Skocz do zawartości

PSX Extreme w formie elektronicznej


Rekomendowane odpowiedzi

We wstępniaku redaktor ich magazynu napisał tak:

"PS. Gramy! możecie kupić nie tylko w wersji papierowej, ale również w cyfrowej, do czego zachęcam. W wersji na tablety i komputery cena jednego egzemplarza wynosi zaledwie 4.99 złotych.

Odwiedźcie stronę www.egramy.pl żeby złożyć zamówienie!"

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie mam pojęcia, co może być nie tak. Przed chwilą robiłem zakup i śmiga. Możesz masz zablokowane okienka czy coś takiego, bo dodając produkt do koszyka, powinieneś zobaczyć okno z informacją, czy potwierdzasz wybór. 

 

Co do rejestracji - jest po prostu rejestracja na stronie, sklep nie ma swojej oddzielnej rejestracji i do zakupu nie jest potrzebna, wystarczy uzupełnić dane do wysyłki. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem sobie Komputer Świat, zachęcali do rejestracji na jakiejś tam ich podstronie. Zrobiłem to, wklepałem też kod z płyty i mam dostęp do e-wydania tego samego numeru, który wylądował już na makulaturze. Jak dla mnie, całkiem pomysłowe - kupujesz gazetkę papierową, dostajesz e-wydanie w gratisie (nie plik pdf, tylko czytanie online w jakimś flashowym skrypcie). A już w ogóle dziwne, że można też pobierać programiki, jakie dali na płycie. Wiem, w PE tak nie planujecie, ale może akurat coś zasugerowałem:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Sprawdzimy. Niedawno zmienialiśmy system, bo dotychczas PDF-y były fizycznie przechowywane, ale że robiło się ich za dużo, to dodaliśmy opcję powtórnego wygenerowania. 

 

grzybiarz, jak chcesz wygenerować znowu PDF-a z profilu na PPE, to jaki jest błąd? Bo powinieneś mieć przycisk "wygeneruj ponownie" i po kilku minutach mieć link. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...