Jump to content

Sign in to follow this  
Mq

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)

Recommended Posts

Posted (edited)

(pipi)a, ludzie, ale co niby złego w weryfikacji dwuetapowej? :philosoraptor:

Jak dla mnie każdy szanujący się serwis czy usługa powinny ją w dzisiejszych czasach mieć, jako że to ostatnia linia skutecznej ochrony konta w wypadku jakiegoś hacku albo innego wycieku haseł

Nie chcecie podawać Epicowi numeru telefonu? Proszę bardzo, opcji jest jeszcze parę:

7c0oS6w.jpg

:dunno:

Edited by Frantik
  • Upvote 4

W dniu 18.12.2019 o 23:30, grzybiarz napisał:

Polski GOG i te ich angielskie wersje. To samo z kultowym Larrym 7... Ale mnie to w(pipi)ia.

Jakby co, to Larry 7 dostał polską wersję na GOG :-) Napisy i dubbing :-)

Swoją drogą trochę tych gier po polsku się tam zrobiło - Tzar, Dis(nene)les 2, Settlers, Robin Hood, MDK, Najdłuższa podróż. Sporo tytułów mi jeszcze tam brakuje w katalogu, polskich wersji też, ale stopniowo coś tam dodają. Na wszystko człowiek i tak czasu nie znajdzie, ale co nieco może sobie przypomnę :-)

• Upvote 1

No i fajnie. Zapowiadali jakiś czas temu, ze dodadzą polski język do większości gier i widać to robią. Dla mnie (po przejściu z PSXa na PC w 2001) pecetowe gry, które kosztowały 69 złotych i miały pełne spolszczenie to była jakaś abstrakcja w porównaniu do gier z PSXa - po angielsku i po 229 złotych... 

Kod znikowy na obra din do goga

Wychodzi 40 parę zl

3FTCR3O35ZWMHLMU11

Alan Wake za 5zł na GOG

Jest niezła wyprzedaż indyczków na GOGu. Ktoś coś poleca? Odkąd zszedłem z PS4 to przytłacza mnie mnogość tytułów na Steam i GOG

https://kotaku.com/shady-key-reseller-g2a-fucks-up-spectacularly-1843574224

W razie gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości jakim szmatławcem jest G2A :) Podobnie zresztą jak inne marketplace'y jak Gamivo, Eneba czy Kinguin.

Jeśli szukasz oszczędności daj szansę oficjalnym retailerom. Ja osobiście nie unikam Steam'a, staram się jednak wspierać GOGa od jakiegoś czasu i wolę kupić grę na ich platformie. Jeżeli jednak kupuję klucze aktywacyjne to korzystam z oficjalnych serwisów (m.in. Gamesplanet). 

• Upvote 2

Na Epic sa gry ktore nie dzialaja na Mac OS ale dzialaja na Steamie. Mozna je jakos uruchomic na Mac OS jak mam je w bibliotece? 

• Downvote 3

Nie. epic jest słabym launcherem, gierki odpala gorzej niż na steam, np. kilka gier odpala po domyślnie po angielsku, czy w oknie. No i nie znajduje tych gier w Nvidia Experience. To że kilka nie działa na Macu, to mnie jakoś nie dziwi. Mac nie jest do gier.

• Upvote 1

Jak dodam do biblioteki Steama albo GOG z Epic te ktore nie dzialaja na tym launcherze to powinny zadzialac?

Spróbuj przez zdalny pulpit. Albo przez Total Commander'a.

Korzystajac z Steama i GOG? Wczoraj odpalilem Geforce Now i koles z chatu pomocy technicznej padl, nie wiedzialem nic na poczatku a na koncu rozmowy wszystko czego potrzebowalem. Fajnie pograc na MacBooku w Destiny 2 przez internet z iPhona, gralo mi sie normalnie i nie widzialem duzej roznicy przez minute bo tyle gralem. Geforce Now jest za free i ma sie godzine dziennie do grania a na platna wersje trzeba poczekac do zwolnienia wolnych slotow na nowych uzytkownikow. Ma sie wtedy 6 godzin dziennie a cena to 5$ miesiecznie

• Haha 1

Pytanie. Na GOG jest teraz wyprzedaż gier z serii "Prince of Persia" i chciałem kupić sobie tą ostatnią część. Nie wiem jednak jak wygląda sprawa z DLC "Epilogue". Na stronie nie ma żadnej wzmianki, ale DLC osobno do kupienia też nie ma. W sumie na Ubistore tego DLC również nie mają. Ono było ekskluzywne dla konsol?

Panowie humble robi zwroty na te humble choice? Nie zauważyłem że miałem dalej podpiętą karte i siuraki pociągneły mi za obecnego humble choice , który kompletnie mi nie siada. Zastanawiam się czy jest możliwość zrobienia zwrotu tego.