Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

Gość Grzegosz

Niusy

Rekomendowane odpowiedzi

Siedziałem dziś w nowym Focusie. Fajny, jakiś taki ergonomiczny w środku,, dużo miejsca dla kierowcy. Prezentowany model miał silnik 1.5 120 KM, automat sterowany pokrętłem, łopatki przy kierownicy do zmiany biegów... ale kosztował 120k. Chyba trochę sporo jak na hatcha tej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc po cenniku to chyba musiał mieć masę opcji i cenę bez rabatu. Focusy zawsze miały dość atrakcyjne ceny. Taki Ecoboost 182 wydaje się być bardzo atrakcyjną opcją.

Chętnie się nim przejadę, ciekaw jestem jak wypada w porównaniu do A3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2019-mazda6-23.jpg

maxresdefault.jpg

Ehh... coś pięknego, choć bardziej marzy mi się CX-5, albo CX-9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2.0 TSI 190 pojawił się w autach VAG, zastępując 1.8. Silnik typowy dla sportowych modeli jest dostępny teraz w normalnych wersjach Leona czy Octavii - interesująca opcja moim zdaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiele więcej mocy. Ciekawe jak z nm? 1.8 miał 180KM. Wcześniej 2.0 miał 220km i taki aktualnie użytkuje. Naprawdę świetny silnik jeżeli chodzi o relację moc/spalanie/kultura pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2018-Infiniti-QX60-front-three-quarter.jpg

Nowy, piękny krążownik suv od Infinity. Prezentuje się fantastycznie, ale cena 360k jest chyba trochę przesadzona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylna część wygląda ociężale, przód w porządku. IMO jest ok, ale nie pięknie i gorzej niż Macan albo Volvo XC60.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w tej cenie XC60 to chyba lepszy wybór. A dużo taniej można dostać Mazdę CX-9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi