Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyż cena 250$ nie jest tak jak w przypadku 3DS'a wzięta z dupy.

W przypadku gadżetów płaci się za pomysł, markę, lansik i takie tam.

Gdyby o cenie decydowały ceny komponentów to TV 3d kosztowałyby 1000 pln, a tablety Apple jeszcze mnie....o komórkach czy zegarkach nawet nie wspomnę.

Biorąc pod uwagę, że po obnizce 3ds, bedzie u nas sprzedawany poniżej 700 pln, to ile musiałoby niby teraz w sklepie PSP kosztować....250 pln?

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

PSV ma lineup, ma zapowiedziane gry, ma sporo usług sieciowych, które będą dzialać na starcie, ma umowy z dostawcami internetu (śmieszne at&t + prawdopodobnie jeszcze 2-3 dostawcow z którymi tocza sie teraz rozmowy), cena 250$ to i tak o wiele mniej niż spekulowano... co jeszcze... brak blokady regionalnej (nawet nie wiecie jakie to ważne dla dzisiejszych konsumentów). w jednym z ostatnich wywiadów Kaz powiedział, że nie powinniśmy spodziewać się jakiejkolwiek obniżki cen tylko z powodu 'obniżki u konkurencji'.

 

na plus jest też to, jakie wrażenie robi konsola i cale to wielkie "halo" w internecie (darmowe devkity dla indie devs, jakies patenty z obsługa gestów, obsluga multimediów, etc). konsola kojarzy się z samymi pozytywami gdzie taki 3DS to dla wielu odbiorcow zwykły DS + 3D bez gier i z ograniczeniami.

 

psv równie dobrze może być klapą finansową, bo rynek gierkowy jest bardzo zmienny, ale w chwili obecnej nie zanosi się na to. kilka sklepów wysyłkowych oraz famitsu zrobiły sondy gdzie takie psv wygrało z 3ds.

Odnośnik do komentarza

Mówcie co chcecie, ale z każdym dniem jestem coraz bardziej napalony na tę konsolkę. Pamiętam jak pierwszy raz ponad 5 lat temu pierwszy raz zagrałem na PSP i moja reakcja to było coś w stylu "o ja, ale to jest zaje.biste!", byłem oczarowany grafiką i grywalnością. Pomyślcie co będzie teraz jak np. dorwę Vitę i zagram pierwszy raz w Golden Abyss na tym OLED'zie.

Odnośnik do komentarza

psv nie poleci w dół tak jak 3ds. przynajmniej nie w tak krótkim czasie.

gdyż?....

sony to nie nintendo i swój towar cenią, jakość lepsza no i uznanie marki, tak jak kiedyś nina.

Jest to jedynie Twoja subiektywna opinia, co lepsza akurat mijasz się z prawdą jesli chodzi o jakość-konsole Nintendo wg. niezależnych statystyk są o wiele mniej awaryjne od Sony, a biorąc pod uwagę ostatnią aferę z PSN wieksze uznanie marki Sony jest sprawą nieco dyskusyjną.

Odnośnik do komentarza

psv nie poleci w dół tak jak 3ds. przynajmniej nie w tak krótkim czasie.

gdyż?....

sony to nie nintendo i swój towar cenią, jakość lepsza no i uznanie marki, tak jak kiedyś nina.

Jest to jedynie Twoja subiektywna opinia, co lepsza akurat mijasz się z prawdą jesli chodzi o jakość-konsole Nintendo wg. niezależnych statystyk są o wiele mniej awaryjne od Sony, a biorąc pod uwagę ostatnią aferę z PSN wieksze uznanie marki Sony jest sprawą nieco dyskusyjną.

i więcej ciupiesz na konsoli tym bardziej jest zdatna na usterki , Mogę sie mylić twierdzac że psp jest mniej zaawansowane techn. od ds.

 

Niektórzy najwidoczniej żyją w Polsce w latach 90, gdzie tylko plejstejszyn się liczyło.

.

 

sony nie liczy się w większej połowie? :whistling:w takim razie żyjesz w latach 80 gdzie nina dominowała

Edytowane przez kasuro
Odnośnik do komentarza
w takim razie żyjesz w latach 80 gdzie nina dominowała

sony nie liczy się w większej połowie? :whistling:

 

O czym to w ogóle do mnie mówisz, jakie liczenie się w większej połowie? Jak już chcesz się bawić w jakieś głupie dominacje, to porównaj sobie ile zeszło PS3 w stosunku do Wii i ile PSP w stosunku do DS'a.

 

Byłbym również wdzięczny, gdybyś potrafił pisać na forum poprawnymi gramatycznie zdaniami.

 

Koniec offtopu z mojej strony.

 

Wracając do tematu, to nie wiem czy wiecie, ale zapowiedzieli Lumines na Vitę. Dzięki temu newsowi Sony mnie ma ;).

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
w takim razie żyjesz w latach 80 gdzie nina dominowała

sony nie liczy się w większej połowie? :whistling:

 

O czym to w ogóle do mnie mówisz, jakie liczenie się w większej połowie? Jak już chcesz się bawić w jakieś głupie dominacje, to porównaj sobie ile zeszło PS3 w stosunku do Wii i ile PSP w stosunku do DS'a.

 

Byłbym również wdzięczny, gdybyś potrafił pisać na forum poprawnymi gramatycznie zdaniami.

 

Koniec offtopu z mojej strony.

 

Wracając do tematu, to nie wiem czy wiecie, ale zapowiedzieli Lumines na Vitę. Dzięki temu newsowi Sony mnie ma ;).

 

Dobry jesteś. Dużo piszesz, ale wciąż nie rozumiesz. Nie spinaj się tak.Koniec off topa.

 

Jest już jakieś info nt, baterii? Ile będzie trzymać/jaką będzie mieć pojemność?

tak samo jak PSP

Byłem przekonany że oled mniej będzie pobierał, niż zwykły lcd, a co za tym idzie dłuższa żywotność baterii.

Edytowane przez kasuro
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...