Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Lista gier na Vite, które pojawia sie w pudełku z bardzo limitowanym nakładem:

 

Cosmic Star Heroine
YIIK: A Post-Modern RPG
Fault Milestone One
Rabi-Ribi
Nuclear Throne
World End Economica
Salt and Sanctuary (PS4 też)
Narcissu: 10th Anniversary Anthology
Oceanhorn
Fallen Legion
Sharin no Kuni
Plague Road
Sundered
Ys Origin: PS4 & Vita: Standard and Collector's Editions!
Forma.8
Home
Battle Princess Madelyn (nie potwierdzone)
The BIT.TRIP
Croixleur Sigma
Bard's Gold
Factotum 90
Mercenary Kings
Claire: Extended Cut
2064: Read Only Memories
VA-11 HALL-A
SteamWorld Heist: Vita
SteamWorld Dig: Vita

Odnośnik do komentarza

kiedy i gdzie można zamawiać salta? 

 

Dokładny czas nie jest znany, wszystko to bedzie puszczane przez Limited Run Games, czyli zapowiedz tydzien przed, potem dwa batche', jeden o 16:00 czasu EU, drugi 24:00. Otwieraja zamowienia i ludzie zamawiaja aby szybciej, przewaznie dobre tytuly sa out of stock po 1-2 minutach od otwarcia, ja juz mam patent na to i jeszcze nigdy mnie nikt nie ubiegł.

 

Wysylka do EU to od 60 do 90zł, zaleznie czy wysla poczta czy kurierem, nie wiem w jaki sposob podejmuja decyzje odnosnie tego. Ja napewno bede zamawial z 70% tych gier na Vite, wiec jak ktos bedzie sie chcial zlozyc na wysylke i miec swoja kopie to moge zamowic dwie (taki jest przeweazny limit, 2 sztuki na zamowienie, czasem tylko jedna). Przewaznie koszt takiej limitowanej gierki to od 29 do 39 dolarów, czasem jak shmup albo co to 49$, no ale w 90% przypadkow kosztowaly okolo 110-120zl, wiec dobra cena, bo potem na ebayu wyskakuja po 200-300zł.

 

Wiekszosc tych gier bedzie miala tez wydania pudelkowe na PS4 jak ktos woli.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Rejestrujesz sie na limited run games, upewniasz sie ze jestes zalogowany, 3 minuty przed czasem logujesz sie na paypal w pobocznej karcie tej samej przegladarki, tak zeby przy checkoutcie nie musiec sie logowac, kopiujesz swoj numer telefonu do schowka bo zawsze trzeba go podac przy skladaniu zamowienia, a jakos zapamietuje tylko adres, zamykasz żone/dziewczyna w kiblu zeby nie przeszkadzała, guwniak na spacer z babcią, masz otwarta strone na interesujacych Cie grach, F5 jak poyebany i jak tylko mozna to add to cart, add to cart, checkout with paypal, szybko continue, confirm, wklejasz numer telefonu, confirm i juz kupione.

 

A potem sie zastanawiasz po co tyle kasy wydawac na glupie gierki w plastiku :lapka:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

(...) 

A potem sie zastanawiasz po co tyle kasy wydawac na glupie gierki w plastiku :lapka:

Potem to już tylko się zastanawiasz, gdzie jest kur...moja kopia Broken Age, którą wyciągnąłeś 3 tyg. temu, skoro przesyłka do PL kosztuje 15 złodziejskich dolarów.

 

LRG ostatnio produkuje gry na potęgę i już nie jest w większości przypadków tak, jak na początku, że nakład się kończył w 3 minuty. Spokojnie niektóre gry kupisz godziny po rozpoczęciu sprzedaży, a czasami i dni.

Odnośnik do komentarza

 

(...) 

A potem sie zastanawiasz po co tyle kasy wydawac na glupie gierki w plastiku :lapka:

Potem to już tylko się zastanawiasz, gdzie jest kur...moja kopia Broken Age, którą wyciągnąłeś 3 tyg. temu, skoro przesyłka do PL kosztuje 15 złodziejskich dolarów.

 

LRG ostatnio produkuje gry na potęgę i już nie jest w większości przypadków tak, jak na początku, że nakład się kończył w 3 minuty. Spokojnie niektóre gry kupisz godziny po rozpoczęciu sprzedaży, a czasami i dni.

 

 

Oczywiscie masz racje, ale wlasnie chodzi o te niektóre tytuły, które sie szybko wyprzedaja, a jestem prawie pewien ze S&S pójdzie w minute, moze dwie. Od niedawna tam kupuje, ale jak zaczeli prawie co tydzien cos rzucac to juz prowadze selekcje bo mnie nie stac na takie zabawy. Mam tez problem z ich wysylka, na poczatku 15$ i kurier DPD do domu, potem wzroslo do 22$ ale przezylem bo niezaleznie od kwoty bylem spokojny ze do mnie dojdzie bez "przeszkód", teraz znowu 15$ ale wysylaja zwykla poczta i nie wiadomo czy to do urzedu celnego idzie, kto to dostarczy i kiedy, no nic nie wiem :dunno:

Odnośnik do komentarza

Fangamer, za wysylke licza sobie cos lekko ponad 10-15zł do PL, do Brazylii to normalne, niech sie ciesza ze w ogole tam ktos wysyla, przewaznie argentyna i brazylia maja bany na ebayu bo masowo gina przesylki :P To samo w sumie Hiszpania.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

day of the tentacle o ile nie grales nigdy w oryginal - swietnie go odswiezyli, a gierka legenda

 

z remasterow masz jeszcze grim fandango (absolutna legenda, odswiezenie jednak nie tak dobre jak dott) czy full throtthe (tu nie gralem ani w oryginal ani w remastera)

 

z nowych - broken sword (spoko ale nie umywa sie do dwojki) czy broken age

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

i tak i nie, ciezko powiedziec, np dla mnie machinarium bylo banalne ale ja sie wychowalem na tym gatunku gier na amidze i wczesnym pc wiec np przechodzac remastera dott czy grim fandango duzo pamietalem (dott ma bardziej zakrecone zagadki, gf wg mnie trudniejsze) i ciezko tak obiektywnie stwierdzic jaki poziom z soba reprezentuja

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witajcie, jestem nowy na forum, nie da się tego ukryć, wcześniej nie potrzebowałem, rejestrować się tutaj, ale ostatnio zauważyłem na youtube jak koleś do FAT'a dołączył przyciski z pada PS3 i teraz mam takie pytanie czy ktoś z Was przerobił już tak Vitę? A jeśli tak to jak mam to zrobić?





jak to jest podłączone? Pad do ps3 kosztuje niewiele, a myślę ze wystarczy :) ale jak to działa?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.