Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby pięknie, gdyby wydawcy przekonali się do GOG. Przykład Wiedźmina pokazuje, że dobra gra sama się obroni, a pirat jak chce, to zawsze znajdzie sposób - jak nie crack, to konto na Allegro. Traci na tym tylko uczciwy gracz, ale o tym to było już milion razy mówione. Na ten moment na GOG-u niestety oferta strasznie uboga w gry AAA, a trochę już ten sklepi istnieje, więc raczej bez szans na poprawę w najbliższym czasie.

 

Ja mam konto na Steam, Origin i GOG, a na Microsoft Store nic nie kupuję, bo nie chcę skończyć z wtopioną kasą, jak znowu nie wypali (GfWL). Microsoft lubi wycofywać się ze swoich pomysłów i w sumie mocno mnie dziwi, że tak doświadczona i mocarna firma jest tak niekonsekwentna. Nie od razu Rzym zbudowano, a oni miękną, bo te parę gierek na krzyż słabo schodzi. Więcej gierek, jakieś promocje i ludzie się przekonają.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dwie wyspy w Into the Breach już wyczyszczone. Ależ to są wspaniałe puzzle :obama:. FTL mi nie siadło ze względu na losowość, a tutaj póki co zawsze można tak wykombinować, że wyjście z całej potyczki bez większego szwanku i wszystkimi celami zaliczonymi to żaden problem. Pewnie wraz z dalszymi postępami będzie coraz trudniej, ale nie spodziewam się, żeby losowość wzrosła, a raczej odpowiednie przewidywanie w przód będzie jeszcze ważniejsze. Tutaj jeden błąd na początku bitwy potęguje się w skutkach wraz z kolejnymi turami, a uszczerbek w gwiazdkach/rdzeniach zamiast posuwać nas do przodu, tak samo wraz z rozwojem gry staje się coraz bardziej dotkliwy. Dlatego na początku dostając po du,pie szybko przegrywałem nie bardzo wiedząc co się dzieje, a jak już "klikło" to pyknięcie pierwszej wyspy nie wydaje się żadnym problemem, a i widzi się progres wśród mechów i pilotów.

 

Szkoda w sumie, że grze nie założyliśmy jednak tematu. Chciałbym to zobaczyć jak z powodu multiplatformowości gry temat według forumowych zasad zostaje przeniesiony do... działu Switcha xD.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i podczas finałowej walki na trzeciej wyspie w ostatniej turze wszystko się posypało :usmiech:. Chyba za mało poinwestowałem w crowd control i mobilność, bo trochę nie miałem jak ogarnąć już całej hordy dosłownie w ostatniej turze. No nic, następny run będzie lepszy, wierzę.

Odnośnik do komentarza

Całkiem fajny humble bundle 

 

Pay $1 or more

  • Oxenfree
  • AER Memories of Old
  • Inventory Pro
  • UFPS: Ultimate FPS
  • FlowCanvas

Pay more than the average

  • Wasteland 2 Director's Cut
  • The Final Station
  • Last Day of June
  • Realistic Effects Pack 4
  • Ultimate Game Music Collection
  • GameFlow

Pay $15 (about £11.68) or more

  • Torment: Tides of Numenera
  • Shadow Tactics: Blades of the Shogun
  • Discover Unity Game Development - From Zero to 12 Games
  • uMMORPG
  • Heroic Fantasy Creatures Full Pack Volume 1
  • Universal Sound FX
  • Gaia
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Frosti to definicja hipstera, on szuka alternatyw zawsze i wszędzie

Co ty kur.wa pie.rdolisz, przez 10 lat jechalem na dragach, alkohlolu walac dziwki majac jedno motto "zyc szybko, umierac mlodo", cudem udalo mi sie ujsc z zyciem i to na takim farcie ze o ja je.bie. Jak beda chetni na czytanie grubych historii to kiedys opisze czemu ale to sa naprawde grube akcje ktore wogole nie pasuja na tym forum.... No i znowu sie w(pipi)ilem ale jak znam zycie to znajda sie yebane smieszki ktore beda je.baly mnie w statusach. Macie ku.rwa moje porownanie w zdjeciach na przestrzeni 10 lat ale od jakiegos czasu jak widac jestem dobrym uzytkownikiem forum ktory jest wporzadku dla osob ktore sie do mnie nie PRZYPIER.DALAJA i to widac nawet w pchlim targu.... Ku.rwa jestem spoko dla uzytkownikow ale jak czytam slowa hejterow na moja osobe to odpala mi sie taki overkill ze ja je.bie. W streszczeniu, kazda osoba ktora byla i jest dla mnie spoko bedzie w ten sposob traktowana a hejterom i wszystkim osobom ktore o mnie zle pisza leje cieplym moczem na twarz a jak ich spotkam na zywca to pogadamy sobie (chyba ze ktos mnie uswiadomi ze internetowe hejty sa tylko w necie i ktos mnie w tym uswiadomi) i nie bedzie juz tak wesolo

Odnośnik do komentarza

Bluber, jestes kur.wa, widzialem twoje zdjecie i jestes totalnym leszczem. Nie masz kur.wo zycia i jestes kozakiem w necie bo w zyciu jestes kur.wa frajerem na kilka strzalow. Gdybys dzi.wko sie do mnie nie przypier.dolil to bym nie ublizal ale jestes kur.wa (pipi)ana dziwka, zrozum to

Odnośnik do komentarza

Kupował ktoś coś kiedyś bezpośrednio na Uplay? Szarpnąłem się dziś na AC: Unity w promocji i płatność niby przeszła, gierka w bibliotece, ale żadnego potwierdzenia na mailu, przysłowiowo ani dziękuję, ani (pipi). Normalne na tej platformie?

Zastanawiam się, bo zamawiałem też coś dziś w pewnym sklepie internetowym i na mailu również nic :[

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...