Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm przebąkują też o streamingu przez internet, a to by TEORETYCZNIE oznaczało że mozemy odpoalic ps3 i pojechać gdzieś z "przenosnym ekranem" i np bedac w szkole grac na psv w gry z ps3 za posrednictwem internetu, takie rozwiązanie bije na pysk kontroler do wiiu ktory ledwo w kiblu bedzie mial zasięg

 

pytanie tylko czy to wypali i jak z lagami

 

ogolnie streaming przeciez od jakiegos czasu funkcjonuje (glosno bylo o tym jak sie pojawialo to play-cos tam), i granie jakby na "filmiku" z gry ktory na zywo leci przez internet odpalony na jakims serwerze , a u nas jest tylko ekran i pad, jesli takie rozwiazanie uda im sie wprowadzic do ps3+psv to moze byc ciekawie ,

a juz woogole kosmos jak psv bedzie mogło zdalnie włączać ps3 i odpalac z niego gry poza domem

 

 

 

w takiej sytuacji chcial bym tez zobaczyć odwrotną wersje - mozliwosc gry na duzym telewizorze z padem w gry z psv

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=JGhahopTBZ4&feature=youtu.be

\news do tego:

http://niezgrani.pl/...s-vita-w-ruchu/

 

\news do tego:

http://niezgrani.pl/...tul-na-ps-vita/

 

Trochę się narobiło tych klonów MonHan ;)

PSV wywołuje u mnie coraz większy hajp. Mam tylko nadzieje że Sony nie spieprzy tego udostępniając zbyt dużo gier z tej konsolki na PS3.

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

ja biore na premiere lub tak tydzien-dwa po zeby zobaczyc czy nie ma jakis ukrytych defektow :D ( i zeby wszystkie akcseoria dostepne byly od reki chodzi mi o pokrowiec i folie na ekran) co do pudelek wydaje mi sie ze europa dostanie inny kolor lub po prostu przezroczyste ;) co do streemingu jestem na tak ( o ile nie bedzie lagu) ale reczej bede z tego korzystal w domu jak dziewczyna bedzie chciala ogladnac jakies glupoty w tv ;p

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

(Jakoś tu cicho w dziale PSVita)

 

Trzy ciekawostki:

1. Jak będzie wyglądać pudełko gier od PSV (w JP):

 

 

z10463268X,PS-Vita.jpg

z10463266X,PS-Vita.jpg

z10463269X,PS-Vita.jpg

 

 

2. Japońskie ceny gier PSV (pudełko/cyfrowa dystrybucja):

  • Uncharted — pudełko: ¥5,980; PSN: ¥4,900
  • Hot Shots Golf 6 — pudełko: ¥4,980; PSN: ¥3,980
  • Katamari Damacy Novita — pudełko: ¥4,980; PSN: ¥4,480. Przez jakiś okres czasu można będzie go kupić za ¥3,980 — oczywiście w wydaniu cyfrowym
  • Ridge Racer — do 31 marca z PSN: ¥2,980. Później wersja pudełkowa będzie kosztować ¥3,980, a w PSNie ¥3,580.

 

3. W US, tak samo jak w JP, max wielkość ściąganego pliku przez 3G to 20mb (i wszystko przez AT&T).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

ja biore na premiere lub tak tydzien-dwa po zeby zobaczyc czy nie ma jakis ukrytych defektow :D ( i zeby wszystkie akcseoria dostepne byly od reki chodzi mi o pokrowiec i folie na ekran) co do pudelek wydaje mi sie ze europa dostanie inny kolor lub po prostu przezroczyste ;) co do streemingu jestem na tak ( o ile nie bedzie lagu) ale reczej bede z tego korzystal w domu jak dziewczyna bedzie chciala ogladnac jakies glupoty w tv ;p

Nie ma mowy o innym kolorze pudełek, kolor bedzie jeden (VIT Ablue ) tak nazwany został ten kolor.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ultima z aktualizowała dział z PS Vita, dodała trochę gier i podała też ceny kart pamięci...

http://www.ultima.pl...n_vita/s488_42/

 

przydałaby się jeszcze karta 32 GB i jakieś akcesoria ochronne

 

4 GB - 99 zł

8 GB - 169 zł

16 GB - 239 zł

 

(czyli 32 będzie kosztować gdzieś około 400 zł)

Edytowane przez LeszeK-
Odnośnik do komentarza

PS VITA SPRZEDAJE sie lepiej niz PSP na stracie ktore NIE MIALO konkurencji smartphonow. Radze wiec przemyslec bzdury iz smartphony sa jakakolwiek konkurencja. Przypominam iz na 3DSa Mario Land i Mario Kart to gry za pelne 50USD. Wiec bzdury o rzekomej roli po(pipi)ek w sprzedazy "gier" wsadzic mozna sobie do dzialu Gnypologia stosowana

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.