Skocz do zawartości

PSX Extreme w formie elektronicznej


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Jak długo czeka się na potwierdzenie/udostępnienie wersji PDF ze strony PSX EXTREME. Czy to jest "automat", czy ktoś z pracowników musi zatwierdzić i udostępnić.

PAYU:

 

Status płatności: Opłacona

Wpłacone przez Ciebie środki zostały przekazane do sklepu.

Zakup był bez zarejestrowanego konta, teraz już mam zarejestrowane o tym samym e-mail'u, który został użyty w transakcji.

 

Ps ale e-mail potwierdzający konto też jeszcze nie przyszedł wiec nie moge się zalogować.

--

pozdr

Edytowane przez sspshmm
Odnośnik do komentarza

Kupiłem kiedyś bez zalogowania i w sumie nie widzę tego numeru, także... chyba to przepada. Powinno to być jakoś zaznaczone, że numery się kolekcjonują na koncie.

Jak przepada kupiłem 3 numery dziś? Zapłacone, zresztą jeat napisane na forum, przez członka PSX, że nie trzeba być zarejestrowanym żeby kupić, bo przyjdzie na "adres" z zamówienia. Więc może zaczekam niech się ktoś z załogi PSX wypowie. Kupuje PSX od początku powstania pisma hehe teraz sie pokusilem o wersje PDF z racji tego że dwa małe dzieciaki w domu, to nie ma kiedy poczytać i myślałem, że lykne kilka numerów w delegacji, a tu kiszka. Dobrze że tylko 3 zamówiłem :) No nic poczekam na odp co dalej. Na "czacie forumowym" chyba tylko dzieciaki siedzą bo nic konkretnego nie odpowiadają tylko brechtają :)

 

 

Ps. Wyslalem na e-maila PEREZA potwierdzenie. Na konto (zarejestrowane po transakcji) dalej nie mogę się zalogować, a hasło idzie zmienić.(email potwierdzajacy konto tez nie przyszedł) Hmm. Trochę kiszka :/

Edytowane przez sspshmm
Odnośnik do komentarza

Z kontem inny temat - kwestia techniczna, którą ogarniamy. 

Co do linków - możliwe, że wylądowały w spamie, aczkolwiek jak coś, to odpisałem Ci na maila.

Sprawdzałem w spamie, nie ma. Twój doszedł. Dzieki za szybką odpowiedź. :) Sprawdze podesłane linki.

 

 

Jeszcze posprawdzam później na kompie. Moze coś na telefon nie doszło.

Pozdr

 

edit by sspshmm godz. 22:29

Pliki pobrane - dzięki i pozdr.

Edytowane przez sspshmm
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Ja pobieram przez jdownloader. Polecam ten programik zainstalować, bo prócz pobierania wszystkiego dobrze (nie rozłącza i nie pobiera od nowa), to jeszcze pozwala pobierać mp3 z jutuba.

A jeszcze jak mamy konto premium na jakimś serwisie typu rapidu, fileshark - to oczywiście programik pobierze wszystko za nas i jeszcze rozpakuje :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...