Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

firana140

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Udalo mi sie odblokowac IS 3 i jego najlepsze działo. O mój Boże jak się przyjemnie gra, jakim trollem jest ten IS , na topce w miejskich mapach jest tak potwornie potężny że o ja pier.dole, aż nie moge się oderwać od komputera (pipi)a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pyka ktoś w statki? 

Początkowo nie mogłem się przestawić na tak "powolne" bitwy, ale teraz nie mogę się oderwać (tzn kiedy nie pracuje, a że pracuje dużo to i mało gram.. ;p)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://imgur.com/T68Byz4

Armored Warfare pojawiło się przez chwilę na PS Store więc można się spodziewać, że niebawem będzie premiera.

WoT na konsolach miał wspólną populację z graczami PC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Armored Warfare pojawiło się przez chwilę na PS Store więc można się spodziewać, że niebawem będzie premiera.

WoT na konsolach miał wspólną populację z graczami PC?

Po ostatnich dramach z Obsidianem ktoś jeszcze wierzy w tę grę?

Jedną z niewielu gier które oferują crossplay w tych klimatach jest War Thunder ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/1809182/boards/contest-and-giveaways-eu/Giveaway/world-of-tanks-bonus-code-key-giveaway-1  -> mozna dostac kod dajacy kilka bonusow:

Cytat
  • 1 day of Premium Account
  • 1 Personal Reserve
  • 100% Crew XP for 2 hours
  • 1 Large Repair Kit

Jak komus sie nie chce tam rejestrowac i levelowac konto, to wrzucam tu jeden kod: ARENA78A-CACG9-NDFGF

T4NKYOU - kod dajacy:

Cytat
  • Dzień konta premium
  • 3x Rezerwa osobista: +50% PD przez 2 godziny
  • 3x Rezerwa osobista: +100% PD załogi przez 2 godziny
  • 3x Rezerwa osobista: +100% wolnych PD przez 2 godziny

Kod mozna aktywowac miedzy 11 a 25 grudnia (do godziny 23:59).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi