Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

A faktycznie. U mnie to wygląda tak - 89 gier i tylko godzina rozgrywki. Widać, jak bardzo GOG mi potrzebny, chyba tylko do przypinania gier z biblioteki Steam ( i pobierania tapetek). Ale podobno mają być gry spolszczone, w które zagrywałem się gdzieś w okolicy 2000 roku, więc może w końcu zagram w Różową Panterę, czy Głupków z Kosmosu :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

czy CD keys to zaufany sprzedawca jak kupię cyfrową wersję gry ( która ma współpracować na steamie) to będę mógł instalować do niej mody  i itp. Chodzi mi konkretnie o Kingdom Come: Deliverance bo jest na cd keys o połowę taniej jak na steamie https://www.cdkeys.com/pc/games/kingdom-come-deliverance-pc-steam-cd-key

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.05.2018 o 16:43, MLeKSk napisał:

Skąd to info o grach spolszczonych? Fajnie by było. Ostatnio Tzara na GOG kupiłem i jest super :-)

Czytałem gdzieś u nich na stronie, przy okazji jakiegoś jubileuszu, źe kolejna rzeczą jaka chcą wprowadzić, to oryginalne spolszczenia. taki LarrY 7 po angielsku to nie to samo. 

Odnośnik do komentarza

Wlecialy nowe gierki do GOG Connect. Mozna dodac miedzy innymi Grim Dawn, Banished, FTL, hotline miami i inne.

 

Dodatkowo maja niezly sale, ja kupilem wlasnie Nox i Theme Hospital po 3zł. Jak sie wyda 15zl to sie dostaje Sunless Sea gratis a za 65zl Rime.

https://www.gog.com/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, raven_raven napisał:

Prison Architect, FTL, Grim Dawn, Banished, Hotline Miami 2 wjechały, pełno świetnych gier. Dzięki za cynk!

No właśnie tak myślę jaki jest sens ... nie wiem jak to nazwać "zakupu" kolejnej cyfrowej gry, którą już się miało na innym systemie?

To tak jakby zgrać płytę audio do mp3 i słuchać w winampie, a za jakiś czas zgrać sobie mp3 do iTunesa.
Oczywiście prawilnie dodałem te tytuły do GOGa :)

Odnośnik do komentarza

Taka polisa ubezpieczeniowa. Lepiej mieć wersję DRM-Free gierki niż jej nie mieć ;). Dodatkowo z takiego exe można zrobić wersję na Maca/Linuksa za pomocą Wine jeśli natywnie gra nie wspiera. Bawiłem się tak trochę z Into the Breach i nie wiem, czy to było tego warte, ale no, możliwość jest. Z grą na Steam jest ciężej, trzeba właściwie całego Steama "owinąć" tym Wine co nie zawsze jest chciane.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, grzybiarz napisał:

No właśnie tak myślę jaki jest sens ... nie wiem jak to nazwać "zakupu" kolejnej cyfrowej gry, którą już się miało na innym systemie?

To tak jakby zgrać płytę audio do mp3 i słuchać w winampie, a za jakiś czas zgrać sobie mp3 do iTunesa.
Oczywiście prawilnie dodałem te tytuły do GOGa :)

1. Gierki sa DRM-Free, mozesz je sobie sciagnac teraz (instalki) gdzies na dysk i legalnie za 20 lat odpalic gdyby Steam poszedl w odstgawke z jakiegos powodu i zabraliby Ci biblitoteke gierek

2. W duzej ilosci przypadkow, starsze gierki maja jakies tam patche kompatybilnosciowe albo pod wieksze rozdzialki, gdzie na Steam takiego moze nie byc. To samo tyczy sie tez polskich wersji jezykowych w niektorych gierkach.

3. Daja za darmo to trzeba brac.

Odnośnik do komentarza

I Shadow Tactics w najwyższym tierze, no no, jest naprawdę solidnie :notbad:

 

Trochę ludzie k,urwili na HB po przejęciu przez IGN, ale póki co raczej nie dzieje się nic złego IMO. Nie da się co miesiąc mieć jakiegoś niesamowitego bundle'a.

Odnośnik do komentarza

Kochani kupował ktoś z was Baldura 2 Enhanced Edition na GoGu? Po pierwsze ku mojemu zaskoczeniu nie ma języka polskiego, a czytałem dosłownie 3 dni temu, że właśnie poszedł update ( i tylko dlatego kupiłem). Po drugie gra wygląda jak (pipi), a dokładnie postacie jak wyciągnięte z kreskówki ( lepiej to wygląda w starej wersji), da się to jakoś zmienić?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Velius napisał:

Na discordzie PC kilka osob przez tydzien nie moglo dociagnac instalki GoW albo SoT bo ciagle problemy albo sciaga sie zbugowana instalka. Na Lowcy Gier tez ciagle narzekania, wiec jestes wyjatkiem zapewne.

:lapka:

Bardzo fajny sklep taki z humorkiem można powiedzieć. Na porządku dziennym są żarty typu ściągnij 100Gb grę i dostań błąd podczas instalacji, albo download który trwa w nieskończoność, sklep pokazuje przykładowo że trzeba ściągnąć 100Gb a po osiągnięciu tego progu informacja o postępie pobierania wygląda mniej więcej tak 102/102Gb -> 106/106Gb -> 125/125Gb i tak dalej i tak dalej...

Bez żartów od premiery nie udało mi się pobrać Forzy 7 miałem duże problemu przy ściągnięciu SoT i mniejsze przy okazji Forzy Horizon 3 za to w miarę sprawnie udało się ściągnąć Gears of War 4. Nie ma reguły jedno jest pewne coś jest bardzo nie tak z ms store i na pewno nie korzystałbym z tego miejsca gdyby była inna alternatywa dla gier ms na pc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...