Skocz do zawartości

Arrested Development


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie skończyłem całość. Jestem zachwycony i mam ochotę od razu zacząć oglądać jeszcze raz.

Rzeczywiście pierwsze 4-5 epizodów sprawiają w lekkie zakłopotanie bo tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi, ale później gdy oglądamy te same wydarzenia z perspektywy innej postaci (tak gdzieś od odcinka Goba) to wszystko się zaczyna rozjaśniać. I ta dbałość o szczegóły oraz te żarty zaczynające się w jednym momencie, a kończące za kilka odcinków. Uwielbiam.

 

Tylko szkoda, że Lindsay nie jest już za bardzo hot #botox

Odnośnik do komentarza

Podobna opinia, na początku dezorientacja, na końcu zachwyt. Uwielbiam to, ile ciekawych rzeczy wymyślili, bawiąc się sposobami narracji na kolejne sposoby. To jest wyższy level. Nie jest tak zabójczo śmiesznie, jak było, ale satyra pozostała na najwyższym poziomie. Także wobec samych siebie, ciągle nieudane próby zebrania praw do zrobienia filmu o rodzinie Bluthów. Na pewno śmiałem się przy prawie każdym zastosowaniu muzyki. Najlepszy bez wątpienia Gob, choćby taniec Jezusa przy "Final Countdown" czy bitwa w Gotyckim Zamku przy "Balls in the Air".

Odnośnik do komentarza

http://splitsider.com/2013/05/an-encyclopedic-guide-to-the-best-callbacks-running-jokes-and-hidden-gags-in-the-new-season-of-arrested-development/

 

 

Wykaz różnych subtelnych żarcików. Myślę, że jest więcej, które dość łatwo pominąć, no ale mi się nie chce wypisywać.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Za niecały miesiąc pojawi się soundtrack do "Arrested Development". Nareszcie, zawrze w ilości 42 tracków większość znanych utworów, w tym pełne wersje "Balls in the Air" oraz "Getaway". Pełna lista:

 

 

1. Arrested Development (Main Title) (0:18)
2. She's Cute (1:25)
3. Get Away (Extended Version) (2:53)
4. Practice Kisses (1:51)
5. Sound of Silence / The Cockroach (Medley) (1:09)
6. Balls In The Air (Extended Version) (3:05)
7. Face Blindness (L&M) (1:33)
8. You'll Never Hear From Me Again (3:35)
9. As It Is Such (Medley) (1:18)
10. Tobias Eat Pray Gay (Medley) (0:40)
11. Motherboy (1:19)
12. Franklin's Brown Sugar (0:23)
13. It Ain't Easy Being White (1:19)
14. Shot By Love (Extended Version) (3:04)
15. Mr.F (0:49)
16. The Yellow Boat (1:56)
17. All You Need Is Smiles (0:27)
18. Big Yellow Joint (0:27)
19. Big Rock'n Yellow Joint (0:09)
20. The Cute Test (2:05)
21. Aloha Lei To You (1:09)
22. Oh Phoenix (2:14)
23. Andele (0:28)
24. Bang Bang Bang Bang (Buster Dance) (2:14)
25. I'm Blue, Man (2:13)
26. Mock Trial (0:15)
27. Not Your Father, Mopy,
28. What Could Be Better (1:20)
29. She Winked (1:07)
30. Free At Last (1:18)
31. Oh My (Medley) (0:49)
32. Get Along, Little Sheep (0:29)
33. Big Ska (0:49)
34. Buster & Lucille & George & GOB (0:40)
35. Fantastic 4 (Medley) (0:54)
36. The Invisible Girl (0:58)
37. Rub It In (1:53)
38. The Chipper (1:39)
39. Teamocil (0:35)
40. You Here With Me (1:27)
41. Police Cruise (1:04)
42. Boomerang (3:37) Performed by Lucy Schwartz

 

 

 

Hurwitz mówi coś o tym, że spodobała mu się współpraca z Netflix i chciałby z nimi zrobić nie tylko film, ale też, po filmie, więcej serialu. No ale on nie ma praw, więc szczegóły będą pewnie jeszcze załatwiane przez kolejną dekadę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Pojawił się "remix" sezonu 4, z podtytułem: "Fateful Consequences". Tym razem odcinki nieskupione na jednej postaci, ale zmontowane "normalnie". Dograny inny narrator, sporo zmian. Gdy ustawiony jest jakiś żart, puenta nadchodzi w ciągu 20-minutowego odcinka, nie po 5 godzinach oglądania. "Normalnie". Zmieniono wiele tego, co ludziom się nie podobało, chociaż powód tej reedycji jest głównie finansowy. Dla większości osób, jakie pytałem - lepsze, niż pierwsza wersja. Choć nie dla każdego wystarczająco, by się przekonać do tego sezonu.

 

Idealna okazja, by przypomnieć sobie ten niezwykle kontrowersyjny sezon tego epokowego serialu przed piątym sezonem, którego pierwsze odcinki pojawią się za 11 dni.

 

Piąty sezon prawdopodobnie będzie opowiadał o dochodzeniu w sprawie zabójstwa Lizy Minelli. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...