Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak zagrać w Resident Evil 2? Na Vicie w storze go nie ma, w aplikacji na fonie jest, ale w oknie kompatybilne jest tylko psp/psone. Re 1&3 sa dostepne na Vite. Czy ograniczenie dotyczy tylko naszego regionu? Na yt sa gameplaye Re2 z vity:/

Jakby kogoś interesowało;) coś mnie podkusiło i kupiłem przez przeglądarkę na kompie. Jest tam lista pobierania w opcjach i tam jak w morde strzelił "pobierz na psvita". Co prawda pamiętam, że kiedyś ktoś sugerował taki sposób pobierania, ale do głowy mi nie przyszło, że przez tyle lat (!) nikt tego nie zmienił. Gra na psn ma status "psone&psp only".

Odnośnik do komentarza

Gra swego czasu robila robote, pamietam tylko ze byly dosc upierdliwe oraz trudne zagadki i puzzle (i chyba sporo tego bylo). Dodatkowo sterowanie moglo sie troche zestarzec, ale jezeli jestes tolerancyjny to mysle ze warto zagrac i zobaczyc. Z tego co sie orientuje lubisz trudne gierki, a pamietam ze na dzielni 15 lat temu ziomki odpuszczaly gierke bo mowili ze dla nich "za trudna".

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu mam problem z ładowaniem baterii a w zasadzie to może i z vitą?

Nie reaguje na ładowarkę, albo zapala tylko diodę na niebiesko na 20 sec ale też nie ładuje.

Próbowałem usb pod kompa/ps4 też nic .

Wcześniej czasem zaskoczyło czasem nie, naczytałem się TONĘ podobnych postów na forach EU ale i tak ciul wie czy to kabel/ładowarka czy port usb a może coś z softem(henkaku?)

Miał ktoś takie problemy?nie znam nikogo z Vitą żeby sprawdzić chociażby ładowarkę na początek a sama ładowarka tanie nie jest... więc w ciemno nie ma co kupować.

Wnerwia mnie to bo w Personę cisnę ostatnio a tu taki zonk....

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...