Skocz do zawartości

MBeniek

PSVita - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Switch wybudził we mnie milosc do handheldow, wiec postanowilem nabyc Vite. Pare gierek do ogrania znajde - Killzone, God of Wary z PSP ktorych nigdy nie tknalem, Uncharted Zlota Otchlan, Spelunky, The Sly Collection,  Super Frog czy cos z PSP. No i przede wszystkim - zagram w Stardew Valley w remote play, bo premiery na Vicie sie juz nie doczekam. Na PS4 zbyt duzo juz zrobilem by zaczynac od nowa na Switchu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

22 maja wychodzi w koncu  Stardew Valley, wszystko tak jak w duzej wersji, jedynie vita nie dostanie multi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam bralem z nippon-yasan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, kubson napisał:

ja mam bralem z nippon-yasan

https://www.nippon-yasan.com/playstation-vita-japan/5889-sony-playstation-vita-memory-card-64gb.html ta karta działa na europejskiej konsolce? Ile szła ci paczuszka? Nie powiem 70e już brzmi spoko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak dziala, paczka szla chyba 2-3 dni bo bralem UPS Express Saver jako wysylke 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani, chce kupić Vitę przede wszystkim dla Persony 4. Widzę, że na allegro jest kilka rożnych modeli, dajcie znać na co warto zwrócić uwagę, czy wszystkie konsole mają ten sam ekran OLED itd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, izon napisał:

Kochani, chce kupić Vitę przede wszystkim dla Persony 4. Widzę, że na allegro jest kilka rożnych modeli, dajcie znać na co warto zwrócić uwagę, czy wszystkie konsole mają ten sam ekran OLED itd?

Bierz OLED i patrz na stan kolego. Konkretne cyferki modelu to raczej podrzędna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam wole swoją slimke i ja polecam, fat krócej trzyma i masz duże szanse na trafienie konsoli z efektem mura, a to juz nie jest fajne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten OLED też nie jest nie wiadomo jak wspaniały, mam trochę ten model i nie jestem pewien, czy warto tak bardzo polować na ten ekran. Jak masz jakąś fajną ofertę na wersję LCD to nie odrzucaj z miejsca.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak dobry musiałby być ten ekran w Slim żebym odrzucił Fata. Jak wypadają czernie i kolory?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolory? Pewnie nie są tak przesycone jak na OLED-zie. Czernie? Równe przynajmniej, bez efektu mura. Nasłuchałem się spustów nad tym ekranem a wcale nie jest taki zaje,bisty, dlatego nie byłbym taki skłonny mówić, że tylko pierwszy model albo wcale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ten efekt mura strasznie mnie irytował aleeee fat ma też o wiele lepszy design jeżeli chodzi o całokształt. Ten slim strasznie mi się kojarzy z tym ostatnim modelem psp :yakubu:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No teraz tak ten OLED nie działa, bo pewnie Raven masz w telefonie porównywalny ekran i to nie OLED, ale w tym 2012 robiło wrażenie. Zwłaszcza soczyście zielona dżungla w Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, ale mamy teraz 2018 i takie rzeczy jak mura mnie trochę irytują, przesycone kolory też po jakimś czasie :usmiech:. Ja tylko mówię, żeby tego LCD nie skreślać i jeśli się podoba, to brać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam jak się nastawiłem na wersję 3G - nie miałem smartfona, a tak pomyślałem, że bym kupił drugą kartę sim tylko do VITY. I tu bym miał internet, gry online... Potem się okazało, że wersja 3G jest droższa o jakieś 300 zł i że nie można grać online. No i zamówiłem preorder za pobraniem w sklepie PE na wersję WiFi i dostałem konsolkę po weekendzie...A w ramach rekompensaty koszulkę SBK Motorbike 2011 (WTF??). Ech, kiedyś to było kurła.

Edytowane przez grzybiarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupić vite na premiere [*] 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi