Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

No tak średnio bym powiedział, tak średnio. Chyba wolałbym, żeby zamiast multiplatform dawali gierki stricte PC-towe jak Civilization VI albo jakieś naprawdę solidne indyczki. Takim They are Billions np. bym absolutnie nie pogardził.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ok, moze inaczej interpretujemy slowo "wskoczy". Mi chodzilo o to ze nawet nie pokazuje mafii tylko od razu widac civke - zarowno w podgladzie bundle'a jak i w kluczach do sciagniecia. Ty natomiast rozumiesz "wskoczy" jako "dodanie do steama z powodzeniem" - tu sie nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Ocelot napisał:

jesli na prawde Berlin, to nie, nie wskocyz Ci - dostalem ta podrobke civki.

 

No więc wskoczyło, mam Mafię 3 :lapka:. Gdyby ktoś bardzo chciał to służę pomocą w robieniu za vpn przez który ktoś sobie kupi gifta.

 

A co do ujednolicenia to tak jak Pan Grzybiarz napisał, chodzi o brak barier w dostępie do treści, cenzura to osobna para kaloszy. 

Odnośnik do komentarza

Nowe gry dołączyły do oferty Origin Access. Co ważne, nie są to produkcje EA, więc bardzo możliwe, że już wkrótce ta oferta jeszcze bardziej się rozrośnie. Nic dziwnego, bo niedługo EA skończyłaby się oferta własnych gier ;)

 

Nowe pozycje to:
- Batman: Arkham Asylum
- Batman: Arkham City
- Batman: Arkham Origins
- LEGO Batman
- LEGO Batman 2
- LEGO Batman 3

 

Do tego już wkrótce dołączą m.in. The Witness czy Wasteland 2. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ech, muszę przestać kupować gry chyba. Kolejny miesiąc świetny, ale co z tego, skoro prawie wszystko już mam ;/. To samo z early unlockami, chyba tylko Dead Rising 4 jest dla mnie czymś świeżym. No, ale ogólnie rzecz biorąc to bardzo opłacalna sprawa to Monthly.

Odnośnik do komentarza

do oddania mam kerbala - prosze tylko o pmke od ludzi ktorzy wiedza co to jest i na prawde maja ochote pograc troche w to.

 

sam humble monthlyjest jak najbardziej w pyte - w porownaniu do ps4 nie dostaje sie obsranych indykow ktorych nikt by za darmo nie wzial albo gier ktore sa 3-4 lata stare - ale tak jak jednak piszesz, jak sie kupuje gry co jakis czas, to jest duza szansa ze wpadnie cos co juz mamy. Mnie osobiscie przekonalo $20 do wydania w storze przy zakupie 1 roku.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ale fajny bundelek, z najwyższego progu zarówno Endless Space 2 jak i Tooth and Tail mnie interesowały. To drugie już nawet miałem w koszyku Humble Store jakiś czas temu, ale stwierdziłem, że poczekam i proszę, opłaciło się :D. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...