Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za opinie.

 

Postanowiłam spróbować triala, ale jak klikam Join na oficjalnej stronie to wywala mi błąd

Cytat

We are sorry, the page you requested cannot be found.

The URL may be misspelled or the page you're looking for is no longer available.

A poza tym nie mogę się zalogować na swoje konto Live i nie wysyła mi maila z resetem. (pipi)ę, wezmę ten abonament od EA.

 

ed: ok, poszło przez aplikację MS store :facepalm: złotówka za miesiąc dobry deal :cebula:

Edytowane przez selene
update
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 7.07.2018 o 11:01, raven_raven napisał:

Mój pierwszy CDA miał Praetorians na okładce :D. Po tylu latach obczaję sobie co to za gierka była.

No ja miałem egzemplarz z pełniaka od nich. :D Fajny, mało skomplikowany, ale wciągający RTS. Dziś już takich gier nie robio :nosacz:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Discord (150 milionów użytkowników) zaczyna testować sprzedaż i uruchamianie gier. Na razie 50 000 osób w Kanadzie ma taką możliwość. W sumie bardzo naturalny ruch, jakoś tak gierki pasują do platformy skupiającej się i tak na streamowaniu, rozmowie i łączeniu graczy. Nie powiem, jest to interesujący ruch, chyba najciekawszy konkurent dla Steama od czasu powstania tych wszystkich Originów, GOG Galaxy, uPlayów itd. Mam nadzieję, że będzie popularny i grubemu trochę dupa się spoci i zaczną wymyślać coś ciekawszego na Steamie niż je,bane karty i odznaki.

Odnośnik do komentarza

Zacznie cię obchodzić, jak niektórzy producenci zaczną sprzedawać swoje gry wyłącznie na Discord, jesli będzie dla nich korzystniejszy i podział będzie nieunikniony. Teoretycznie na szczęście i mam nadzieję, że nic z tego nie wyjdzie. A gruby, fakt, mógłby coś usorawnić trzepiąc takie kokosy.

Odnośnik do komentarza

Kto może sobie pozwolić na coś takiego? Discord musiałby sypać naprawdę potężnymi kwotami, by ktoś się ograniczył tylko do ich platformy. I teraz albo faktycznie Discord urośnie i nam się to opłaci, bo Steam będzie musiał się spiąć i coś poprawić, albo ch,uja im to da i ostatecznie i tak "exy" wylądują na Steamie, bo inaczej to jest zabójstwo dla danego studia. Nie widzę innej opcji jak korzyści z pojawienia się takiego gracza.

Odnośnik do komentarza

No, ale już zaczyna się robić peirdolnik z tymi programami. Steamy, originy, uplaya, battlenety, discordy a teraz nawet bethesda nowego fallouta będzie sprzedawała tylko przez swoją aplikację. Gruby i Valve muszą ładnie ich robić na pieniążki, skoro mimo takiej popularności i możliwości dotarcia do dużej liczby odbiorców jaką daje im steam, to najwięksi wydawcy zaczynają się ewakuować.

Odnośnik do komentarza

Pół biedy jak to właśnie wychodzi na tych originach czy inszych launcherach, które jakotako funkcjonują. Ja dostaje (pipi)ca gdy Microsoft wydaje swoje gierki tylko na swoim sklepie który jest największą kur.wa mać spie.rdoliną na całym wszechświecie.  Same porty są ok, Gearsy 4 przyzwoicie działają ale jeśli chodzi o funkcjonalność sklepu to wali amatorszczyzną na całej linii.

chociaż tak czy siak człowieka trafia szlag, bo musi mieć zainstalowanych pierdyliard różnych launcherów żeby odpalić swoje gierki. tego nowego fallouta pewnie też nie kupie, bo nie dość że śmierdzi rakiem to kolejny klient by mi zaśmiecił pulpit.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2018 o 10:11, Homer S napisał:

Pół biedy jak to właśnie wychodzi na tych originach czy inszych launcherach, które jakotako funkcjonują. Ja dostaje (pipi)ca gdy Microsoft wydaje swoje gierki tylko na swoim sklepie który jest największą kur.wa mać spie.rdoliną na całym wszechświecie.  Same porty są ok, Gearsy 4 przyzwoicie działają ale jeśli chodzi o funkcjonalność sklepu to wali amatorszczyzną na całej linii.

chociaż tak czy siak człowieka trafia szlag, bo musi mieć zainstalowanych pierdyliard różnych launcherów żeby odpalić swoje gierki. tego nowego fallouta pewnie też nie kupie, bo nie dość że śmierdzi rakiem to kolejny klient by mi zaśmiecił pulpit.

 

No i tyle z ich sklepu, że znowu dali du,py i się poddają, a gierki wyjdą na Steam :potter:

 

@grzybiarz no właśnie nie bardzo, jedynie Humble Monthly trzyma jeszcze poziom.

Odnośnik do komentarza

Właśnie dlatego czekam z kupnem state of decay 2 i Sea of thieves aż wyjdą na steam bo to jest pewne. Natomiast Gearsy i Forza wydaje mi się że nigdy nie wejdzie na steama ... Ponoć chłopy od discorda robią jakiś program pokroju raptra do złączenia wszystkich tych badziew jak origin/uplay/battlenet by wszystko odpalać z jednego launchera .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...