Skocz do zawartości

Gość Grzegosz

Niusy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co tak słabo. Ten tablet widze jak w fiescie. Zreszta po 1 zdjeciu to pomyslalem że to dopasiona wersja fiesty właśnie. W ogóle mi się nie podoba. Przód Kia, tył troche taki merc A klasa. Jakieś to takie nijakie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się nawet podoba, wnętrze też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, balon napisał:

Tablet może być ale pod warunkiem, że się chowa np. jak w Audi.

No niby się chowa i sam proces fajnie wygląda, ale z drugiej strony i tak jeżdżę zawsze z wysuniętym. Może ekran mniej się kurzy.

Ok chowany jest lepszy, ale ten na stałe tylko niewiele gorszy. Ważne, że ekran pozostaje wysoko, przez co wygodnie i bezpiecznie się na niego zerka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te sensory z przodu słabo komponują się z chromowanym grillem. Będzie argument za czarnym pakietem optycznym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny kandydat (po V90 CC), na "next" year model. Uwielbiam duże i mocne kombi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tiaaaaa prowadzi się pewnie jak po sznurku na szybkich trasach/zakrętach, a w "terenie" bije na łeb wszystkie suvy i nawet niektóre terenówki (wspaniały napęd 4x4). Tylko ta cena...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A6, czy A4 Allroad to marzenie, ale i Octavią Scout bym się zadowolił, póki co. Może w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No ale Audi ma faktycznie kozacki napęd 4x4. Ich quatro to super układ.  No i co przemawia za Audi to świetny plan finasowy perfect leas. Naprawdę dobre warunki i mimo, że auta są dość drogie na starcie to w skali miesiąca można mocno zyskać na racie.

Edytowane przez balon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem wczoraj pierwszy raz na żywo V90 Cross Country.

Oh boy, oh boy...

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tiaaa niezła habeta co? Ale najlepsze jest w tym, że ma mniejszy bagażnik niż Octavia kombi czy Golf 7 Variant. Był to dla mnie niezły mind fuck. Takie wielkie auto.

Oj bardzo koło niego się kręciłem ale ok 500 zł na ratce  leasingowej przesądziło temat.

Edytowane przez balon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tipo po lifcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, milan napisał:

Tipo po lifcie

Chyba Pipo!

Troche drogi jak na Peugeota; 124 golas.. topowa za 180?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę przerost formy, nie podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Francuzi na szczęście zrozumieli, że muszą robić ciekawe stylistycznie samochody. Tak się wyróżnią i dadzą powód, żeby nie wybierać czegoś niemieckiego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten środek to dla mnie coś wspaniałego (pisze to gość, który nie przepada za futurystycznymi rozwiązaniami)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co sądzisz o 308? Niektóre elementy są podobne, poza przyciskami. Używki jest staniały, prowadzi się podobno najlepiej w klasie z przednionapędowych. Zamiast tego RCZ co wrzucałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, 308 GT (ten niebieski) stoi u mnie na parkingu i jak z psem wychodzę to za każdym razem sobie oglądam z przyjemnością.

Tylko ja jestem bardziej "sedanowym" gościem (nie sedesowym, nie)

Dlatego tak mnie te 508 interesuje.

Chociaż to nie do końca prawda, bo duzo jest hatchy, które bym mógł przygarnąć - Megane RS, Focus ST, 308ka, A klasa. No te autka też są ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to co robi ostatnio Peugeot to coś niesamowitego.Warto obejrzeć testy 3008,żeby się przekonać jaki skok jakościowy i technologiczny zrobił ten producent.Bardzo poważnie myślę nad nową 508 ,a  byłem  mocno nastawiony na Alfę Giulię.Cena, jak na to co oferuje (jest już sporo testów po angielsku) jest wg mnie bardzo OK.Pewnie realnie kupię 3008 bo już można kupić roczne używki pozbawione największej wady, czyli kilkanaście tysięcy straty po wyjeżdzie z salonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe Peugeoty są fantastyczne, bardzo często aktualnie na drogach widzę 3008 i 5008.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj z bliska widziałem Range Rovera Velar. Jezus Maria, te chowające się klamki i design auta. Zawsze Range Rover to było moje auto marzeń numer 1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi