Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy już było takie info ale czy..... będzie można połączyć swoje konto PSN z PS3 z kontem na PSN z NGP? I mieć na NGP te same trofea co na PS3, tych samych znajomych itd? Wiadomka że nie będzie można platynować na NGP tych gier co na PS3 ale fajnie jakby połączyli te konta, żeby mieć jedno wspólne. I trofea zdobyte na NGP były widoczne na PS3 i w drugą stronę. Jakaś kompatybilność będzie na 100% ale nie wiem jaka :) Ktoś wie? :potter:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, nie macie wrażenia, że grafa w prezentowanym materiale zanotowała regres w porównaniu z pierwszymi pokazami? Drake już nie wygląda jak Drake z PS3 na małym ekranie, to samo Wipeout. Nadal wygląda to super jak na konsolę przenośną, ale to nic, czego by nie przegoniły komórki w ciągu najbliższego roku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie, nie macie wrażenia, że grafa w prezentowanym materiale zanotowała regres w porównaniu z pierwszymi pokazami? Drake już nie wygląda jak Drake z PS3 na małym ekranie, to samo Wipeout. Nadal wygląda to super jak na konsolę przenośną, ale to nic, czego by nie przegoniły komórki w ciągu najbliższego roku.

nie rozumiem za bardzo, że niby teraz wyglądają te gry gorzej niż na wcześniejszych pokazach?

 

 

//może to głupie, ale chciałbym zobaczyć jeszcze jak będą się prezentować pudełka z grami, te z PSP były całkiem fajne

 

btw. tutaj macie kanał na youtube z filmikami o PS Vita:

http://www.youtube.com/user/VitaSiteTV

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem większość materiałów na kanale, który założył alexx. No, jeśli to faktycznie będzie kosztowało 1000 zł na starcie to nie wiem czy się nie skusze. Fakt, że PS Vita samo w sobie żadną nowością nie jest ale gry szykują się niezłe. Nie mam tutaj na myśli jedynie fenomenalnie prezentującego się Uncharted ale np. takie Gravity Daze czy nowy Wipeout także robią wrażenie.

 

Dobrze, że tym razem Sony wyposażyło swój handheld w dwie gałki analogowe, co było wg mnie największą zmorą PSP, odczuwalną zwłaszcza podczas grania w MGS: Peace Wallker.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

szkoda...o ile w psp mocno średnio(nie powiedzieć słabo) wyglądało przenoszenie gier na ekran w tv to w przypadku vity i jej mocy była szansa na zrobienie z niej w mieszkaniu dość solidnej konsoli stacjonarnej poprzez podłączenie np przez hdmi

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Paranoja jakas....

 

W(pipi)ia mnie juz ta polityka SONY - najpierw wycieli kompatybilnosc z PS3 aby wydawac te Classics HD, teraz wycinaja HDMI w PSV.

 

Lol, urzadzenie multimedialne nowej generacji a oni takie cos wycinaja.

 

A pewnie jak wyjdzie PS4 i wydadza nowa wersje PSV to juz bedzie ona z hdmi reklamowanym jako nowy niesamowity ficzer, aby przyciagnac ludzi...

Odnośnik do komentarza

pewnie będzie jak z psp , pierwsze wersje bez możliwości podłączenia do tv, następne już z taką możliwością.

 

Chyba jednak Coati ma rację - Sony boi się podłączać Vitę do tv bo boi się konkurencji z PS3, do tego mają zamiar sprzedawać każdą grę dwa razy (raz do vity,raz do ps3) więc takie podłączenie do tv niszczyło ich niecny plan.

 

Szkoda bo z mocą Vity była szansa na takie przenośne ps3- w domu do tv, w trasie do plecaka

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...