do komentarza

Nie bierz na Allegro, to musi jakoś przejść. Zaraz jeszcze coś poszperam.

No w sumie więcej jak podlinkowanie artykułu z różnymi radami supportu nie mogę zrobić :(.

 

https://support.humblebundle.com/hc/en-us/articles/206558898-Purchase-failure-assistance

 

Tam na dole jest link do kontaktu z supportem bezpośrednio, jeśli nie spieszy Ci się bardzo to polecam wpierw spróbować. Wszystko lepsze niż dawanie zarobić cwaniakom z Allegro IMO.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...