Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Odzywaj się młody. Nie powiesz mi, że bateria będzie trzymała mniej, gdy będziesz tylko słuchał muzyki?

To teraz przy podawaniu czasu pracy konsoli kierujemy się tym ile to wytrzyma przy słuchaniu empetrójek, dziwne czasy nastały :rolleyes: . Ja się mocno zawiodłem wytrzymałością akumulatorka 3DSa i w wypadku PSP2 sprawa wygląda podobnie, a można spokojnie założyć, że producenci lubią te sprawy koloryzować i faktyczny czas grania będzie jeszcze krótszy. Akurat moim zdaniem PSP/PSP2 to konsole pół przenośne (patrząc na lineup, czas pracy na jednym ładowaniu, gabaryty) i to jeszcze nie taki problem jak wypadku następcy DSa.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę po grach szykuje sie to samo co w przypadku pierwszego PSP. Czyli PortStation2 tylko, że z lepszą grafiką i innymi bajerami. Ciekawi mnie czy tym razem Sony da do konsolki jakąś Operę/FF czy znów uraczy nas taka padliną próbujacą być przeglądarką...

Póki co nie grzeje mnie w ogóle nowy handheld Sony, może jakiś czas po premierze sytuacja będzie bardziej klarowna jeśli chodzi o bibliotekę gier.

I jeszcze ten czas pracy baterii, wpierw Big N teraz Sony, chyba zapomnieli, że handheld to ma być sprzęt przenośny, a nie miniaturka stacjonarnej konsoli. Eh co za czasy...

Odnośnik do komentarza

Jeżeli na baterii nowe PSP, przy tak dużej grubości urządzenia, będzie trzymało mniej niż 5-6 godzin to dużej kariery nie wróżę. Generalnie nowa edycja to telefon, w gejmingowej obudowie i pozbawiony funkcji dzwonienia. Spójrzcie nawet na bebechy - to wszystko jest zaczerpnięte ze smartfonowych urządzeń.

Odnośnik do komentarza

O to chodzi w tym temacie abyśmy wymienili się opiniami na temat psp2 i o nim popisali.

Dla mnie super sprawa na wyjazdach zawsze brakowało mi aby pograć sobie w takiego coda albo inne mocne tytuły nie mogę się doczekać pierwszych gameplay w jakości HD.Jak na razie jestem pewny w 100% że jeżeli będą pieniądze na święta zakupie go a nie 3DS

Odnośnik do komentarza

wydaje sie ze konsola jest silna i "ma wszystko", rozne nawinki techniczne i bajery, jednak zapomnieli o czyms - nadal są tylko 2 klawisze boczne, co zapewne nadal bedzie upierdliwoscią w niektorych grach, jednak 4 triggery czesto sie rpzydają

 

ogolnie konsola robi niezle wrazenie, a zapowiedź nowego MH zachęca mnie do kupna;p

 

jednak boje sie ze te wszystkie bajery wiwindują cene ponad 2000zł ;/ w koncu nowe smartfony potrafia kosztowac i 4000 (iphone4) wiec nie zdziwi mnie wysoka cena.. ktora jednoczesnie moze byc strzałem w kolano ...

jesli cena nie przekroczy 1500zł to bede sie cieszyl i powaznie zastanowie sie nad kupnem

Odnośnik do komentarza

jednak boje sie ze te wszystkie bajery wiwindują cene ponad 2000zł ;/ w koncu nowe smartfony potrafia kosztowac i 4000 (iphone4) wiec nie zdziwi mnie wysoka cena.. ktora jednoczesnie moze byc strzałem w kolano ...

jesli cena nie przekroczy 1500zł to bede sie cieszyl i powaznie zastanowie sie nad kupnem

 

Nie wiem stary, skąd te ceny bierzesz, ale Iphone 4 nie kosztuje 4k :whistling:. PSP2 będzie wydatkiem w przedziale 1200 - 1700 PLN.

 

O to chodzi w tym temacie abyśmy wymienili się opiniami na temat psp2 i o nim popisali.

 

Istotnie, ale z tego tematu robi się koncert życzeń, a nie skupienie się na potwierdzonych informacjach.

Odnośnik do komentarza

to ja opisze to co juz wiadomo - dziwi mnie troche wygląd, bardzo podobny do starego psp, niby nie jest zły, sprawdozny itp, ale po tych wszystkich fake'ach i koncepotywch fotkach robionych przez fanów to spodziewalem sie czegos "nowoczesniejszego" pod względem wyglądu

 

dobrze ze nie jest slider, ale jednak liczlem na powiew świeżosci ;p

 

 

edit

i sadzac po wyglądzie tylniej obudowy to nie bedzie wymiennej baterii.. nie ma klapki, obudowa jest na śruby... ;/

 

 

edit 2

 

nie wiem czy sony zorbilo to specjalnie ale smieszne porownanie;

na pokazie 3DS pokazali techniczne demo z MGS3, a psp2 ciągnie MGS4 :>

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

wydaje sie ze konsola jest silna i "ma wszystko", rozne nawinki techniczne i bajery, jednak zapomnieli o czyms - nadal są tylko 2 klawisze boczne, co zapewne nadal bedzie upierdliwoscią w niektorych grach, jednak 4 triggery czesto sie rpzydają

 

Najpierw narzekaliśmy na brak drugiego analoga, teraz na brak trzeciego i czwartego spustu, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...